NK Osijek 2026./2027.

123
...
111213
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Roxy33
Roxy33
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 22.11.2025.
Poruka: 5
23. lipnja 2026. u 21:27

provincijalac je napisao/la:

Tonto je napisao/la:

Inovativne andorske taktike.

Vidi cijeli citat
Zašto ga ne podržati? Andora je u pitanju, ali i tamo treba osvojiti trofej. Gdje ih je Radotić osvajao? Ostao bi s 44 godine pomoćni trener, da je onaj nesretnik Sopić uzeo koji bod više. Nariče se za njim kao da je ne znam kakva trenerčina. Sedam komada mu je ekipa popušila u Maksimiru, sedam!!! Ponavljat ću to svaki put kada čujem da netko žali za njim. I onda se još cjenka za plaću, a samo zahvaljujući očajnoj situaciji u klubu je uopće dobio priliku da ga vodi 13 utakmica i tako ostvari najveću stvar u svojoj trenerskoj karijeri, kao 44-godišnjak. 

Vidi cijeli citat

Bravo 

rockyroados
rockyroados
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 23.06.2026.
Poruka: 1
23. lipnja 2026. u 21:46

provincijalac je napisao/la:

Tonto je napisao/la:

Inovativne andorske taktike.

Vidi cijeli citat
Zašto ga ne podržati? Andora je u pitanju, ali i tamo treba osvojiti trofej. Gdje ih je Radotić osvajao? Ostao bi s 44 godine pomoćni trener, da je onaj nesretnik Sopić uzeo koji bod više. Nariče se za njim kao da je ne znam kakva trenerčina. Sedam komada mu je ekipa popušila u Maksimiru, sedam!!! Ponavljat ću to svaki put kada čujem da netko žali za njim. I onda se još cjenka za plaću, a samo zahvaljujući očajnoj situaciji u klubu je uopće dobio priliku da ga vodi 13 utakmica i tako ostvari najveću stvar u svojoj trenerskoj karijeri, kao 44-godišnjak. 

Vidi cijeli citat


očito je da imaš nekakav problem, lako moguće i osobne prirode, sa Radotićem. 
Radotić je osvojio više bodova od Rožmana i onog ćelavog analfabeta zajedno. 
Sa ekipom koja se ne može sastavit s mozgom a ne s loptom.
Rožman i Sopić su imali plaću od cca 15k mjesečno, i u situaciji kad nitko živ nije htio prismrditi ovoj kancerogenoj nakupini koja se trenutno zove NK Osijek, Radotić je zasukao rukave, naivno, bez ugovora, stavio glavu na panj i uspio spasiti klub od ispadanja. 
A dok čitam ovakve upise, možda je i bolje da je ispao, možda bi nešto krenulo na bolje. 
promijenilo se ime na vrhu, ali se modus operandi promijenio nije.
zaspinalo se kako je on nezahvalno odbio ponudu kluba, što nije apsolutno istina. 
i najednom se u klubu u kojem većina igrača, a i trenera, dolazi pokupit laku i poprilično veliku lovu za naše prilike, čak bi se moglo reći da i dolaze završavat karijere svi skupa, jer veću plaću i bolje uvjete od Osijeka imati neće,  provlači da je plaća od 3700 eura za prvog trenera ekipe sasvim normalna stvar.
I pazi, on je tu šamarčinu prihvatio, dok si i kurtama i murtama davao novce, a Valentina je imala veći ugovor od Ademija. 

Ali pošto nije baš bio plan da se prihvati ta ponuda, idući dan Kenneth spušta ponudu na 3000 eura. 
I tu napokon Radotić shvaća s kim ima posla. 
Ono što je Bjelica shvatio, rekao vam svima. 
Boto došao, shvatio, rekao svima.
Samo vi već 10 godina ne shvaćate, i jedva čekate vanjskog neprijatelja. 
A kad je taj vanjski ne daj bože i naš, onda je još bolje. Vidi Bjelicu prije Radotića. 

