Reprezentacija Srbije

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 6.676
06. lipnja 2007. u 23:32
Thumbs%20Up+Amstrong kobac pilićar.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.02.2007.
Poruka: 62
06. lipnja 2007. u 23:33
Pozdrav braci iz Banjaluke Big%20smile
Ma SRBIJA ide na EP jer ima BOSKA "manekena" JANKOVICA-IGRACINU!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
06. lipnja 2007. u 23:36
Vieira#14 je napisao/la:
Pozdrav braci iz Banjaluke Big%20smile
Vidi cijeli citat


Pozdrav i tebi!

Dobrodosao!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.04.2005.
Poruka: 4.798
06. lipnja 2007. u 23:49
crnogorac je napisao/la:

dzaba nama onih 1:1 u poljskoj kad smo ih prosuli protiv kazahstana. 

Vidi cijeli citat


Thumbs%20UpClapWink

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 6.676
07. lipnja 2007. u 00:04
Zajebite kalkulacije...tako je Klemente kalkulisao protiv Borata pa popušio!Tek smo na pola puta i mante se statistike.Naravno da mi je drago što su nam današnji rezovi išli na ruku ali netreba se radovati tuđoj nesreći već paziti da se i nama tako nešto nedogodi.A dogodilo se previše puta.
 
Biće jebeno protiv tih Jermena sigurno...kao što sam već napisao utakmica koja je po meni ključ je sledeća protiv belgijanaca.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
07. lipnja 2007. u 00:05
znaci portugal ide sledeci kod kasapina armenaca..hahhh....luda grupa total..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.04.2007.
Poruka: 144
07. lipnja 2007. u 01:07
Zapanjujuci podatak: Jermeni dobili Poljsku sa jednim jedinim udarcem u okvir gola!

Svaka cast za 100%/100% efikasnost!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 6.676
07. lipnja 2007. u 01:17
Lože se na Milan!Tačnije inzagija.LOL
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
07. lipnja 2007. u 12:47
Svi da pozdravite i zahvalite Jermenima
 
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
07. lipnja 2007. u 12:58
Hvala Jermeniji!
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
  • Najnovije
  • Najčitanije