Reprezentacija Srbije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 11.625
09. lipnja 2007. u 01:48
pozdravi ti ba njega i recde mu da veze nema...veeeze nema...haha. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2005.
Poruka: 8.459
09. lipnja 2007. u 12:13
Schintor je napisao/la:
Neznam vise cemu da se cudim dal sto je  PSV za Danka Lazovica platio 6 milijona eura Confused ili sto Pantelic vjerovatno prelazi za 4 milijona eura u CelziConfused

...neide to na dobro nikako

Vidi cijeli citat
 
a petric za samo 3.5 m u bvb
lazo 6.1m!
mislim da nece proc u psv jer previse gestikulira a to u psv ne trebaju
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
09. lipnja 2007. u 12:23
d je napisao/la:
Schintor je napisao/la:
Neznam vise cemu da se cudim dal sto je  PSV za Danka Lazovica platio 6 milijona eura Confused ili sto Pantelic vjerovatno prelazi za 4 milijona eura u CelziConfused

...neide to na dobro nikako

Vidi cijeli citat
 
a petric za samo 3.5 m u bvb
lazo 6.1m!
mislim da nece proc u psv jer previse gestikulira a to u psv ne trebaju
Vidi cijeli citat


ma momak je rodjeni golgeter .... uvijek je tu gdje treba

jesi vidjeo asistenciju na proslom mecu protiv finske ??  majstorija !

PS: za petrica je to ok ...skroz realno ... nema on neke velike golgeterske uspjehe sem prosle sezone ..u ligi koja je ono ..OK !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2005.
Poruka: 8.459
09. lipnja 2007. u 12:29
da ali se previse bavi nenogometnim stvarima,kao guranje,lakat,pricanje sucu,dobija bezveze crveni karton,sto u psv kao top klubu nemoze proc
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
09. lipnja 2007. u 12:36
d je napisao/la:
da ali se previse bavi nenogometnim stvarima,kao guranje,lakat,pricanje sucu,dobija bezveze crveni karton,sto u psv kao top klubu nemoze proc
Vidi cijeli citat


nadam se da se promijenio malo ... malo vise ...jer u A-Repki se ponasa skroz razumno i normalno ! Meni se cini da je sazreo po tom pitanju!
Kezman je svojevremeno imao istih problema u PSV-u ... ali onda mu je Hiding odrzao lekciju i pokazao mu kako treba ...sa sudijama,navijacima,saigracima! ..i ko bi rekao ..uspjeo je ..cak da i anulira dotadasnje rekorde romaria,ronalda,nistelroja itd itd
Kad je on mogao ...Lazovic ce tek ..nadam se

Njemu treba scena ..jak klub..jaki dueli ... zari za tim da izbori mjesto u prvih 11 ...i ovo mu je sada sansa ...mada je po meni vec zasluzio da zamjeni Pantelica u prvoj postavi ! On nema udarac sa distance kao Pantelic ali ima bolju kontrolu lopte ..kako u zraku tako i na tlu  .... a recimo da je stabilniji na nogama od Kezmana ! ...proci ce Wink
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2005.
Poruka: 8.459
09. lipnja 2007. u 12:56
marconato je napisao/la:
undying je napisao/la:
moram malo, bas me zanima sta ce taj djecak marconato odgovoriti
 
 
 
Vidi cijeli citat



Pa bila ja rasprava na temi "Euro U-21 Nizozemska" tj. neki likovi su se poceli raspravljati o tome ko je bolji Hrvatska ili Srbija u fudbalu, pa sam ja napisao kao i mnogi da je Hrvatska bolja, ali da Srbija ima bolji igrace, ali su mnogi to poricali pa sam ja postavio ovo pitanje za sve one koji misle suprotno od moje konstatacije(i ne samo moje vec i mnogih drugih)!Wink

P.S. Cemu sad sve ovo? Confused
Vidi cijeli citat
 
 
 
 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2005.
Poruka: 8.459
09. lipnja 2007. u 13:00
Schintor je napisao/la:
d je napisao/la:
da ali se previse bavi nenogometnim stvarima,kao guranje,lakat,pricanje sucu,dobija bezveze crveni karton,sto u psv kao top klubu nemoze proc
Vidi cijeli citat


nadam se da se promijenio malo ... malo vise ...jer u A-Repki se ponasa skroz razumno i normalno ! Meni se cini da je sazreo po tom pitanju!
Kezman je svojevremeno imao istih problema u PSV-u ... ali onda mu je Hiding odrzao lekciju i pokazao mu kako treba ...sa sudijama,navijacima,saigracima! ..i ko bi rekao ..uspjeo je ..cak da i anulira dotadasnje rekorde romaria,ronalda,nistelroja itd itd
Kad je on mogao ...Lazovic ce tek ..nadam se

