Reprezentacija Srbije

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
08. lipnja 2007. u 05:47
Panta u Čelziju??????? Sad mi je lakše; naime, ako je ovo istina, onda ispada da mi, ipak, nismo najveći papci na svetu. Ima i većih - recimo, J. Mourinho! 
 
P.S. Pa zar Portugalac nije ništa naučio iz epizode, "Kežman"???
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
08. lipnja 2007. u 06:02
Još nešto (izvinjavam se): Kako je Pixi uspeo da uvali Djokića Belgijancima? Ovo mi je stvarno misterija... već sam pomislio da treba MI da PLATIMO da ga neko uzme, majke mi! Kad, ovi još uzeše kintu na njemu!
[uredio NYC - 08. lipnja 2007. u 08:11]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.07.2006.
Poruka: 144
08. lipnja 2007. u 08:06
mislis djokica
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.06.2003.
Poruka: 18.025
08. lipnja 2007. u 08:12
Majlo, u pravu si. Već sam editovao post.
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
08. lipnja 2007. u 08:45
NYC je napisao/la:
Panta u Čelziju??????? Sad mi je lakše; naime, ako je ovo istina, onda ispada da mi, ipak, nismo najveći papci na svetu. Ima i većih - recimo, J. Mourinho! 
 
P.S. Pa zar Portugalac nije ništa naučio iz epizode, "Kežman"???
Vidi cijeli citat

Profo,
kako to misliš da Portugalac nije naučio ništa iz "epizode Kežman"???
Pa Mateja je imao super učinak obzirom na njegovu minutažu tamo.....zar ne?Mislim da je on imao sasvim pristojnu sezonu tada u Chelseau.
Šta tek onda reći za ovogodišnji Shevin ili Ballakov učinak?
...
Inače ne verujem u Pantin odlazak tamo, pogotovo imajući u vidu da su već kupili odličnog Pizarra iz Bayerna, ali sam 1000% siguran da se Panta (u slučaju da ipak tamo završi) sigurno ne bi obrukao (kao ni Kežman svojevremeno) i sigurno bi imao bolji učinak od "tamonekih" WrightPhillipsa, Kaloua i ostalih skupoplaćenih "nazovisupertalenata"...

Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2005.
Poruka: 8.459
08. lipnja 2007. u 10:33
NYC je napisao/la:
Još nešto (izvinjavam se): Kako je Pixi uspeo da uvali Djokića Belgijancima? Ovo mi je stvarno misterija... već sam pomislio da treba MI da PLATIMO da ga neko uzme, majke mi! Kad, ovi još uzeše kintu na njemu!
Vidi cijeli citat


nagovorili ga zvonko varga i robert spehar
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
08. lipnja 2007. u 10:35
Dimitrije BP je napisao/la:
Pantelić u Čelziju!? DeadA nekad je bio veliki klub!
Vidi cijeli citat


Sta se cudite pobogu?! Confused

Celzi veliki klub?!?! LOLLOLLOL Nemojte me na ranu zoru ovako nasmijavati kao Boga vas molim LOL
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2005.
Poruka: 8.459
08. lipnja 2007. u 10:50
pantelic u chelseaju haha
a nemaju mjesta za robbena,crespa.shevuLOL
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
08. lipnja 2007. u 12:36
NYC je napisao/la:
 
P.S. Pa zar Portugalac nije ništa naučio iz epizode, "Kežman"???
Vidi cijeli citat


... nisi ti pratio mateju na ostrvu! Wink
marconato
marconato
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.05.2006.
Poruka: 2.377
08. lipnja 2007. u 13:30
Vojislav je napisao/la:
marconato je napisao/la:
Svaka cast za Lazovica i Kolarova!Clap Super i za reprezentaciju!Wink Ovo za Pantelica LOL Jest da sam cigan i da gotivim Pantelu, al' sto je previse, previse je...Big%20smileLOL
Vidi cijeli citat
Znaci ti si Rom?
Vidi cijeli citat


Kakav Rom brate !?Big%20smileLOLCigan sam u smislu da navijam za Zvezdu !Wink
  • Najnovije
  • Najčitanije