Niko Kranjčar
dinamovac41 je napisao/la:
Mozda si u pravu. Neznam kako bi se odlucio da su sami lopovi oko mene i to jos sa dvadeset godina. S druge strane boysi koji su mi rekli nemoj biti budala i ici u Hajduka, jer onda si u nasim ocima izgubljen. Imas par ponuda za negdje vani i onda se odlucis na kraju za Hajduk. Iskreno ne zelim biti u njegovoj kozi ni dan danas, jedino bi mi pasala njegova lova koju grabi, no ostalo ne hvala. Hrgovic je jako dugo ostao i vidjelo se kako se snasao, a vidjelo se i kako je njegov postupak primljen u Splitu. Razlog vise za moj stav! No dobro idemo se dalje zajebavati, pustimo debeljka na miru i ajmo ga proglasiti igracem godine u Premier ligi!!!!
Vidi cijeli citat
Suma sumarum, nitko mu ne bi bio u kozi tih dana. Zbog svega toga ja mu se stvarno divim kao osobi koja je to sve izdrzala, i ostala normalna i prisebna osoba, po mojem misljenju jedan od rijetkih.
dinamovac41 je napisao/la:
Mozda si u pravu. Neznam kako bi se odlucio da su sami lopovi oko mene i to jos sa dvadeset godina. S druge strane boysi koji su mi rekli nemoj biti budala i ici u Hajduka, jer onda si u nasim ocima izgubljen. Imas par ponuda za negdje vani i onda se odlucis na kraju za Hajduk. Iskreno ne zelim biti u njegovoj kozi ni dan danas, jedino bi mi pasala njegova lova koju grabi, no ostalo ne hvala. Hrgovic je jako dugo ostao i vidjelo se kako se snasao, a vidjelo se i kako je njegov postupak primljen u Splitu. Razlog vise za moj stav! No dobro idemo se dalje zajebavati, pustimo debeljka na miru i ajmo ga proglasiti igracem godine u Premier ligi!!!!
Vidi cijeli citat
opet gluposti pises, citaj ostale sta pisu nemoj nametat taj tvoj stav mrznje, i sad to opravdavat ovdje, pa nisam ja beba sa zveckom
Prvo imao je ponudu iz rusije, gdje ne bi bio u prvom planu, zbog odradenih priprema
Drugo, Smece Mirko je imao ponudu Ajduka i Dinama, ali je trazio pare ko u Dinama, onda je dobio nogu!
trece EOD, kako bi rekao viliđ
Sean Dundee je napisao/la:
dinamovac41 je napisao/la:
Mozda si u pravu. Neznam kako bi se odlucio da su sami lopovi oko mene i to jos sa dvadeset godina. S druge strane boysi koji su mi rekli nemoj biti budala i ici u Hajduka, jer onda si u nasim ocima izgubljen. Imas par ponuda za negdje vani i onda se odlucis na kraju za Hajduk. Iskreno ne zelim biti u njegovoj kozi ni dan danas, jedino bi mi pasala njegova lova koju grabi, no ostalo ne hvala. Hrgovic je jako dugo ostao i vidjelo se kako se snasao, a vidjelo se i kako je njegov postupak primljen u Splitu. Razlog vise za moj stav! No dobro idemo se dalje zajebavati, pustimo debeljka na miru i ajmo ga proglasiti igracem godine u Premier ligi!!!!
Vidi cijeli citat
Suma sumarum, nitko mu ne bi bio u kozi tih dana. Zbog svega toga ja mu se stvarno divim kao osobi koja je to sve izdrzala, i ostala normalna i prisebna osoba, po mojem misljenju jedan od rijetkih.
Vidi cijeli citat
cak i vise od toga, nikad se nije uvlacio publici koja ga je docekala kao polubozanstvo, a mogao je itekako, imao je prigoda na svaki svoj potez. a On je igrac od poteza!

tadasnji boysi su redom bili mamicu na platnom spisku i pjevali kako je njemu odgovaralo (a i danas neki tako), Niko je kao kapetan rekao ne, zavrsio na transfer listi & na odvojenom treningu, i u najpametnijoj odluci zivota odabrao Hrvatsku umjesto Rusije - zbog cega se nad njim proveo (doslovno) nezapamcen medijski linc kakvog se ne bi postidila karma ive sanadera.
to sto danas isti ti placenici mamica prozivaju, nema veze, Niko Kranjcar je debelo prase i izdajnik.

