malivesad je napisao/la:
KORISNIK 007 je napisao/la:
Racing Genk je napravio najskuplji transfer u povijesti izmedju dva belgijska kluba.Bongonda je kupljen za 7 miljona eura iz Zulte Waregema
trazili su ga i svi iz top3:Club Brugge,Standard i Anderlecht
zadnji rekord je bio Rezaei kojeg je Club Brugge platio Charleroiu 5 miljona eura,al taj se uopce nije naigrao u Clubu
Bongondu je Waregem lani platio 1,6 miljona eura Celti de Vigo,sto je i Waregemu bio klupski rekord
zabio je 14 golova,i ima 14 asistencija.bice zamjena Trossardu
Vidi cijeli citat
Ako se ne varam, Dinamo se spominjao prošlo ljeto oko Bongonde?
Vidi cijeli citat
to ne znam,ali ako Genk (a ne recimo Anderlecht ili Club B.)plati tolike pare za igraca iz domace lige,onda je vijest
Seattle je napisao/la:
Zar je tako stvarno mala razlika u Nizozemskoj izmedju prve i druge lige? Oba prvoligas ispadose u razigravanju a udje neko ko je bio osmi u drugoj ligi. Nije ni cudo onda da Ajax nabije preko 100 golova u sezoni.
Vidi cijeli citat
razlika u kvaliteti ovih sa zacelja iz prve i ovih jacih iz 2.lige i nije tako velika,ako je uopce i ima
treba imat i malo srece,kao sinoc Sparta i RKC
RKC je u playoffu izbacio prvoligasa Excelsiora,GA Eagles i NEC Nijmegen,sve timove gdje nisu bili favoriti
vodi ih Fred Grim,negdasnji golman Ajaxa
sljedece sezone je gotovo s ovim playoffom.prva dva iz 2.lige ulaze,zadnja dva iz 1.lige ispadaju
steta ipak,jer ovo sinoc je bio spetakl kakav se rijetko vidja..
a i sad nece vise 3(Excelsior,Graafschap,NAC) tima is prve lige moc ispast...a 3 tima iz druge lige promovirat kao ovaj put:RKC,Twente i Sparta
[uredio KORISNIK 007 - 29. svibnja 2019. u 21:31]
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
A: no neglede na vse vaše pripombe... se potencialni dvoboj 1. krog Lige Europa Mura - Hajduk Split sploj ne čuje slabo! Prijateljska tekma pred parimi letami se je špilala pred 6500 gledalci... pa še povratna bi bila zelo mamljiva za ogled... bravo Mura (pa če tudi nede šlo vse perfektno v prven krogi) MI ¦ MURO ¦ PREKMURJE
B: Koga? Če potegnemo Hajduk, smo zadeli loterijo! Noben nasprotnik verjetno ni nepremagljiv, vseeno pa je Hajduk nekaj, kar npr. neka "lokomotiva, dinamo, mladost" iz Moldavije ni! Hajduk bi sigurno napolnil stadion, zanimanje bi bilo veliko, rezultat pa tudi ne bi bil katastrofa, če bi Mura izpadla.
Ovaj dinamo iz drugog komentara se vjerojatno odnosi na Minsk ili Tbilisi, koji su isto opcija u ždrijebu (da se nebi netko zapalio).