Ostale lige

drakmar
drakmar
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.06.2016.
Poruka: 374
29. svibnja 2019. u 13:50

Muraši u europi priželjkuju Hajduk kao najzvučnije ime. Ja navijam za oba kluba pa bi mi to bio neki kiselo-slatki osjećaj :D

https://sobotainfo.com/novica/sport/so-mozni-nasprotniki-mure-v-ligi-evropa-med-njimi-tudi-zveneca-imena/476399

Komentari:

A: no neglede na vse vaše pripombe... se potencialni dvoboj 1. krog Lige Europa Mura - Hajduk Split sploj ne čuje slabo! Prijateljska tekma pred parimi letami se je špilala pred 6500 gledalci... pa še povratna bi bila zelo mamljiva za ogled... bravo Mura (pa če tudi nede šlo vse perfektno v prven krogi) MI ¦ MURO ¦ PREKMURJE

B: Koga? Če potegnemo Hajduk, smo zadeli loterijo! Noben nasprotnik verjetno ni nepremagljiv, vseeno pa je Hajduk nekaj, kar npr. neka "lokomotiva, dinamo, mladost" iz Moldavije ni! Hajduk bi sigurno napolnil stadion, zanimanje bi bilo veliko, rezultat pa tudi ne bi bil katastrofa, če bi Mura izpadla.

 

Ovaj dinamo iz drugog komentara se vjerojatno odnosi na Minsk ili Tbilisi, koji su isto opcija u ždrijebu (da se nebi netko zapalio).

 

[uredio drakmar - 29. svibnja 2019. u 13:53]
dalmatinozd
dalmatinozd
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.07.2018.
Poruka: 1.777
29. svibnja 2019. u 15:17

Upalia ja FM sa ponosom grada Krakowa Wislom..i vidim dobro popunjeni stadioni bar po FM-u i rekoh sam sebi nastojat cu ispratit na lito i tu ligu...pošto su mi i Turci zanimljivi - azijsko/europska inace ludila Južne Amerike odlucia san i njih

Znači tokom lita/jeseni ispratiti cu Brazilce do kraja ( do kraja 12 tog miseca bit ce gotovo prvenstvo, pogotovo jer ce se zbog Copa Americe igrati svaka 3 dana),Poljsku Ekstraklasu sa uvodom i svime kao i Tursku Superlig

Ako je ko.prije pratia te dvi lige jel mi se ode moze obratiti pa cu ga kontaktirati priko poruke..svaka pomoć je dobrodošla...znan otprilike sto se tice Poljaka..tj znan ove jače klubove..ista stvar je i s Turskom

KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
29. svibnja 2019. u 19:12

malivesad je napisao/la:

KORISNIK 007 je napisao/la:

Racing Genk je napravio najskuplji transfer u povijesti izmedju dva belgijska kluba.Bongonda je kupljen za 7 miljona eura iz Zulte Waregema

trazili su ga i svi iz top3:Club Brugge,Standard i Anderlecht

zadnji rekord je bio Rezaei kojeg je Club Brugge platio Charleroiu 5 miljona eura,al taj se uopce nije naigrao u Clubu

Bongondu je Waregem lani platio 1,6 miljona eura Celti de Vigo,sto je i Waregemu bio klupski rekord

zabio je 14 golova,i ima 14 asistencija.bice zamjena Trossardu

 

 

Vidi cijeli citat

Ako se ne varam, Dinamo se spominjao prošlo ljeto oko Bongonde?

Vidi cijeli citat


 

to ne znam,ali ako Genk (a ne recimo Anderlecht ili Club B.)plati tolike pare za igraca iz domace lige,onda je vijest

 

Seattle je napisao/la:

Zar je tako stvarno mala razlika u Nizozemskoj izmedju prve i druge lige? Oba prvoligas ispadose u razigravanju a udje neko ko je bio osmi  u drugoj ligi. Nije ni cudo onda da Ajax nabije preko 100 golova u sezoni.

