BeerHunter je napisao/la:
Vojislav je napisao/la:
BeerHunter je napisao/la:
@Vojislav
Nisu prenosili mlade, samo je Pink prenosio A reprezentaciju...
Vidi cijeli citat
Po cemu si onda zakljucio da ce napraviti BUM kad nisi gledao tekmu?

Vidi cijeli citat
pa ne treba mi diploma da zakljucim tako nesto...a i vidio sam skraceni snimak na Eurosportu...
Vidi cijeli citat
Znaci bilo je na Eurosportu? Steta sto nisam uhavtio!

Downloadovao sam fajlove, ali to je snimak sa RTS, gdje onaj spiker ne zna sta prica.
P.S-nisam te pitao zato sto sumnjam da si uopste gledao utakmicu i da lupas, nego zato sto ti rijetko kada pohvalis na takav nacin i zato cijenim tvoje misljenje

Samo sam htio da mi obrazlozis

Hvala na odgovoru!
[uredio Vojislav]