NK Osijek 2026./2027.

123
...
567
...
91011
Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 2.981
11. lipnja 2026. u 22:51

Evo šanse Samiru Toplaku da preuzme veći klub.

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.770
11. lipnja 2026. u 22:55

qwerty je napisao/la:

allen je napisao/la:

qwerty je napisao/la:

allen je napisao/la:

Čuo sam da je 2.500€ mjesečno, a da je Radotić tražio minimalno 3.200€

Nemoj me držati za riječ, ali tako sam čuo.

Pa kasnije mi je netko poslao screenshot neke osječke stranice koja je isto spomenila da su mu ponudili plaću koju ima neki drugoligaški trener

Vidi cijeli citat

Ček samo malo, prvoligaški trener traži 3.2k € mjesecno oni se cigane za taj iznos. 😅 Mislio sam da su u Osijeku plaće za trenera bar malo više.

Vidi cijeli citat


Sopić i Rožman su imali 15.000€? 

Očito žešće žele stegnuti remen (ako je sve to istina)

Vidi cijeli citat

Sve jasno ali ovo je skoro pet puta manje.

Vidi cijeli citat


Pardon, sada čujem da mu nisu nudili 2.500€, nego 3.300€

 

2.500€ je imao kao pomocnik i kad je preuzeo

[uredio allen - 11. lipnja 2026. u 22:59]
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.896
11. lipnja 2026. u 23:18

kad nudiš treneru prvoligaške ekipe takav novac, onda time šalješ poruku da ga ne želiš

Zli Jogurt
Zli Jogurt
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.12.2008.
Poruka: 1.285
11. lipnja 2026. u 23:18

qwerty je napisao/la:

allen je napisao/la:

Znači Radotiću ste nudili identičnu plaću kakvu ima Čuljak u Cibaliji...

Pa to je uvreda jebote...

Vidi cijeli citat

O kojem iznosu se uopće radi?

Vidi cijeli citat


Zapamtio sam da je Čuljak u podcastu Pod lampom izjavio da mu je plaća svega 1500 eura.

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.770
11. lipnja 2026. u 23:27

Zli Jogurt je napisao/la:

qwerty je napisao/la:

allen je napisao/la:

Znači Radotiću ste nudili identičnu plaću kakvu ima Čuljak u Cibaliji...

Pa to je uvreda jebote...

Vidi cijeli citat

O kojem iznosu se uopće radi?

Vidi cijeli citat


Zapamtio sam da je Čuljak u podcastu Pod lampom izjavio da mu je plaća svega 1500 eura.

Vidi cijeli citat


Točno, tako je tamo rekao.

Ali to ne znači da toliko dođe u džep na kraju mjeseca.

Kad bi svi imali tih 1.500€ mjesečno, nebi nam na plaće otišlo 1.000.000€ u prošloj sezoni ;)

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.770
11. lipnja 2026. u 23:28

ian wright je napisao/la:

kad nudiš treneru prvoligaške ekipe takav novac, onda time šalješ poruku da ga ne želiš

Vidi cijeli citat


Upravo tako, zato se Radotić vjerojatno i uvrijedio.

I baš mi ga je žao, uvijek mi je bio drag kao igrač Cibalije, i kasnije kao trener.

gelo85
gelo85
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.11.2010.
Poruka: 2.252
12. lipnja 2026. u 07:07

Doći će sad neki Mađar za 5000...

provincijalac
provincijalac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.08.2024.
Poruka: 1.556
12. lipnja 2026. u 09:13

allen je napisao/la:

ian wright je napisao/la:

kad nudiš treneru prvoligaške ekipe takav novac, onda time šalješ poruku da ga ne želiš

Vidi cijeli citat


Upravo tako, zato se Radotić vjerojatno i uvrijedio.

I baš mi ga je žao, uvijek mi je bio drag kao igrač Cibalije, i kasnije kao trener.

Vidi cijeli citat
Zamisli, on se uvrijedio. I ja sam se uvrijedio, kao i mnogi drugi navijači, kada nas je Dinamo ponizio sedmicom u Maksimiru, ali to kao da nije bilo dovoljno, pa je ispušio od Vukovara pred krcatim Istokom Gradskog vrta, što je bila jednaka, ako ne i veća šamarčina. Sjetit ću se i horor utakmice protiv Istre na Pampasu, gdje je izveo ekipu kao da je prolupao. Hvala na izborenom ostanku (iako je tu veliku ulogu imao i konkurent koji si je više puta pucao u nogu) i sretno dalje, siguran sam da neće izostati puno izdašnije ponude. 

S druge strane, strah me koga će Nizozemac dovesti, s obzirom na našu platežnu moć. Bojim se da bi taj netko mogao biti lošiji od Radotića.

Omladino uzmi karabine, ljepši život svima će da sine
Mursaš
Mursaš
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.04.2025.
Poruka: 147
12. lipnja 2026. u 10:26

Baš me zanima za koliku plaću je Nizozemac došao? "Sigurno" 3000 eura...

KuleKopika
KuleKopika
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 22.05.2026.
Poruka: 13
12. lipnja 2026. u 12:43

Mursaš je napisao/la:

Baš me zanima za koliku plaću je Nizozemac došao? "Sigurno" 3000 eura...

Vidi cijeli citat

Pa nije.isto tako ne žele Radotića zato je odrađeno tako kako je odrađeno.

123
...
567
...
91011
  • Najnovije
  • Najčitanije