gledam sad malo real-ldu i kristinka ima slobodnjak
prešlo preko vrata i baca pogled u zrak...nema više onog pogleda prema klupi i sir alexu i namigivanja u stilu 'pa mogao sam i bolje'
ko ga yebe sad...nek se prca u realu
nego...sad kad je barca ugrabila ibru a real ima benzemu villa će izgleda ostat u valenciji...po meni šteta da jedna takva igračina igru u tom klubu (nažalost šišmiši više nisu ni druga klasa u europi)
kad bi makar sir alex posegnuo u glazerov džep i istresao pare za njega...mislim da baš takav jedan napadač 'ubojica' treba manchesteru...berba je lazy,rooney nije klasična špica a ovi mladići još nisu kalibar za velike stvari...owen???on se još treba dokazivat
...ništa ja nisam vidio,ja sammmmm pio vodu...