Rasprava o udruzi Naš Hajduk i svim ostalim modelima upravljanja Hajduka

123
...
255256257
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Leader
Leader
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.07.2008.
Poruka: 15.231
jučer u 23:37

Edit. Bolje da ne pisem nista. Poslusam nesto, napisem komentar, pa slusam dalje i onda drugacije pricaju. 😂

[uredio Leader - 24. lipnja 2026. u 23:41]
Ne mogu drugo
Ne mogu drugo
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.06.2016.
Poruka: 10.015
jučer u 23:39

zamisljan kako ce se ti likovi izborit za interese hajduka kod politicara, ministara i gradonacelnika.

stavi se u ulogu random ministra koji u zg razgovara sa bobanom, u rijeci s miskom a onda u splitu s ovom dvojicom.....

biciklisti preuzmite odgovornost ili odjebite od hajduka
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.554
jučer u 23:43

Pokuša san gledat al ne mogu. Šta manje izlazite u javnost, to bolje za vas!

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.472
jučer u 23:43

Hajduk iz mojih snova bi zaposlija najbolje dostupne doktore sportske medicine, nutricioniste, programere i stručnjake za sportske i skauting algoritme, statističare, skaute, stručnjake za poslovnu učinkovitost, marketing i uređenje sportskog kolektiva.

Svaka odluka koja bi se donila bi imala znanstveno uporište i razlog zašto je donesena, pa onda i u slučaju da ispadne kriva bar možeš razumit zašto je donesena i da ima logiku i rezon.

Sportski direktori, treneri i stručni stožeri prve i druge ekipe i svih uzrasta u akademiji bi bili birani na temelju mjerljivih metrika koje bi zadali, definirali i koristili ovi gore nabrojani stručnjaci svojih domena.

Ovo sad je sve kurac i možemo se jedino nadat da će ćorava koka pogodit zrno, al to je sve na dugom štapu dok god ne budemo funkcionirali ka moderan klub u modernom svitu. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.163
jučer u 23:46

ljudi zarobljeni u nekom paralelnom svemiru

ufilmali sami sebi mi smo spasitelji, mi smo ispravni i nepogresivi

a u sedlu je jako lipo

i nece ga pustit nikad

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.472
jučer u 23:48

Da neko stvarno dođe sa ovakvim prijedlozima u udrugu iman osjećaj da bi ga svi gledali priko oka u stilu vidi ovoga šmokljana, Hajduk je klub emocije, a ne znanosti. Takva smo sredina jbg. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.163
jučer u 23:56

nisu njima potribni nikakvi prijedlozi ni konstruktivne kritike

jer su ih, u ovih 15ak godina, culi sve moguce

njih to ne zanima

jer nije cilj poboljsanje kluba

nego status quo koji im osigurava poziciju u sedlu

ako se nesto i promini to ce bit kozmeticko ušminkavanje

u suprotnom bi te promjene vec bile napravljene davno

a ne sad kad vise nemaju podrsku ni 10% navijaca

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
123
...
255256257
  • Najnovije
  • Najčitanije