Zidanes&Pavones je napisao/la:
vinkovci_056 je napisao/la:
detiko je napisao/la:
Krizevci, vinkovci i ovaj dinamovac (sigurno neki navijac dinama iz neke provincije u zagrebackoj zupaniji), niko je uz vas!Vidi cijeli citat
ovo je trebalo biti duhovito ili...?

Vidi cijeli citat
Niko ti kaze, kad sljedeci gol da, da ce ga posvetiti svim nevjernicima!
Fora ste mi vi (dezurni pljuvaci). Covjek istjeran iz kluba, mamic ga nije uspio dobit i nogirao ga iz kluba, umjesto da mamica krivite, vama je kriv momak koji nikad u zivotu svom nije rekao protiv mamica, koji mu je sjebao 1 i po karijere. Iz pouzdanih izvora znam da je bio doveden pred gotov cin. On je plakao 2 sata u WC, kad je saznao da ide u Ajduka, i opet nikad nije nista rekao protiv Dinama, i zato ce ON biti uvijek slavljen u Splitu, jer taj momak je cudo od covjeka i hvala mu za sve sta je dao za Ajduka, steta sto ono lomljenje kicme dinamovcima na maksimiru nije rezultiralo golom nego prečkom.
Vidi cijeli citat
1. nisam dežurni pljuvač, imam pravo na svoje mišljenje - niko je sasvim prosječan igračić (podsjećam, 2,5 gola po sezoni).
2. jebe mi se za niku, dinamo i hajduk - za mene postoji samo jedan klub i jedna nogometna igračka ikona, a to nisu ni dinamo, ni hajduk, ni ovaj kremšnitar.
3. iz pouzdanih izvora znam da je ON u utakmici protiv primorja iz ajdovščine (ljeto 2004. nakon što mu je navodno nanesena velika nepravda nepozivanjem na ep u portugal) za 70 minuta pretrčao 1.170 metara, od toga u sprintu ni manje, ni više nego 90. kapacitet za reprezentaciju? kod tate izbornika - svakako.
4. navodno čudo od čovjeka je zapravo vrlo nepristojan dečko. jer, ''iz pouzdanih izvora znam'', treneru je, istina u pola glasa i podsmjehom, rekao ''serem ti se na brk''. bečka škola, nema šta...
vinkovci_056 je napisao/la:
Zidanes&Pavones je napisao/la:
vinkovci_056 je napisao/la:
detiko je napisao/la:
Krizevci, vinkovci i ovaj dinamovac (sigurno neki navijac dinama iz neke provincije u zagrebackoj zupaniji), niko je uz vas!Vidi cijeli citat
ovo je trebalo biti duhovito ili...?

