Meridian Super liga Srbije 2007/08

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
21. listopada 2006. u 18:45
 Ljudi, gledate li ovo mucenje na Marakani? Ne mogu da verujem koliko je sve ocajno... a to su prva dva tima na tabeli!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
21. listopada 2006. u 18:49

koliki je rezultat? meni treba pobjeda zvezde 2-0 ili 2-1 za sportnet ligu

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.02.2006.
Poruka: 2.603
21. listopada 2006. u 18:51
0:0

@ NYC

a zasto si iznenadjen?

videlo se protiv Libereca gde smo i sta smo
[uredio Black Adder]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
21. listopada 2006. u 18:53

de da zvezda da 2 gola da i ja ubodem nesto u sportnet ligi...u zoni sam ispadanja.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.02.2006.
Poruka: 2.603
21. listopada 2006. u 18:55
Ajde javicu Bajevicu da samo zbog tebe umesto na X promenimo u iz X u 1
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.12.2005.
Poruka: 1.535
21. listopada 2006. u 18:56
 pa dje ces se na nasu ligu vadit ako ti treba toliko golova.i da bez golmanan igraju tesko da moze bit toliko golova
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.01.2006.
Poruka: 1.845
21. listopada 2006. u 18:59

 a kako da bude gledalaca kad je upad na tekmu 800 din za stajanje

 je**m im mater retardiranu i vuksanovicu i terzicu i onom dzombi idiotu iscimash se ko majmun da odesh u onu rupu i josh ti trazhe 10 evra da gledash 2 jadibedne ekipe NE MOGU DA VERUJEM KAKVA JE OVO LOPOVSKA DRZHAVA

 pa nama ne treba eu nije stoka za eu 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.02.2006.
Poruka: 2.603
21. listopada 2006. u 19:03
Kolika je cena karte?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.08.2004.
Poruka: 55.231
21. listopada 2006. u 19:05

delfin je napisao/la:
 pa dje ces se na nasu ligu vadit ako ti treba toliko golova.i da bez golmanan igraju tesko da moze bit toliko golova
Vidi cijeli citat
 

pa ja to racunam na "europsku zvezdu"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
21. listopada 2006. u 19:06

 0:0, kraj 1. poluvremena. Igra ocajna sa obe strane. Je'te, ne mogu da verujem koji je panj onaj Trisovic. Moze li neko da mi objasni kako je on uopste dospeo u reprezentaciju!!!??? Covek je ocajan u Zvezdi. Danas ima pobratima u onom klincu Trajkovicu koji nije usapeo da napravi nijedan uspesan potez. Nijedan!!!

Opet jedini koji nesto vrede su - crnci! Castillo i Gaj (Gueye). I niko vise. Jaoooj, majko, a sta kazete na skinse sa LionaPanticDjokic!  !!!??? Njihove kombinacije po desnoj strani su izuzetno instruktivne pa me ne bi cudilo da ih pocnu koristiti kao video materijal u obuci fudbalskih trenera. Naslov lekcije bi mogao da glasi, "Kako to izgleda kad igras protiv morona"!  Cilj: nauciti buduce trenere da ne treba da rade ama bas nista! Bas tako, kada igras protiv onakvih idiota, dovoljno je da preklopis ruke i da mirno sacekas kraj utakmice. Jer, u protivnickom timu igraju ingenioznu taktiku, pet protiv pet!

  • Najnovije
  • Najčitanije