Black Adder je napisao/la:
Ma brljavi YouTube, postavicu direktne linkove opet, play lista brljavi u pocetku pa dan dva posle bude sve kako treba
Epizoda 4
1. deo 2. deo 3. deo 4. deoVidi cijeli citat
Gujo, vec sam ti rekao da si CAR sto si postirao ovo na youtube! Molim te, ako ti nije tesko, postavi celu seriju!
Jesi li vec postavio prve tri epizode? Ja sam, koliko se secam, gledao samo jednu - sa Šekijem, Galićem i Markovićem o Čileu 1962., pa posle sa Buljanom, Šurjakom, Džajom, Jerkovićem i Oblakom o SP u Nemačkoj 1974...
Nego, ne znam jesi li proveravao, ali ovaj 2. deo nesto zahebava? A to je bas segment u kojem se govori o "Partizanovim bebama" i njihovom ucescu u Kupu sampiona 1966.
Molim te, samo nastavi! I obavesti me/nas gde možemo da nadjemo prve tri epizode!