Reprezentacija Srbije

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 6.676
07. lipnja 2007. u 23:39
LOLŠtaćeš bazične pripreme su uvek najteže.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
07. lipnja 2007. u 23:40
jebali bi nesto,ali nisu dosli na pravo mesto,bas su neiskusniLOL
vidi im se u ocimaLOL
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 6.676
07. lipnja 2007. u 23:44

Pa nek se strpe do Holandije!Tamo ima na svakom koraku...moraš i sam paziti da te neko soproštenjem ne .....Big%20smile

 
Inače di ti to njih špijuniraš?Geek
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.09.2006.
Poruka: 6.000
07. lipnja 2007. u 23:46
Joj joj atheiste...
Špijuniraš dečke, a ne zavrneš rundu...
cccc...
Sutra pod obavezno počastit i slikat ih pijane...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
07. lipnja 2007. u 23:47
jes jes priznaj di ti to njih..LOL
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
07. lipnja 2007. u 23:48

isao na vopi sa drugarima..a jbga,..sta sad kad se nisu kamuflirali..jebes mi sve ako su oni visi od 175LOL

Video sam i Balasevica,i taj ovih nedelja ne izbija iz birtija
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 6.676
07. lipnja 2007. u 23:51
Pa fudbaleri!Zašto se svi boje Žigića!?Kad je on za njih "čiko"!Big%20smile
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.03.2007.
Poruka: 444
07. lipnja 2007. u 23:54
Ja sam video dvojicu u trenerkama u Vitrazu ali nemam pojma koji su... Jos kada sam video da piju Evijan, nisam htio ni da se raspitam ko su!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
07. lipnja 2007. u 23:56
Milivoje je napisao/la:
Ja sam video dvojicu u trenerkama u Vitrazu ali nemam pojma koji su... Jos kada sam video da piju Evijan, nisam htio ni da se raspitam ko su!
Vidi cijeli citat
LOLLOL
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
08. lipnja 2007. u 00:14
atheistRAP je napisao/la:

isao na vopi sa drugarima..a jbga,..sta sad kad se nisu kamuflirali..jebes mi sve ako su oni visi od 175LOL

Video sam i Balasevica,i taj ovih nedelja ne izbija iz birtija
Vidi cijeli citat


hmhm..da to djoku djokica ne muci...LOL
  • Najnovije
  • Najčitanije