Mlade reprezentacije (od U-15 do U-20)

Pape&Dida
Pape&Dida
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.03.2026.
Poruka: 631
22. travnja 2026. u 17:07

Točno, kao što postajemo debili u svakodnevnom životu tako i u sportu ništa cudno 

[uredio Pape&Dida - 22. travnja 2026. u 17:07]
stodra
stodra
Mali dioničar
Pristupio: 07.03.2007.
Poruka: 5.132
11. svibnja 2026. u 19:01
Eintracht Frankfurt - Varteks - Podravina Ludbreg - NK Polet
canastra
canastra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.12.2011.
Poruka: 4.029
11. svibnja 2026. u 19:12

Bravo za savez!

Mogu Nijemci ucjenjivati, ali se srce ne može prevariti.

Kad si kapetan jedne Njemačku onda sigurno vrijediš.

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.331
11. svibnja 2026. u 19:27

canastra je napisao/la:

Bravo za savez!

Mogu Nijemci ucjenjivati, ali se srce ne može prevariti.

Kad si kapetan jedne Njemačku onda sigurno vrijediš.

Vidi cijeli citat


Po talentu možda i najjače ime koje smo dobili iz Njemačke...Nešto u rangu Kove i Rakitića.

Bayern je bez ikakve sumnje uz PSG najjači klub što su utakmice i dokazale, a mali je sa tek napunjenih 16 godina debitirao. 

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.527
11. svibnja 2026. u 19:33

Vidi cijeli citat

Bravo za Stipu i Petra Krpana. Još se spominjen onoga tunela Zebini

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.527
11. svibnja 2026. u 19:33

canastra je napisao/la:

Bravo za savez!

Mogu Nijemci ucjenjivati, ali se srce ne može prevariti.

Kad si kapetan jedne Njemačku onda sigurno vrijediš.

Vidi cijeli citat

Koje su ucjene bile? Nisan upratija

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Fantazista10
Fantazista10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2016.
Poruka: 2.200
11. svibnja 2026. u 19:38

Svakako moze jos mijenjat reprezentaciju iducih 5 godina kako mu dodje

DavyJones
DavyJones
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.01.2009.
Poruka: 2.765
11. svibnja 2026. u 20:38

Fantazista10 je napisao/la:

Svakako moze jos mijenjat reprezentaciju iducih 5 godina kako mu dodje

Vidi cijeli citat

Mislim da objava dosta toga kaze....to je gotova stvar....

Inace bi cekao i igrao za njemacku i gledao kuda ide put HR repke...

A on je samo jedan od jos nekih koji ce izabrati nasu a ne DFB...

[uredio DavyJones - 11. svibnja 2026. u 20:38]
.........................................................Dinamo ja volim.................................................................
Prodigy
Prodigy
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 994
11. svibnja 2026. u 20:45

Bravo za Filipa, uz Luku Vuskovica jos jedan ekstra talent na poziciji stopera.

Nadam se da uskoro dobivamo pojacanja i u veznom redu u liku Marka Soldica i Nike Ilicevica.

canastra
canastra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.12.2011.
Poruka: 4.029
11. svibnja 2026. u 21:05

Po onome što se može pronaći za Filipa, podsjeća na Stanišića.

Dosta je visok, primarno stoper, a može igrati i na poziciji desnog beka.

  • Najnovije
  • Najčitanije