d je napisao/la:
da ali se previse bavi nenogometnim stvarima,kao guranje,lakat,pricanje sucu,dobija bezveze crveni karton,sto u psv kao top klubu nemoze proc
Vidi cijeli citat
nadam se da se promijenio malo ... malo vise ...jer u A-Repki se ponasa skroz razumno i normalno ! Meni se cini da je sazreo po tom pitanju!
Kezman je svojevremeno imao istih problema u PSV-u ... ali onda mu je Hiding odrzao lekciju i pokazao mu kako treba ...sa sudijama,navijacima,saigracima! ..i ko bi rekao ..uspjeo je ..cak da i anulira dotadasnje rekorde romaria,ronalda,nistelroja itd itd
Kad je on mogao ...Lazovic ce tek ..nadam se
Njemu treba scena ..jak klub..jaki dueli ... zari za tim da izbori mjesto u prvih 11 ...i ovo mu je sada sansa ...mada je po meni vec zasluzio da zamjeni Pantelica u prvoj postavi ! On nema udarac sa distance kao Pantelic ali ima bolju kontrolu lopte ..kako u zraku tako i na tlu .... a recimo da je stabilniji na nogama od Kezmana ! ...proci ce
