Reprezentacija Srbije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.03.2005.
Poruka: 10.655
22. kolovoza 2007. u 16:40
Pazite sto sam dobio dojavu... i to od lika koji mi javlja relativno tacne dojave....
 
Belgija izvodi prvi korner - kvota 1.85!!!ShockedShocked Navodno, Rukavina izbacuje u korner...
 
E sad ako su poceli da namestaju i reprezentativne tekme i to kornere nek ide sve u tri lepe...Dead
 
Ja sam za svaki slucaj odigrao, da mi posle ne bude krivo... Singlirao sam i patriotski na nas i na Hrvate jer biram manje od dva zla...LOLLOL
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
22. kolovoza 2007. u 16:57
Shaban je napisao/la:
Pazite sto sam dobio dojavu... i to od lika koji mi javlja relativno tacne dojave....
 
Belgija izvodi prvi korner - kvota 1.85!!!ShockedShocked Navodno, Rukavina izbacuje u korner...
 
E sad ako su poceli da namestaju i reprezentativne tekme i to kornere nek ide sve u tri lepe...Dead
 
Ja sam za svaki slucaj odigrao, da mi posle ne bude krivo... Singlirao sam i patriotski na nas i na Hrvate jer biram manje od dva zla...LOLLOL
Vidi cijeli citat
 
jel ima da se kladi i koje boje cega nosi Klemente?LOL
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.05.2005.
Poruka: 2.286
22. kolovoza 2007. u 17:23
i ja sam kockao na vas - ne bude li po mome zapalit cu vam sume(adiju)...Big%20smile
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
22. kolovoza 2007. u 17:32
ma daj Shabane nemoj zaje**ti da je to namestenoLOL
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
22. kolovoza 2007. u 17:59
Shaban je napisao/la:
Pazite sto sam dobio dojavu... i to od lika koji mi javlja relativno tacne dojave....
 
Belgija izvodi prvi korner - kvota 1.85!!!ShockedShocked Navodno, Rukavina izbacuje u korner...
 
E sad ako su poceli da namestaju i reprezentativne tekme i to kornere nek ide sve u tri lepe...Dead
 
Ja sam za svaki slucaj odigrao, da mi posle ne bude krivo... Singlirao sam i patriotski na nas i na Hrvate jer biram manje od dva zla...LOLLOL
Vidi cijeli citat


nisam bacio kinte na kladu ima par mjeseci
sada bas odoh ... nesto si me mutivisao sa ovim !
LOL
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
22. kolovoza 2007. u 18:01
atheistRAP je napisao/la:
da,zajebah strane...ali kako god,nema.Samo da ne zove MarjanaLOL
Vidi cijeli citat


samo se vi zajebajite ... dok se rukavina lomi po seoskim njivama ...marijan standardan u euro kupovima ! Ove godine je standardan!
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
22. kolovoza 2007. u 18:02
Orlovi, srecno veceras!
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2007.
Poruka: 655
22. kolovoza 2007. u 18:11
Jeremnija vodi 1-0 i uz to jos 100% sansa. Svo vreme napadaju.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
22. kolovoza 2007. u 18:17
gustavkrklec je napisao/la:
Jeremnija vodi 1-0 i uz to jos 100% sansa. Svo vreme napadaju.
Vidi cijeli citat


Clap
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
22. kolovoza 2007. u 18:20
Ovo je smijesno .... jermeni se igraju sa ovim portugalcima ... a na kraju ce ipak biti povoljan rezultat za portugalce!




RTP 1Hispasat 1C30,0 W11.811HNagravision275003/451365137Portuguese
RTP AfricaHispasat 1C30,0 W12.021VNagravision275003/444024401Portuguese
RTP Int.Astra 1D24,2 E11.836HBetacrypt275003/4661662Portuguese
RTP Int.Astra 2C19,2 E10.788VFree-to-Air220005/6300301Portuguese
RTP Int.Eutelsat W436,0 E12.360HIrdeto 2264801/2592593Portuguese
RTP Int.Hot Bird 213,0 E11.727VFree-to-AirAnalog-PAL


Portuguese
RTP Int.Kopernikus 323,5 E11.646HBetacrypt275003/4661662Portuguese
Sport 1 RomThor 300,8 W12.149VConax280005/6

Romanian

[uredio Schintor - 22. kolovoza 2007. u 18:22]
  • Najnovije
  • Najčitanije