Reprezentacija Srbije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.09.2003.
Poruka: 71
06. lipnja 2007. u 18:41

izgleda da ce biti x,poljaci losi skroz,ne naoadaju nikako.publika je kod armejaca super glasna

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
06. lipnja 2007. u 18:42
bato je napisao/la:

izgleda da ce biti x,poljaci losi skroz,ne naoadaju nikako.publika je kod armejaca super glasna

Vidi cijeli citat
 
gde gledas?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.09.2003.
Poruka: 71
06. lipnja 2007. u 18:44
tvp 2   neki poljski program na satelitu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.09.2003.
Poruka: 71
06. lipnja 2007. u 18:45
sad poljaci ubacuju dva nova izgleda da hoce 3 boda,samo me cudi sto im je smolarek izaso.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.09.2003.
Poruka: 71
06. lipnja 2007. u 18:50
1-0   za armeniju
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.09.2003.
Poruka: 71
06. lipnja 2007. u 18:51
koji gol iz slobodnog,
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
06. lipnja 2007. u 18:58
bato je napisao/la:
1-0   za armeniju
Vidi cijeli citat
 
da li da se smejem ili da placem?
hmm...da se smejemBig%20smile
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.10.2003.
Poruka: 313
06. lipnja 2007. u 18:59
shorty1 je napisao/la:
atheistRAP je napisao/la:
sto ti places?bacio pare?
Vidi cijeli citat


mi cemo izgleda biti jedina reprezentacija u grupi koja nije uzela bod(ove) u Kazahstanu Angry
Vidi cijeli citat
 

Matchday 1 - Wednesday 16 August 2006

Grp Home Away
A Belgium 0 - 0 Kazakhstan
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.04.2006.
Poruka: 9.880
06. lipnja 2007. u 19:01
Bravo Jermenija...Samo da mi ne kiksnemo tamo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
06. lipnja 2007. u 19:03
u j**ote..jel to jermenija vodi..
  • Najnovije
  • Najčitanije