Liverpool F.C.

NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
23. travnja 2015. u 17:06
Henderson, dijete Sunderlanda > Sterlinga, dijeteta Liverpoola (odsada ga nazivam dijetetom QPR-a)
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
24. travnja 2015. u 10:58
http://www.hrsport.net/vijesti/484853/nogomet-engleska/rodgers-mislim-da-nema-boljeg-trenera-za-liverpool-od-mene-hitzfeld-kloppu-treba-odmor/

I
 bahatluk se vraća u Liverpool, čekao sam kad će netko dat nekakvu dozu arogancije valjda to dođe sa vremenom u Liverpool-u.
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
Stinger23
Stinger23
Mali dioničar
Pristupio: 09.11.2011.
Poruka: 6.271
24. travnja 2015. u 11:03
Osobno Rodgers je napravio ono što već dugo smo čekali, plasman u LP ali uz veliku pomoć ili da kažem samostalno od strane Suareza. Tako da je tu pobrao ajmo reć moje simpatije. Ali transfer politika koju vodi zadnjih par godina, koja nije poštenog igrača izronila koji će biti prvotimac i pojačanje za Liverpool je blago rečeno katastrofa ili žešće rečeno KRIMINALNA I NEČASNA RADNJA. I tu je prosuo sve ono što je dobro napravio.
Ove sezone ako ne završi u top 4 (što je velika mogućnost uz sva moja nadanja) mislim da je vrijeme mu se zahvalit, bez obzira što je potpisao 4 godine ugovor (ili koliko već)
"If you can't support us when we draw or lose, don't support us when we win" - Bill Shankly"That Philadelphia team sucked, and he (Allen Iverson) took them to a championship" - Chris Webber
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
24. travnja 2015. u 11:05
Stinger23 je napisao/la:
Osobno Rodgers je napravio ono što već dugo smo čekali, plasman u LP ali uz veliku pomoć ili da kažem samostalno od strane Suareza. Tako da je tu pobrao ajmo reć moje simpatije. Ali transfer politika koju vodi zadnjih par godina, koja nije poštenog igrača izronila koji će biti prvotimac i pojačanje za Liverpool je blago rečeno katastrofa ili žešće rečeno KRIMINALNA I NEČASNA RADNJA. I tu je prosuo sve ono što je dobro napravio.
Ove sezone ako ne završi u top 4 (što je velika mogućnost uz sva moja nadanja) mislim da je vrijeme mu se zahvalit, bez obzira što je potpisao 4 godine ugovor (ili koliko već)
Vidi cijeli citat



Neće završit u top 4 jer mu City bježi 7 bodova i relativno ima lagane utakmice, relativno.
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
Stinger23
Stinger23
Mali dioničar
Pristupio: 09.11.2011.
Poruka: 6.271
24. travnja 2015. u 11:06
pa to sam i napisao da je velika mogućnost da neće, uz sva moja nadanja da bude u top 4, ili da preformuliram, ma koliko god se ja nadao (svi mi nadali)
"If you can't support us when we draw or lose, don't support us when we win" - Bill Shankly"That Philadelphia team sucked, and he (Allen Iverson) took them to a championship" - Chris Webber
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
24. travnja 2015. u 11:20
Stinger23 je napisao/la:
pa to sam i napisao da je velika mogućnost da neće, uz sva moja nadanja da bude u top 4, ili da preformuliram, ma koliko god se ja nadao (svi mi nadali)
Vidi cijeli citat



Ali Sterling će i dalje igrat špicu...mah ključaj sezonu čak ni to četvrto mjesto mi nije više gušt, da je Liverpool se srozao na ovakve grane da ću slavit 4. mjesto.
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
abracadabra
abracadabra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.03.2014.
Poruka: 4.463
29. travnja 2015. u 00:07
sad kad smo se večerašnjim porazom definitivno riješili briga oko neulaska u LP više bi volio da na kraju završimo na 7.mjestu i da ne idemo u EL pa da probamo pristojno odigrat sljedeću sezonu u BPL nego da se plasiramo u EL pa na koncu ne bude ni sljedeće sezone izborena LP niti se šta uradi u EL.
Stinger23
Stinger23
Mali dioničar
Pristupio: 09.11.2011.
Poruka: 6.271
29. travnja 2015. u 10:40
abracadabra je napisao/la:
sad kad smo se večerašnjim porazom definitivno riješili briga oko neulaska u LP više bi volio da na kraju završimo na 7.mjestu i da ne idemo u EL pa da probamo pristojno odigrat sljedeću sezonu u BPL nego da se plasiramo u EL pa na koncu ne bude ni sljedeće sezone izborena LP niti se šta uradi u EL.
Vidi cijeli citat


što je najgore, opet će se silna lova bacat na neke poluigrače, na kraju sezone (ljetni transfer rok).
a negdje sam pročitao (ne mora bit točno) da se sprema otkaz barem trojici članova onog famoznog "odbora za transfere", zbog propalih transfera prošlog ljeta i uludo bačenog novca u 90% slučajeva.
žalosno je što se nakon odlaska Suareza, ekipa totalno (recimo to tako) raspala. samo ću reći šteta.
"If you can't support us when we draw or lose, don't support us when we win" - Bill Shankly"That Philadelphia team sucked, and he (Allen Iverson) took them to a championship" - Chris Webber
abracadabra
abracadabra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.03.2014.
Poruka: 4.463
29. travnja 2015. u 12:50
svi koji imaju veze s transferima trebaju otići.
u ovo vrijeme prošle sezone samo Suarez i Sturridge (dakle 2 igrača) su postigli 49 (29+20) golova, a ove cijela momčad 47 što također govori u kakve se igrače ulupalo skoro 150 milja.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 612
29. travnja 2015. u 14:45
ovo jučer je bilo ajme majko...igrače kao da je netko puškom istjerao na teren, zadnjih 20-ak min nisam mogao ni gledati koliki je to očaj bio...jedini koji je zaslužio pozitivnu ocjenu je mignolet, koji je bio pun samopouzdanja i u par navrata sjajno reagirao...obrana bez previše posla, čak su mi dobro izgledali(iako je to bio hull)..vezni red- 0...allen jednostavno nema ideju prema naprijed,a u defenzivi je premlak..henderson naš najopasniji igrač, šteta što nije zabio gol...ibe me baš negativno iznenadio..nekako sam od njega očekivao da će eksplodirati, ali baš ga nije išlo....i rodgers se malo pogubio, ali on kod mene još ima kredita..

a balotelli je posebna priča...glavni krivac za primljeni gol, koju minutu poslje zakasnio na loptu johnsona(johnson je gurnuo na jedini način na koji je lopta mogla proći)...i onaj pokušaj petom...ja sam mu davao kredit dosta dugo, ali vidim da to stvarno nema smisla.....burno ljeto nas očekuje..
  • Najnovije
  • Najčitanije