allen je napisao/la:
ian wright je napisao/la:
kad nudiš treneru prvoligaške ekipe takav novac, onda time šalješ poruku da ga ne želiš
Vidi cijeli citat
Upravo tako, zato se Radotić vjerojatno i uvrijedio.
I baš mi ga je žao, uvijek mi je bio drag kao igrač Cibalije, i kasnije kao trener.
Vidi cijeli citat
Zamisli, on se uvrijedio. I ja sam se uvrijedio, kao i mnogi drugi navijači, kada nas je Dinamo ponizio sedmicom u Maksimiru, ali to kao da nije bilo dovoljno, pa je ispušio od Vukovara pred krcatim Istokom Gradskog vrta, što je bila jednaka, ako ne i veća šamarčina. Sjetit ću se i horor utakmice protiv Istre na Pampasu, gdje je izveo ekipu kao da je prolupao. Hvala na izborenom ostanku (iako je tu veliku ulogu imao i konkurent koji si je više puta pucao u nogu) i sretno dalje, siguran sam da neće izostati puno izdašnije ponude.
S druge strane, strah me koga će Nizozemac dovesti, s obzirom na našu platežnu moć. Bojim se da bi taj netko mogao biti lošiji od Radotića.