Opet dokaz da protiv Armenie,Kazakhstana i Azerbaijana nema zagarantovanih bodova pogotovo na gostovanjima,znaci mora se odigrati sa 101% da bi se uzeli bodovi...ovo je odlican rezultat za Srbiju jer sad Poljaci imaju 5 bodova ali i 2 utakmice vise a svi znamo da zadnju gostuju na Marakani...znaci sve je na Srbiji...mislim da su kljucne utakmice nase reprezentacije u gostima protiv Armenie i Azerbaijana(tu kad bi uzeli svih 6 bodova bili bi korak do plasmana) i naravno na "Mari" protiv Poljaka s kojim cemo se do poslednjeg kola "klati" za tu 2 poziciju koja vodi na EP...trenutno se igra utakmica izmedju Finske i Belgije i tu bi nam najvise odgovarao X jer bi se onda i definitivno i jedni i drugi izbacili iz utrke za EP i Srbija bi ostala usredotocena samo na Poljake(Portugal ce sigurno biti prvi jer nece kiksati protiv ovih "malih" repr.)...uglavnom Srbija ne zavisi od drugih sto je najjvaznije!!!
Pozdrav svima ja sam "novi kolac" :) inace sam iz Banjaluke...