Ne ne ne. Problem je u treneru koji je drugi klub stavio na kartu Europe. al kod nas nije mogao.
Problem je u sportskom direktoru koji je otišao i osvojio sve što se osvojiti moglo u drugom klubu.
Problem je u svakom igraču koji kad ode iz Osijeka naglo otkrije gdje je ostavio jaja, naglo nauči trčati, raditi i biti igrač. 
I na kraju krajeva, problem je u dečku koj je došao, odradio posao, a za nagradu dobio to što je dobio od uprave, i pljuvanje ove nekolicine koja se ne može za ništa uhvatiti drugo, nego za 7-0 u Zagrebu. 
Više boli onih 5-1 od Istre kod kuće, onih 11 utakmica bez pobjede, ispadanje iz kupa i garancija druge lige da je ostao na čelu naš ćelavi galamdžija. 

Samo treba malo pogledati, i bit će jasnije tko je kriv za ovo, i tko je opet bacio kajmak u oči naivnom osječkom puku. 

Nije Radotić najbolji trener na svijetu. Ne mora bit da bi napravio nešto. Ali je tu priliku, unatoč tvom mišljenju, itekako zaslužio. Tko zna što bi bilo kad bi bilo. Želim mu, kao i Rožmanu i originalnom Federicu da naprave karijeru, i da vide kako je raditi u normalnom klubu. 
Jer je u toj sezoni, a lako moguće jednoj od najgorih od kad pratim taj klub, on donio koji smiješak na lice, i izvukao je iz te hrpe usranih i preplaćenih beskičmenjaka maksimum maksimuma, a to je da ostanu u ligi. 

Ako radi novi Federico za 3000 eura, ja ću si tetovirat njegov portret na sred guzice. I to ću dat tebi da mi ga nacrtaš. 

a dotad čitajte chat gpt proglase žene koja klub šalje na kolektivni da bi se uštedilo na struji i vodi. 
i vjerujte kako se nešto promijenilo jer su iz kluba otišli oni koji su i tako morali otići. 

samo ne znam tko će sad biti kriv. a dogodine bi mogla biti lagana druga liga i opet slavonski derbi.
aj bar nešto lijepo da se desi. 

Roxy33
Roxy33
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 22.11.2025.
Poruka: 5
23. lipnja 2026. u 21:56

rockyroados je napisao/la:

provincijalac je napisao/la:

Tonto je napisao/la:

Inovativne andorske taktike.

Vidi cijeli citat
Zašto ga ne podržati? Andora je u pitanju, ali i tamo treba osvojiti trofej. Gdje ih je Radotić osvajao? Ostao bi s 44 godine pomoćni trener, da je onaj nesretnik Sopić uzeo koji bod više. Nariče se za njim kao da je ne znam kakva trenerčina. Sedam komada mu je ekipa popušila u Maksimiru, sedam!!! Ponavljat ću to svaki put kada čujem da netko žali za njim. I onda se još cjenka za plaću, a samo zahvaljujući očajnoj situaciji u klubu je uopće dobio priliku da ga vodi 13 utakmica i tako ostvari najveću stvar u svojoj trenerskoj karijeri, kao 44-godišnjak. 

Vidi cijeli citat


očito je da imaš nekakav problem, lako moguće i osobne prirode, sa Radotićem. 
Radotić je osvojio više bodova od Rožmana i onog ćelavog analfabeta zajedno. 
Sa ekipom koja se ne može sastavit s mozgom a ne s loptom.
Rožman i Sopić su imali plaću od cca 15k mjesečno, i u situaciji kad nitko živ nije htio prismrditi ovoj kancerogenoj nakupini koja se trenutno zove NK Osijek, Radotić je zasukao rukave, naivno, bez ugovora, stavio glavu na panj i uspio spasiti klub od ispadanja. 
A dok čitam ovakve upise, možda je i bolje da je ispao, možda bi nešto krenulo na bolje. 
promijenilo se ime na vrhu, ali se modus operandi promijenio nije.
zaspinalo se kako je on nezahvalno odbio ponudu kluba, što nije apsolutno istina. 
i najednom se u klubu u kojem većina igrača, a i trenera, dolazi pokupit laku i poprilično veliku lovu za naše prilike, čak bi se moglo reći da i dolaze završavat karijere svi skupa, jer veću plaću i bolje uvjete od Osijeka imati neće,  provlači da je plaća od 3700 eura za prvog trenera ekipe sasvim normalna stvar.
I pazi, on je tu šamarčinu prihvatio, dok si i kurtama i murtama davao novce, a Valentina je imala veći ugovor od Ademija. 

