0:0, kraj 1. poluvremena. Igra ocajna sa obe strane. Je'te, ne mogu da verujem koji je panj onaj Trisovic. Moze li neko da mi objasni kako je on uopste dospeo u reprezentaciju!!!??? Covek je ocajan u Zvezdi. Danas ima pobratima u onom klincu Trajkovicu koji nije usapeo da napravi nijedan uspesan potez. Nijedan!!!
Opet jedini koji nesto vrede su - crnci! Castillo i Gaj (Gueye). I niko vise. Jaoooj, majko, a sta kazete na skinse sa Liona: Pantic i Djokic!
!!!??? Njihove kombinacije po desnoj strani su izuzetno instruktivne pa me ne bi cudilo da ih pocnu koristiti kao video materijal u obuci fudbalskih trenera. Naslov lekcije bi mogao da glasi, "Kako to izgleda kad igras protiv morona"! Cilj: nauciti buduce trenere da ne treba da rade ama bas nista! Bas tako, kada igras protiv onakvih idiota, dovoljno je da preklopis ruke i da mirno sacekas kraj utakmice. Jer, u protivnickom timu igraju ingenioznu taktiku, pet protiv pet! 