Ostale lige

dalmatinozd
dalmatinozd
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.07.2018.
Poruka: 1.777
16. travnja 2019. u 20:07

Kreće revolucija u Brazilskom nogometu...naime Red Bull je priuzea popularni Bragantino te imaju partnerstvo ponajviše sa Salzburgom, koji će priko Bragantina izvlačiti mlade brazilske talente. Inače Bragantino je osnovan 1928.g. Veliko i značajno preuzimanje bogate kompanije pošto je rič o klubu u Brazilskoj Seriji B, uz pojačanja i para kojih nedvojbeno ima vidim ih dogodine u Seriji A. Mada će se jebački izmučiti. Uz financijsku pomoć RB-a, rekonstrukcija omladinske škole, kao i najavljena ulaganja u stadion i klupkse prostorije ovo je veliki korak. Inače prema nekim predviđanjima mnoge kompanije bi trebale slijediti primjer RB-a i preuzimati manje klubove. One veće ni Bog sveti preuzet ne može...prejak je to interes lokalnih kompanija kao i menadžera.

Inače Bragantino je već desetljećima praktički nebitan klub, varira od Serie B do C, uvik prevrtanja itd. Ono bitno Bragantino će zadržati svoj logo, dok će na prsima nositi popularnog bika. Vrijednost preuzimanja prema kuloarima iznosi oko 45 milijuna Brazilskih Reala.

Fotografija Doentes por Futebol.

Slikovni rezultat za RED BULL BRAGANTINO 2019 HOME JERSEY

Slikovni rezultat za red bull bragantino

bk5b
bk5b
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.05.2015.
Poruka: 2.877
16. travnja 2019. u 22:25

Pa šta nije RB imao neki klub u Brazilu? Tipa da se čak i zvao RB Brazil ili tako nešto? 

LaznaDevetka
LaznaDevetka
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 1.131
16. travnja 2019. u 23:43

bk5b je napisao/la:

Pa šta nije RB imao neki klub u Brazilu? Tipa da se čak i zvao RB Brazil ili tako nešto? 

Vidi cijeli citat


Ma jesu, ali taj klub je kuburio u nižim ligama, nije imao neku perspektivu. Vidiš da je ovaj klub u Seria B, znači ambicije su svakako ulazak u Seria A gdje bi u nekoj budućnosti trebali postati ozbiljna ekipa.

 

Robin je šaren,al' je Batman crn.
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.783
17. travnja 2019. u 14:47

po ovoj zadnjoj slici bi rekao da su RB Brasil i Bragantino napravili nekakvu fuziju...

a nije bas da je RB Brasil nekakav nebitan klub...pa pogledaj samo koliko su bili jači od Bragantina u ovogodišnjoj Paulisti...čak su osvojili najviše bodova od svih klubova,čak i od velike četvorke (Palmeiras,Corinthians,Sao Paulo,Santos)

dalmatinozd
dalmatinozd
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.07.2018.
Poruka: 1.777
17. travnja 2019. u 17:39

allen je napisao/la:

po ovoj zadnjoj slici bi rekao da su RB Brasil i Bragantino napravili nekakvu fuziju...

a nije bas da je RB Brasil nekakav nebitan klub...pa pogledaj samo koliko su bili jači od Bragantina u ovogodišnjoj Paulisti...čak su osvojili najviše bodova od svih klubova,čak i od velike četvorke (Palmeiras,Corinthians,Sao Paulo,Santos)

Vidi cijeli citat


Pa prije par godina je i Itauno mislim osvojia...oni se rugaju s tim regionalnim prvenstvima...Bragantino je povijesno i sve klasa iznad RB

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.12.2018.
Poruka: 892
17. travnja 2019. u 18:15

Prije sam smatrao da je belgijski sistem bezveze ali sada mi se ne čini loš. Na kraju sezone sami derbiji u kojima se lomi prvenstvo.

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.783
17. travnja 2019. u 19:44

dalmatinozd je napisao/la:

allen je napisao/la:

po ovoj zadnjoj slici bi rekao da su RB Brasil i Bragantino napravili nekakvu fuziju...

a nije bas da je RB Brasil nekakav nebitan klub...pa pogledaj samo koliko su bili jači od Bragantina u ovogodišnjoj Paulisti...čak su osvojili najviše bodova od svih klubova,čak i od velike četvorke (Palmeiras,Corinthians,Sao Paulo,Santos)

Vidi cijeli citat


Pa prije par godina je i Itauno mislim osvojia...oni se rugaju s tim regionalnim prvenstvima...Bragantino je povijesno i sve klasa iznad RB

Vidi cijeli citat


 

bas dosta cesto o tome pricam s jednim prijateljem brazilcem koji je veliki fan corinthiansa (sto ga svi pitaju otkud to, a ne palmeiras posto njegovi preci vuku korijene iz italije) i u par navrata mi je govorio da i ti top klubovi regionalna natjecanja igraju u punim sastavima...iako gledajuci rezultate neke stvari mi nikako ne idu u glavu...

KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
17. travnja 2019. u 23:55

Chad je napisao/la:

Prije sam smatrao da je belgijski sistem bezveze ali sada mi se ne čini loš. Na kraju sezone sami derbiji u kojima se lomi prvenstvo.

Vidi cijeli citat


pravi je to nogomet,jer se sastaju najboljih sest

timovi su kako oni to lijepo kazu :aan elkaar gewaagd

rekao bi kao cetvrtfinale Kupa Uefa..tu su osam timova

jedina razlika je sto se u EL ispada,a ovdje uzmes bodove koji te vode prema tituli ili mjestu za EL

uzbudjenja,napetost,stadioni su svi rasprodani,emocije

svaka tekma je sama po sebi derbi

Antwerp se bori za EL,Club i Genk za prvaka,Standard za mjesto u LP

playoff je zanimljivije gledat nego tekme u prvenstvu,jer pada konacna odluka o poretku ,sto nije slucaj za regularni dio prvenstva

barem u Belgiji.vidim u Austriji playoff nije tako napet jer Salzburg lako dominira,kao u Skotskoj Celtic

 

[uredio KORISNIK 007 - 18. travnja 2019. u 00:19]
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
romeo đerek
romeo đerek
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 12.991
18. travnja 2019. u 00:42

Playoff je i u Poljskoj npr. pun pogodak, svake sezone u regularnon dijelu razlika bodova između prvih šest bude nekih 4-5 bodova pa onda dalje ludnice od utakmica...Jagiellonia bi ako se ne varan bila bar 2x prvak da se igra samo regularni dio 4

Hrvatsko Narodno Kazalište Hajduk Split
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.01.2017.
Poruka: 7.519
18. travnja 2019. u 01:20

Zanimljivo da je bivši igrač Rijeke - Moises "desetka" u prvaku Brazila - Palmeirasu.