Ali pošto nije baš bio plan da se prihvati ta ponuda, idući dan Kenneth spušta ponudu na 3000 eura. 
I tu napokon Radotić shvaća s kim ima posla. 
Ono što je Bjelica shvatio, rekao vam svima. 
Boto došao, shvatio, rekao svima.
Samo vi već 10 godina ne shvaćate, i jedva čekate vanjskog neprijatelja. 
A kad je taj vanjski ne daj bože i naš, onda je još bolje. Vidi Bjelicu prije Radotića. 

Ne ne ne. Problem je u treneru koji je drugi klub stavio na kartu Europe. al kod nas nije mogao.
Problem je u sportskom direktoru koji je otišao i osvojio sve što se osvojiti moglo u drugom klubu.
Problem je u svakom igraču koji kad ode iz Osijeka naglo otkrije gdje je ostavio jaja, naglo nauči trčati, raditi i biti igrač. 
I na kraju krajeva, problem je u dečku koj je došao, odradio posao, a za nagradu dobio to što je dobio od uprave, i pljuvanje ove nekolicine koja se ne može za ništa uhvatiti drugo, nego za 7-0 u Zagrebu. 
Više boli onih 5-1 od Istre kod kuće, onih 11 utakmica bez pobjede, ispadanje iz kupa i garancija druge lige da je ostao na čelu naš ćelavi galamdžija. 

Samo treba malo pogledati, i bit će jasnije tko je kriv za ovo, i tko je opet bacio kajmak u oči naivnom osječkom puku. 

Nije Radotić najbolji trener na svijetu. Ne mora bit da bi napravio nešto. Ali je tu priliku, unatoč tvom mišljenju, itekako zaslužio. Tko zna što bi bilo kad bi bilo. Želim mu, kao i Rožmanu i originalnom Federicu da naprave karijeru, i da vide kako je raditi u normalnom klubu. 
Jer je u toj sezoni, a lako moguće jednoj od najgorih od kad pratim taj klub, on donio koji smiješak na lice, i izvukao je iz te hrpe usranih i preplaćenih beskičmenjaka maksimum maksimuma, a to je da ostanu u ligi. 

Ako radi novi Federico za 3000 eura, ja ću si tetovirat njegov portret na sred guzice. I to ću dat tebi da mi ga nacrtaš. 

a dotad čitajte chat gpt proglase žene koja klub šalje na kolektivni da bi se uštedilo na struji i vodi. 
i vjerujte kako se nešto promijenilo jer su iz kluba otišli oni koji su i tako morali otići. 

samo ne znam tko će sad biti kriv. a dogodine bi mogla biti lagana druga liga i opet slavonski derbi.
aj bar nešto lijepo da se desi. 

Vidi cijeli citat

Da Radotic nije navijac kluba i voli klub kao pravi navijac  da je netko drugi svi bi ga tjerali nakon 7-0 ili poraza u gradskom vrtu od vukovara

provincijalac
provincijalac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.08.2024.
Poruka: 1.565
jučer u 02:34

rockyroados je napisao/la:

provincijalac je napisao/la:

Tonto je napisao/la:

Inovativne andorske taktike.

Vidi cijeli citat
Zašto ga ne podržati? Andora je u pitanju, ali i tamo treba osvojiti trofej. Gdje ih je Radotić osvajao? Ostao bi s 44 godine pomoćni trener, da je onaj nesretnik Sopić uzeo koji bod više. Nariče se za njim kao da je ne znam kakva trenerčina. Sedam komada mu je ekipa popušila u Maksimiru, sedam!!! Ponavljat ću to svaki put kada čujem da netko žali za njim. I onda se još cjenka za plaću, a samo zahvaljujući očajnoj situaciji u klubu je uopće dobio priliku da ga vodi 13 utakmica i tako ostvari najveću stvar u svojoj trenerskoj karijeri, kao 44-godišnjak. 

