provincijalac je napisao/la:
VelKoz je napisao/la:
Štimac bi vam dobar izbor bio
Vidi cijeli citat
a tebi njegov prezimenjak, prim. Domagoj Štimac, dr. med., spec. psihijatar, subspecijalist dįečje i adolescentne psihijatrije.
Vidi cijeli citat
Čemu takav djetinast komentar?
Vidi se koliko ima želje za dokazivanjem u zadnje vrijeme hrvatskoj javnosti.
Vjerovatno bi pristao i na neki manji ugovor samo da dođe u hrvatski klub koji ipak ima neku navijačku bazu i uz to jebenu stadiončinu.
Puno veću karizmu, inteligenciju i nogometno znanje ima od npr. Sopića, a da ne govorim koliko više toga je nogometno prošao u odnosu na Radotića ili Copittelija.
Reci mi samo jel bi rađe birao Štimca ili nekog no-name Magyara ili Holanđanina kojeg bi vam SD mogao dovest?