Vidi cijeli citat
Niko ti kaze, kad sljedeci gol da, da ce ga posvetiti svim nevjernicima!
Fora ste mi vi (dezurni pljuvaci). Covjek istjeran iz kluba, mamic ga nije uspio dobit i nogirao ga iz kluba, umjesto da mamica krivite, vama je kriv momak koji nikad u zivotu svom nije rekao protiv mamica, koji mu je sjebao 1 i po karijere. Iz pouzdanih izvora znam da je bio doveden pred gotov cin. On je plakao 2 sata u WC, kad je saznao da ide u Ajduka, i opet nikad nije nista rekao protiv Dinama, i zato ce ON biti uvijek slavljen u Splitu, jer taj momak je cudo od covjeka i hvala mu za sve sta je dao za Ajduka, steta sto ono lomljenje kicme dinamovcima na maksimiru nije rezultiralo golom nego prečkom.
Vidi cijeli citat
1. nisam dežurni pljuvač, imam pravo na svoje mišljenje - niko je sasvim prosječan igračić (podsjećam, 2,5 gola po sezoni).
2. jebe mi se za niku, dinamo i hajduk - za mene postoji samo jedan klub i jedna nogometna igračka ikona, a to nisu ni dinamo, ni hajduk, ni ovaj kremšnitar.
3. iz pouzdanih izvora znam da je ON u utakmici protiv primorja iz ajdovščine (ljeto 2004. nakon što mu je navodno nanesena velika nepravda nepozivanjem na ep u portugal) za 70 minuta pretrčao 1.170 metara, od toga u sprintu ni manje, ni više nego 90. kapacitet za reprezentaciju? kod tate izbornika - svakako.
4. navodno čudo od čovjeka je zapravo vrlo nepristojan dečko. jer, ''iz pouzdanih izvora znam'', treneru je, istina u pola glasa i podsmjehom, rekao ''serem ti se na brk''. bečka škola, nema šta...
Vidi cijeli citat
veliki poznavatelju nogometa, za veznog igrača je najvažniji kriterij učinka broj postignutih golova. sasvim prosječan igračić je bio najvažniji igrač Dinama, Hajduka, Portsmoutha, i sad je na dobrom putu da to postane u Tottenhamu. Da smo mi narod kojemu je najvažnije srat po drugome dokazuje činjenica da su isti srali kad ga se nije vodilo na EP u Portugal i kad ga se vodilo na SP u Njemačku, i sad nastavljaju srat zbog ružne ljudske osobine koja se zove ljubomora.
Da bar imamo više ovakvih prosječnih igračića.
Potpis se prikazuje ispod svake vaše poruke. Ne smije biti dulji od 250 znakova i smije sadržavati samo tekst.
chule je napisao/la:
vinkovci_056 je napisao/la:
Zidanes&Pavones je napisao/la:
vinkovci_056 je napisao/la:
detiko je napisao/la:
Krizevci, vinkovci i ovaj dinamovac (sigurno neki navijac dinama iz neke provincije u zagrebackoj zupaniji), niko je uz vas!Vidi cijeli citat
ovo je trebalo biti duhovito ili...?