Vidi cijeli citat


očito je da imaš nekakav problem, lako moguće i osobne prirode, sa Radotićem. 
Radotić je osvojio više bodova od Rožmana i onog ćelavog analfabeta zajedno. 
Sa ekipom koja se ne može sastavit s mozgom a ne s loptom.
Rožman i Sopić su imali plaću od cca 15k mjesečno, i u situaciji kad nitko živ nije htio prismrditi ovoj kancerogenoj nakupini koja se trenutno zove NK Osijek, Radotić je zasukao rukave, naivno, bez ugovora, stavio glavu na panj i uspio spasiti klub od ispadanja. 
A dok čitam ovakve upise, možda je i bolje da je ispao, možda bi nešto krenulo na bolje. 
promijenilo se ime na vrhu, ali se modus operandi promijenio nije.
zaspinalo se kako je on nezahvalno odbio ponudu kluba, što nije apsolutno istina. 
i najednom se u klubu u kojem većina igrača, a i trenera, dolazi pokupit laku i poprilično veliku lovu za naše prilike, čak bi se moglo reći da i dolaze završavat karijere svi skupa, jer veću plaću i bolje uvjete od Osijeka imati neće,  provlači da je plaća od 3700 eura za prvog trenera ekipe sasvim normalna stvar.
I pazi, on je tu šamarčinu prihvatio, dok si i kurtama i murtama davao novce, a Valentina je imala veći ugovor od Ademija. 

Ali pošto nije baš bio plan da se prihvati ta ponuda, idući dan Kenneth spušta ponudu na 3000 eura. 
I tu napokon Radotić shvaća s kim ima posla. 
Ono što je Bjelica shvatio, rekao vam svima. 
Boto došao, shvatio, rekao svima.
Samo vi već 10 godina ne shvaćate, i jedva čekate vanjskog neprijatelja. 
A kad je taj vanjski ne daj bože i naš, onda je još bolje. Vidi Bjelicu prije Radotića. 

Ne ne ne. Problem je u treneru koji je drugi klub stavio na kartu Europe. al kod nas nije mogao.
Problem je u sportskom direktoru koji je otišao i osvojio sve što se osvojiti moglo u drugom klubu.
Problem je u svakom igraču koji kad ode iz Osijeka naglo otkrije gdje je ostavio jaja, naglo nauči trčati, raditi i biti igrač. 
I na kraju krajeva, problem je u dečku koj je došao, odradio posao, a za nagradu dobio to što je dobio od uprave, i pljuvanje ove nekolicine koja se ne može za ništa uhvatiti drugo, nego za 7-0 u Zagrebu. 
Više boli onih 5-1 od Istre kod kuće, onih 11 utakmica bez pobjede, ispadanje iz kupa i garancija druge lige da je ostao na čelu naš ćelavi galamdžija. 

Samo treba malo pogledati, i bit će jasnije tko je kriv za ovo, i tko je opet bacio kajmak u oči naivnom osječkom puku. 

Nije Radotić najbolji trener na svijetu. Ne mora bit da bi napravio nešto. Ali je tu priliku, unatoč tvom mišljenju, itekako zaslužio. Tko zna što bi bilo kad bi bilo. Želim mu, kao i Rožmanu i originalnom Federicu da naprave karijeru, i da vide kako je raditi u normalnom klubu. 
Jer je u toj sezoni, a lako moguće jednoj od najgorih od kad pratim taj klub, on donio koji smiješak na lice, i izvukao je iz te hrpe usranih i preplaćenih beskičmenjaka maksimum maksimuma, a to je da ostanu u ligi. 

Ako radi novi Federico za 3000 eura, ja ću si tetovirat njegov portret na sred guzice. I to ću dat tebi da mi ga nacrtaš. 

a dotad čitajte chat gpt proglase žene koja klub šalje na kolektivni da bi se uštedilo na struji i vodi. 
i vjerujte kako se nešto promijenilo jer su iz kluba otišli oni koji su i tako morali otići. 

samo ne znam tko će sad biti kriv. a dogodine bi mogla biti lagana druga liga i opet slavonski derbi.
aj bar nešto lijepo da se desi. 