Njemu treba scena ..jak klub..jaki dueli ... zari za tim da izbori mjesto u prvih 11 ...i ovo mu je sada sansa ...mada je po meni vec zasluzio da zamjeni Pantelica u prvoj postavi ! On nema udarac sa distance kao Pantelic ali ima bolju kontrolu lopte ..kako u zraku tako i na tlu  .... a recimo da je stabilniji na nogama od Kezmana ! ...proci ce Wink
Vidi cijeli citat
 
U A mora sutit jer ima boljih od njega,dok je u vitesseu bio zvijezda,tako da ce se u psv morat privic na tim a ne oni na njega
kezman nemoze povuc loptu 5m a lazo pretrci 100m s loptom
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.01.2005.
Poruka: 13.711
09. lipnja 2007. u 13:41
Schintor je napisao/la:
d je napisao/la:
Schintor je napisao/la:
Neznam vise cemu da se cudim dal sto je  PSV za Danka Lazovica platio 6 milijona eura Confused ili sto Pantelic vjerovatno prelazi za 4 milijona eura u CelziConfused

...neide to na dobro nikako

Vidi cijeli citat
 
a petric za samo 3.5 m u bvb
lazo 6.1m!
mislim da nece proc u psv jer previse gestikulira a to u psv ne trebaju
Vidi cijeli citat


ma momak je rodjeni golgeter .... uvijek je tu gdje treba

jesi vidjeo asistenciju na proslom mecu protiv finske ??  majstorija !

PS: za petrica je to ok ...skroz realno ... nema on neke velike golgeterske uspjehe sem prosle sezone ..u ligi koja je ono ..OK !
Vidi cijeli citat


Pa nije Petrić prije ni bio nešto poznat igrač. Postao je kad je počeo zabijat golove, skroz logično. Nema baš napadač puno drugih referenci osim zabijenih golova, kupuje se isključivo za to. patrić je prvi strijelac švicarske lige sa 18 goova s tim da je 10-ak utakmica propustio zbog ozljede.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.10.2002.
Poruka: 5.657
09. lipnja 2007. u 13:57
rookie je napisao/la:

Pa nije Petrić prije ni bio nešto poznat igrač. Postao je kad je počeo zabijat golove, skroz logično. Nema baš napadač puno drugih referenci osim zabijenih golova, kupuje se isključivo za to. patrić je prvi strijelac švicarske lige sa 18 goova s tim da je 10-ak utakmica propustio zbog ozljede.
Vidi cijeli citat
 
19 golova. Wink (25 utakmica)
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
09. lipnja 2007. u 13:58
d je napisao/la:
Schintor je napisao/la:
d je napisao/la:
da ali se previse bavi nenogometnim stvarima,kao guranje,lakat,pricanje sucu,dobija bezveze crveni karton,sto u psv kao top klubu nemoze proc
Vidi cijeli citat


nadam se da se promijenio malo ... malo vise ...jer u A-Repki se ponasa skroz razumno i normalno ! Meni se cini da je sazreo po tom pitanju!
Kezman je svojevremeno imao istih problema u PSV-u ... ali onda mu je Hiding odrzao lekciju i pokazao mu kako treba ...sa sudijama,navijacima,saigracima! ..i ko bi rekao ..uspjeo je ..cak da i anulira dotadasnje rekorde romaria,ronalda,nistelroja itd itd
Kad je on mogao ...Lazovic ce tek ..nadam se

Njemu treba scena ..jak klub..jaki dueli ... zari za tim da izbori mjesto u prvih 11 ...i ovo mu je sada sansa ...mada je po meni vec zasluzio da zamjeni Pantelica u prvoj postavi ! On nema udarac sa distance kao Pantelic ali ima bolju kontrolu lopte ..kako u zraku tako i na tlu  .... a recimo da je stabilniji na nogama od Kezmana ! ...proci ce Wink
Vidi cijeli citat
 
U A mora sutit jer ima boljih od njega,dok je u vitesseu bio zvijezda,tako da ce se u psv morat privic na tim a ne oni na njega
kezman nemoze povuc loptu 5m a lazo pretrci 100m s loptom
Vidi cijeli citat


nemoj tako o kezmanu ...ipak je on najzasluzniji za odlazak na SP
davao je golove i bio efikasan ...ja sam jos uvjek misljenja da je za prva 4 napdaca srbije !  klasican golgeter!  zna on vise nego sto mislis ...pa nije bio dzaba srebrena kopacka evrope ... i najbolji strijelac u istoriji PSV !
Kezman je samo prepotentan i nije kolektivan igrac !
  • Najnovije
  • Najčitanije