Vidi cijeli citat
Niko ti kaze, kad sljedeci gol da, da ce ga posvetiti svim nevjernicima!
Fora ste mi vi (dezurni pljuvaci). Covjek istjeran iz kluba, mamic ga nije uspio dobit i nogirao ga iz kluba, umjesto da mamica krivite, vama je kriv momak koji nikad u zivotu svom nije rekao protiv mamica, koji mu je sjebao 1 i po karijere. Iz pouzdanih izvora znam da je bio doveden pred gotov cin. On je plakao 2 sata u WC, kad je saznao da ide u Ajduka, i opet nikad nije nista rekao protiv Dinama, i zato ce ON biti uvijek slavljen u Splitu, jer taj momak je cudo od covjeka i hvala mu za sve sta je dao za Ajduka, steta sto ono lomljenje kicme dinamovcima na maksimiru nije rezultiralo golom nego prečkom.
Vidi cijeli citat
1. nisam dežurni pljuvač, imam pravo na svoje mišljenje - niko je sasvim prosječan igračić (podsjećam, 2,5 gola po sezoni).
2. jebe mi se za niku, dinamo i hajduk - za mene postoji samo jedan klub i jedna nogometna igračka ikona, a to nisu ni dinamo, ni hajduk, ni ovaj kremšnitar.
3. iz pouzdanih izvora znam da je ON u utakmici protiv primorja iz ajdovščine (ljeto 2004. nakon što mu je navodno nanesena velika nepravda nepozivanjem na ep u portugal) za 70 minuta pretrčao 1.170 metara, od toga u sprintu ni manje, ni više nego 90. kapacitet za reprezentaciju? kod tate izbornika - svakako.
4. navodno čudo od čovjeka je zapravo vrlo nepristojan dečko. jer, ''iz pouzdanih izvora znam'', treneru je, istina u pola glasa i podsmjehom, rekao ''serem ti se na brk''. bečka škola, nema šta...
Vidi cijeli citat
veliki poznavatelju nogometa, za veznog igrača je najvažniji kriterij učinka broj postignutih golova. sasvim prosječan igračić je bio najvažniji igrač Dinama, Hajduka, Portsmoutha, i sad je na dobrom putu da to postane u Tottenhamu. Da smo mi narod kojemu je najvažnije srat po drugome dokazuje činjenica da su isti srali kad ga se nije vodilo na EP u Portugal i kad ga se vodilo na SP u Njemačku, i sad nastavljaju srat zbog ružne ljudske osobine koja se zove ljubomora.
Da bar imamo više ovakvih prosječnih igračića.
Vidi cijeli citat
e pa ovo sam konstatirao na nekoj od prijašnjih stranica. ali, samo za tebe ponavljamo gradivo. dakle, niko-kremšnita igra svoju petu sezonu u premierligi, dosad je zabio 13 golova. zasad je na sjajnom prosjeku 2,6 po sezoni. pazi 2,6 po sezoni. ja nisam ljubomoran, niti sam protestirao što ga se nije vodilo u portugal. nisam protestirao ni što ga se vodilo u njemačku, ali sam protestirao što je cijelo vrijeme u tatinoj izborničkoj misiji bio standardan igrač, a pritom je odigrao jednu jedinu poštenu utakmicu, u sofiji protiv bugarske. toliko. hvala na pažnji.
Mathieu Acapandié potpisao višegodišnji ugovor s Bijelima
Como produljio ugovor s Hrvatom: 'On ima mentalitet kakav želimo izgraditi u klubu'
Jakirović traži pojačanja na Svjetskom prvenstvu: Iskusni belgijski reprezentativac glavna meta Hulla
Solin još jednu godinu organizira malonogometni turnir pod nazivom 'Zlatni Pan kup Solin 2026'
adria-123 je napisao/la:
Sean Dundee je napisao/la:
dinamovac41 je napisao/la:
Mozda si u pravu. Neznam kako bi se odlucio da su sami lopovi oko mene i to jos sa dvadeset godina. S druge strane boysi koji su mi rekli nemoj biti budala i ici u Hajduka, jer onda si u nasim ocima izgubljen. Imas par ponuda za negdje vani i onda se odlucis na kraju za Hajduk. Iskreno ne zelim biti u njegovoj kozi ni dan danas, jedino bi mi pasala njegova lova koju grabi, no ostalo ne hvala. Hrgovic je jako dugo ostao i vidjelo se kako se snasao, a vidjelo se i kako je njegov postupak primljen u Splitu. Razlog vise za moj stav! No dobro idemo se dalje zajebavati, pustimo debeljka na miru i ajmo ga proglasiti igracem godine u Premier ligi!!!!
Vidi cijeli citat
Suma sumarum, nitko mu ne bi bio u kozi tih dana. Zbog svega toga ja mu se stvarno divim kao osobi koja je to sve izdrzala, i ostala normalna i prisebna osoba, po mojem misljenju jedan od rijetkih.
Vidi cijeli citat
cak i vise od toga, nikad se nije uvlacio publici koja ga je docekala kao polubozanstvo, a mogao je itekako, imao je prigoda na svaki svoj potez. a On je igrac od poteza!

tadasnji boysi su redom bili mamicu na platnom spisku i pjevali kako je njemu odgovaralo (a i danas neki tako), Niko je kao kapetan rekao ne, zavrsio na transfer listi & na odvojenom treningu, i u najpametnijoj odluci zivota odabrao Hrvatsku umjesto Rusije - zbog cega se nad njim proveo (doslovno) nezapamcen medijski linc kakvog se ne bi postidila karma ive sanadera.
to sto danas isti ti placenici mamica prozivaju, nema veze, Niko Kranjcar je debelo prase i izdajnik.