Vidi cijeli citat
Vidim da si se registrirao da bi stao u obranu Radotića, pa da ti odgovorim:

Nemam ništa osobno protiv njega, čak bi mu i tu sedmicu oprostio, da ne mislim da nije trener za kojim treba žaliti te da su ponuđena plaća (s obzirom na stanje u klubu o kojem i sam pišeš) i još više prilika za prvoligašku afirmaciju na klupi Osijeka za njega tj. trenera tako siromašnog CV-a premija. 

Što se tiče Uprave i tog kajmaka o kojem govoriš, i Alexandra, i trio Čohar, Sakalj, Valentina koji joj je prethodio, samo su zaposlenici nezainteresiranog vlasnika koji se moguće i sveti za nešto što ovdje nije dobio, jer ionako se nije naradio za pare kojima je kupio klub i napravio stadion (sigurno nije toliko glup da ne vidi koliko su nesposobni ljudi koje masno plaća).

Ipak, unatoč njemu, treneru i onima koji će igrati treba dati podršku. Isto bi rekao i da je ostao Radotić.

Omladino uzmi karabine, ljepši život svima će da sine
Leon.7
Leon.7
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 24.06.2026.
Poruka: 2
jučer u 14:14

Yannick Toure idalje ozljeđen?

domba07
domba07
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 31.07.2024.
Poruka: 7
jučer u 14:28

"

Prvi trening odradila su 25-orica nogometaša: Marko MalenicaNikola Tony ĆurčijaPetar TolićJon MersinajEmin HasićLuka JelenićŠimun BegovićLuka PosavecKrešimir VrbanacRoko JurišićDavid KalemOleksandr PetrusenkoFran PečekLuka VrbančićNiko FarkašŠimun MikolčićDomagoj BukvićAdmir LjatifiAndrej MićićNail OmerovićMiloš JovičićArnel JakupovićJakov DedićMarino Žeravica i Mateo Bačić (bio na posudbi u Sesvetama). Izdvojeno od ostalih vježbali su rekovalescenti Stanislav Shopov i Yannick Toure.

Matej GrahovacIvano KolarikJona Ježić i Ivan Barić su na pripremama U-19 reprezentacije Hrvatske koju uskoro očekuje sudjelovanje na Europskom prvenstvu u Walesu (od 27. lipnja do 19. srpnja). Izvan terena su operirani Anton MatkovićMateo Mejia i mladi vratar Jan Hlapčić, dok je još upitan status dosadašnjeg kapetana Borne Barišića. "

domba07
domba07
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 31.07.2024.
Poruka: 7
jučer u 14:30

po prikazanim rezultatima je trebao dobit otkaz nakon poraza od Vukovara. Osobno ne bi imao ništa protiv da su mu dali priliku pod uvijetom da ekipa pokaže igru koju je pokazala zadnje kolo. Ali to je samo jedna utakmica, ovo ostalo je bila katastrofa za gledat i dosta ga je sreća pratila u nekim utakmicama.

perota
perota
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.03.2013.
Poruka: 4.212
jučer u 14:50

Prvi potpisi bi trebali biti do kraja tjedna 

KuleKopika
KuleKopika
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 22.05.2026.
Poruka: 15
jučer u 22:34

Vezni iz Slovenije.

Leon.7
Leon.7
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 24.06.2026.
Poruka: 2
danas u 00:08

Zašto ne otići po Miereza osobno sam snjim razgovarao nakon što je napustio Osijek rekao je da je povratak moguć ukoliko se uprava smjeni i rekao je da njegova majka jako voli Hrvatsku i sam grad a tako i on i žena možda je prava prilika za zimski prijelazni rok jer mu ostaje onda pola godine ugovora i ako je njemu mišljenje idalje isto može napraviti pritisak u klubu da ga puste 

123
...
111213
  • Najnovije
  • Najčitanije