Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 6.425
28. studenog 2002. u 12:36
Boze me sacuvaj kako Leverkusen gubi utakmice. Super igraju i onda Placente napravi takvu gresku i Barca zabije gol. Onda opet Placente napravi penal koji Barca srecom promasi. Onda 3 minute prije kraja pri rezultatu 1:1 Bierofka - ofanzivni vezni (l tako nekakao) izgubi loptu na 3 metra od Barcinog sesnesterca, a iza njega ponor tj samo 3 Bajerova igraca i 5-6 Barcinih. Naravno da Overmans zabije gol. 3 minuta prije kraja pri rezultatu 1:1 oni su bili u totalnoj ofanzivi kao da im o pobjedi ovisi zivot. Ataman sam nakon prvog poluvremena pomislio: "evo one proslogodisnje igre Bayera".
Babic - u prvom poluvremenu nije bas briljirao osim slobodnih udaraca u kornera - nakon njegovog kornera je pao gol. Onda je u drugom poceo odlicno igrati i trener ga je zamjenio Birofkom (65.minuta) koji je bio bez veze. TV komentator ga je takodje nahvalio.
Zivkovic - dosta dobar i u napadu i u obrani -za konacnu ocjenu jos bi trebalo vidjeti kako je stajao prilikom zadnjeg barcinog gola.
Jos su bili dobri Bastürk, Balitch, Ramelow, saviola, Puyol, Overmans...
Berbatov me podsjeca na Sukera u pozitivnom smislu.
Poruka: 8.488
28. studenog 2002. u 12:37
zivkovic je redovito medju najboljim igracima bayera u ligi prvaka.babic igra sve bolje,gotovo je nezamjenjiv u bayeru.on nije nesto brz niti je neki dribler ali zato igra vrlo pametno i racionalno.
Poruka: 554
28. studenog 2002. u 13:25
zasto zivkovic nikakvo igra u reprezentaciji? Barem kad sam ga ja gledao uvijek je bio slab.
kit teller
kit teller
28. studenog 2002. u 14:52
Zato sto u reprezentaciji igra svatko za sebe. Nitko ne trci, nitko se ne otkriva. I kad bi igrao dobro ne bi imao kome dodati. A i nitko u hrvatskoj reprezentaciji ne radi nered kao sto su sinoc bastürk i berbatov radili i ne otvara tako prostor drugim igracima. A u obrani - pa kad nasa obrana svaki put drukcije izgleda,onda je tesko igrati dobro. Protiv Bugarske je igrao na lijevoj strani sto u klubu skoro nikad ne igra...
28. studenog 2002. u 15:32
kod nas u reprezentaciji nitko ne trci za drugpg niti zna sto treba raditi.sve se radi po principu "daj loptu boksicu (ili stanicu) on ce nesto iskemijati".sve je ziva improvizacija.
Pristupio: 10.11.2002.
Poruka: 708
28. studenog 2002. u 20:24
Istina je da je Zivkovic jadan na lijevoj, ali i na desnoj nije super. On je solidan obrambeni, ali u napadnom smislu je los. To se ne primjeti kada igra ispred njega igra dobar igrac kao Schneider ili sada Srna. Kada su prije Stanic ili Saric tu igrali, bio je veliki kaos, pa i njemu nije islo, jer on sam nezna napraviti akciju.
Babic je dobar vezni, ali bi trebao vise u sredini i napadu igrati za nasu repku, jer on nezna braniti. Za njega bi trebali Serica na lijevom boku koji moze se ubacivati za napad.
kit teller
kit teller
29. studenog 2002. u 09:17
[QUOTE] ali u napadnom smislu je los. To se ne primjeti kada igra ispred njega igra dobar igrac kao Schneider ili sada Srna