Vidi cijeli citat

 

razlika u kvaliteti ovih sa zacelja iz prve i ovih jacih iz 2.lige i nije tako velika,ako je uopce i ima

treba imat i malo srece,kao sinoc Sparta i RKC

RKC je u playoffu izbacio prvoligasa Excelsiora,GA Eagles i NEC Nijmegen,sve timove gdje nisu bili favoriti

vodi ih Fred Grim,negdasnji golman Ajaxa

sljedece sezone je gotovo s ovim playoffom.prva dva iz 2.lige ulaze,zadnja dva iz 1.lige ispadaju

steta ipak,jer ovo sinoc je bio spetakl kakav se rijetko vidja..

a i sad nece vise 3(Excelsior,Graafschap,NAC) tima is prve lige moc ispast...a 3 tima iz druge lige promovirat kao ovaj put:RKC,Twente i Sparta

 

[uredio KORISNIK 007 - 29. svibnja 2019. u 21:31]
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.01.2017.
Poruka: 7.519
29. svibnja 2019. u 21:40

Palermo ipak ostaje u Serie B. Kažnjeni su s 500 tisuća eura i oduzimanjem 20 bodova (za ovu sezonu).

Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.189
29. svibnja 2019. u 21:58

malivesad je napisao/la:

Palermo ipak ostaje u Serie B. Kažnjeni su s 500 tisuća eura i oduzimanjem 20 bodova (za ovu sezonu).

Vidi cijeli citat


znači da sa tim mogu ako odigraju sezonu kao ovu ostat u ligi max

spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
Blizunj
Blizunj
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.04.2010.
Poruka: 2.448
30. svibnja 2019. u 05:24

Lijepo je covjek napisao - za ovu sezonu, cime su se spustili tocno u sredinu ljestvice. Solomunsko rijesenje jer bi u protivnom trebalo ponistit cijelo doigravanje za Serie A u kojem ce na kraju u finalu igrati Verona i Cittadella, susjedski derbi Davida i Golijata, bar sto se povijesti i renomea tice.

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.432
30. svibnja 2019. u 09:10

Jučer u Sloveniji prva utakmica kvalifikacija za PLTS, u Sežani pobjeda CherryBox24 TS protiv Gorice 2:1, uzvrat je u nedjelju u 17 sati.

 

Danas se u Celju igra finale kupa Olimpija - Maribor u 20:15, kod nas prijenos na SportKlubu 5. Zadnje međusobno finale prije točno 20 godina (3:2 i 2:0 za Maribor)!

 

A Maribor je predstavio i pojačanja za novu sezonu: najzvučnije i najskuplje je Rudi Požeg Vancaš (Celje), najbolji igrač sezone, potpisali su i Andrej Kotnik (Gorica) i naš Špiro Peričić (Mura). Odlazi Jan Mlakar u Brighton, a otpisani su i Marko Šuler, Dare Vršič, Denis Šme i Sunny Omoregie.

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.189
30. svibnja 2019. u 10:22

Blizunj je napisao/la:

Lijepo je covjek napisao - za ovu sezonu, cime su se spustili tocno u sredinu ljestvice. Solomunsko rijesenje jer bi u protivnom trebalo ponistit cijelo doigravanje za Serie A u kojem ce na kraju u finalu igrati Verona i Cittadella, susjedski derbi Davida i Golijata, bar sto se povijesti i renomea tice.

Vidi cijeli citat


previdio sam to

spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
KORISNIK 007
KORISNIK 007
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.01.2011.
Poruka: 21.568
30. svibnja 2019. u 14:32

Piast Gljivice prvak

Arka Gnjida se spasila

ZKS Štala Volova i Blekitni Starigrad ostali u 3.ligi

GKS Katowice ispale u 3.ligu kod Widzew Lodza

a veliki Ruch Chorzow,14 puta prvak, ispao cak u 4.ligu s gol razlikom od samo -7..doma su osvojili cak 25 boda (uz gol razliku +9),u gostima uzeli tek 7 bodova

primili su 44 gola,isto kao i drugoplasirani Grudziadz koji je promovirao u 2.ligu

 

[uredio KORISNIK 007 - 30. svibnja 2019. u 14:36]
https://www.facebook.com/FCBrugesNoSweatNoGlory/videos/1448509875268385/ OLELE OLALA ALLE BRUSSELEIRS DA ZIJN SUKKELEIRS!!!
Kajzer
Kajzer
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.04.2009.
Poruka: 952
30. svibnja 2019. u 18:00

A u 1. ligu ide LKS Lodz, klub s najglupljim stadionom:

Mi smo sa kajze, otvorite špajze, jer ko ne pije, s kajzerice nije, naša doksa je samo napred loksa i mrtvi žive zbog lokomotive.
  • Najnovije
  • Najčitanije