NYC je napisao/la:
Pošto sam ovde najstariji (pretpostavljam), sećanja mi sežu
u dalju prošlost kada je u SFRJ postojao SAMO JEDAN DRŽAVNI
PROJEKAT-TIM, a zvao se JUGOSLOVENSKO sportsko društvo Partizan. Klub u
čijoj su upravi obavezno sedeli najjači djenerali, koji je na
korišćenje dobio OD DRŽAVE izgradjen stadion, koji je mogao da
drpne/kidnapuje kojeg god igrača je hteo (u onom čuvenom smehotresnom
tekstu, "Izaberi Partizan", koji se svako malo copy/paste
po forumima se, npr., spominje "Plava Čigra" - igrač koji je doneo
mnogo toga Partizanu, ali je u njega došao
po naredjenju
iako je bio iz Zvezdaške porodice; bilo je takvih primera još
dosta...). Povlastice koje je taj klub uživao u Titoslaviji nije imao
niko, ni Hajduk, ni Dinamo ni Zvezda. Prema tome, ne serite više o tim
glupim i izlizanim temama.
Eto vam plastične stolice pa kidajte. Dok se ne smirite.