Vojislav je napisao/la:
da se napijem? je napisao/la:
bez ljutnje, ali hrvatska na desnom boku ima barem 2 igraca koji su za klasu bolji od ovog mladica, i prica je samo za prodju novina po hrvatskoj. srecom pa pametni ljudi i ne kupuju, pa ako ih zagolica kakva viest pi**arija, procitaju online izdanje

... a autor teksta u jutarnjem listu zasigurno isijava od obavijestenosti i dobre rakije u zelucu...
Vidi cijeli citat
Ima Srbija odlicne igrace za buduscnost, sto se tice desnih bekova. Basta da se nije povredio pre dve godine(Nadj mu prelomio ruku) danas bi bio standardan u (A) reprezentaciji.
Rukavina se odjednom pojavio. Na utakmici protiv Svedske(revans kad je Srbija dobila 5:0) bio je starter na toj utakmici i bio zaista odlican. Pre toga nije niko znao za njega. Tamo neki Rukavina koji igra u Bezaniji

Za 6 mjeseci stigao je do Partizana, postao standardan i u Partizanu i u mladoj repki i evo ga sad debitovao za A tim i odigrao odlicno. Mada centarsut mu je ocajan.
ali taj basta je srbin!! a za rukavinu se interesirao hns, dakle, ima hrvatskog u sebi (mozda), pa sam o njemu govorio osobno, ne o srpskim bekovima.