Chad je napisao/la:
Prije sam smatrao da je belgijski sistem bezveze ali sada mi se ne čini loš. Na kraju sezone sami derbiji u kojima se lomi prvenstvo.
Vidi cijeli citat
pravi je to nogomet,jer se sastaju najboljih sest
timovi su kako oni to lijepo kazu :aan elkaar gewaagd
rekao bi kao cetvrtfinale Kupa Uefa..tu su osam timova
jedina razlika je sto se u EL ispada,a ovdje uzmes bodove koji te vode prema tituli ili mjestu za EL
uzbudjenja,napetost,stadioni su svi rasprodani,emocije
svaka tekma je sama po sebi derbi
Antwerp se bori za EL,Club i Genk za prvaka,Standard za mjesto u LP
playoff je zanimljivije gledat nego tekme u prvenstvu,jer pada konacna odluka o poretku ,sto nije slucaj za regularni dio prvenstva
barem u Belgiji.vidim u Austriji playoff nije tako napet jer Salzburg lako dominira,kao u Skotskoj Celtic
[uredio KORISNIK 007 - 18. travnja 2019. u 00:19]
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!