Vidi cijeli citat
Ma daj mi molim te odaj mi tajnu otkud ti znas tko je bio na platnoj listi kod Mamica? Onako usput znam decke koji su onda bili u vrhu udruge navijaca i sigurno nitko od njih nije dobivao lovu od Mamica nit je bio na njegovoj strani.
Ali pustimo to. Mali je dobro uspio izmanipulirati juzni kraj, vi ste fino pali na njegove fore i to je to. Mozda je on fin decko i svaka mama bi ga voljela za svoju kcer, no buco je i prefrigan i bas nije toliko jadan kako ga vi ovdje pokazujete. Ispada da je svatko u Zagrebu bio protiv njega jadnicka. A zaboravljate koje ljude je on imao sve iza sebe i lazete si u usta ako mislite da mu karijera bila ugrozena od strane Mamica. Ako vjerujete pricama baba s placa, e onda vam ja nisam kriv! A za taj veliki linc od strane medija mi bas i nije poznat, jer vecina novinara je natezala na stranu Kranjcar/Stimac!
chule je napisao/la:
veliki poznavatelju nogometa, za veznog igrača je najvažniji kriterij učinka broj postignutih golova. sasvim prosječan igračić je bio najvažniji igrač Dinama, Hajduka, Portsmoutha, i sad je na dobrom putu da to postane u Tottenhamu. Da smo mi narod kojemu je najvažnije srat po drugome dokazuje činjenica da su isti srali kad ga se nije vodilo na EP u Portugal i kad ga se vodilo na SP u Njemačku, i sad nastavljaju srat zbog ružne ljudske osobine koja se zove ljubomora.
Da bar imamo više ovakvih prosječnih igračića.
Vidi cijeli citat
Slazem se sa ovim, uz to je taj igracic bio lider portsmoutha, kojeg je odveo do FA Cupa!
dinamovac41 je napisao/la:
Ma daj mi molim te odaj mi tajnu otkud ti znas tko je bio na platnoj listi kod Mamica? Onako usput znam decke koji su onda bili u vrhu udruge navijaca i sigurno nitko od njih nije dobivao lovu od Mamica nit je bio na njegovoj strani.
Ali pustimo to. Mali je dobro uspio izmanipulirati juzni kraj, vi ste fino pali na njegove fore i to je to. Mozda je on fin decko i svaka mama bi ga voljela za svoju kcer, no buco je i prefrigan i bas nije toliko jadan kako ga vi ovdje pokazujete. Ispada da je svatko u Zagrebu bio protiv njega jadnicka. A zaboravljate koje ljude je on imao sve iza sebe i lazete si u usta ako mislite da mu karijera bila ugrozena od strane Mamica. Ako vjerujete pricama baba s placa, e onda vam ja nisam kriv! A za taj veliki linc od strane medija mi bas i nije poznat, jer vecina novinara je natezala na stranu Kranjcar/Stimac!
Vidi cijeli citat
Ma kakvi, istjeran iz kluba, mrtav mu menadzer, uopce mu nije bila upitna karijera
A o ovome nemam sta pricat, Vecernji i Jutarnji nisu stali doslovno godinu i po, tad se vidilo koji su novinari na platnoj listi Z. Mamica
I MOLIM DA SE PRESTANE PISAT GLUPOSTI I LAZI OVDJE, JER OVAJ TOPIC SLUZI ZA VELICANJE I KOMENTIRANJE UTAKMICA NIKA KRANJCARA!!!!!
- Najnovije
- Najčitanije


Jakirović traži pojačanja na Svjetskom prvenstvu: Iskusni belgijski reprezentativac glavna meta Hulla
15 sati•Engleski nogomet

Radikalna kazna Fife zbog uplitanja politike: Država suspendirana iz svih nogometnih natjecanja pod okriljem
1 dan•Nogometni svijet

Como produljio ugovor s Hrvatom: 'On ima mentalitet kakav želimo izgraditi u klubu'
1 dan•Talijanski nogomet

Mathieu Acapandié potpisao višegodišnji ugovor s Bijelima
1 dan•SuperSport HNL

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
1 dan•SuperSport HNL

Inter započeo pregovore s Real Madridom oko dovođenja Nice Paza
1 dan•Talijanski nogomet

Solin još jednu godinu organizira malonogometni turnir pod nazivom 'Zlatni Pan kup Solin 2026'
2 dana•Futsal

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
1 dan•SuperSport HNL

Como produljio ugovor s Hrvatom: 'On ima mentalitet kakav želimo izgraditi u klubu'
1 dan•Talijanski nogomet

Dejan Lovren napušta PAOK nakon sezone obilježene ozljedama
3 dana•Ostale lige

Jakirović traži pojačanja na Svjetskom prvenstvu: Iskusni belgijski reprezentativac glavna meta Hulla
15 sati•Engleski nogomet

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
2 dana•Španjolski nogomet

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
2 dana•Ostale lige

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
2 dana•SuperSport HNL

Tottenham u izravnom ratu s Unitedom: Preotima mu dva transfera, a sada želi i njegovog igrača
2 dana•Engleski nogomet





