Reprezentacija Srbije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
09. lipnja 2007. u 14:07
Schintor je napisao/la:
d je napisao/la:
Schintor je napisao/la:
d je napisao/la:
da ali se previse bavi nenogometnim stvarima,kao guranje,lakat,pricanje sucu,dobija bezveze crveni karton,sto u psv kao top klubu nemoze proc
Vidi cijeli citat


nadam se da se promijenio malo ... malo vise ...jer u A-Repki se ponasa skroz razumno i normalno ! Meni se cini da je sazreo po tom pitanju!
Kezman je svojevremeno imao istih problema u PSV-u ... ali onda mu je Hiding odrzao lekciju i pokazao mu kako treba ...sa sudijama,navijacima,saigracima! ..i ko bi rekao ..uspjeo je ..cak da i anulira dotadasnje rekorde romaria,ronalda,nistelroja itd itd
Kad je on mogao ...Lazovic ce tek ..nadam se

Njemu treba scena ..jak klub..jaki dueli ... zari za tim da izbori mjesto u prvih 11 ...i ovo mu je sada sansa ...mada je po meni vec zasluzio da zamjeni Pantelica u prvoj postavi ! On nema udarac sa distance kao Pantelic ali ima bolju kontrolu lopte ..kako u zraku tako i na tlu  .... a recimo da je stabilniji na nogama od Kezmana ! ...proci ce Wink
Vidi cijeli citat
 
U A mora sutit jer ima boljih od njega,dok je u vitesseu bio zvijezda,tako da ce se u psv morat privic na tim a ne oni na njega
kezman nemoze povuc loptu 5m a lazo pretrci 100m s loptom
Vidi cijeli citat


nemoj tako o kezmanu ...ipak je on najzasluzniji za odlazak na SP
davao je golove i bio efikasan ...ja sam jos uvjek misljenja da je za prva 4 napdaca srbije !  klasican golgeter!  zna on vise nego sto mislis ...pa nije bio dzaba srebrena kopacka evrope ... i najbolji strijelac u istoriji PSV !
Kezman je samo prepotentan i nije kolektivan igrac !
Vidi cijeli citat
To sto je on uradio u PSV-u je bilo pre TRI(3) sezone! Od tada Cezli 4 gola u prevenstvu, At.Madrid 10 golova, Fenerbahce ili gdje li je sad 9 ili 10 golova, u prevodu prosjek.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 6.676
09. lipnja 2007. u 14:10
Kežmana treba imati na vidiku za nedaj bože.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
09. lipnja 2007. u 14:10
From Serbia 2 the World
 
Milan JovanovicCool
 
 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
09. lipnja 2007. u 14:29
ovanovica treba radi penala imati u repki LOL  

Zigic Lazovic  Kezman Pantelic Jovanovic   .. ako bude Aut/Ch  Big%20smile


... mada je za mene jos uvjek tandem Zigic/Kezman najbolji !!  jedino sto  me nervira na Mateji je njegovo ponasanje i prepotentnost ...i moze biti najbolji na svijetu ali ako to nesredi netreba repki nikako!

vojo... a malo li je 10tak golova u 20 tekmi u Madridu?? a

u celziju nikada nije dobio pravu sansu ...a kada je dobio ..opravdao je
 .. i sam se na ostrvu nije osjecao dobro , nisu mu prijale kise i tmurnost ...on je "saniboj" LOL


jos uvjek nas najkonstantniji napadac !
http://www.youtube.com/watch?v=nQ9XZIwtOrA&mode=related&search=


da se malo prisjetimo ...ne tako daleko bijase
http://www.youtube.com/watch?v=Py8YB-M5hAY&mode=related&search=J

[uredio Schintor - 09. lipnja 2007. u 14:42]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2005.
Poruka: 8.459
09. lipnja 2007. u 14:49
petric je zabio 4 gola za hrv
lazo 2 za srb
 
mada je vasa grupa neopisivo jaca s nogometnom kremom europe armenijom,kazakstanom i azerima
[uredio d - 09. lipnja 2007. u 14:52]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2005.
Poruka: 8.459
09. lipnja 2007. u 14:57
Vojislav je napisao/la:
Schintor je napisao/la:
d je napisao/la:
Schintor je napisao/la:
d je napisao/la:
da ali se previse bavi nenogometnim stvarima,kao guranje,lakat,pricanje sucu,dobija bezveze crveni karton,sto u psv kao top klubu nemoze proc
Vidi cijeli citat


nadam se da se promijenio malo ... malo vise ...jer u A-Repki se ponasa skroz razumno i normalno ! Meni se cini da je sazreo po tom pitanju!
Kezman je svojevremeno imao istih problema u PSV-u ... ali onda mu je Hiding odrzao lekciju i pokazao mu kako treba ...sa sudijama,navijacima,saigracima! ..i ko bi rekao ..uspjeo je ..cak da i anulira dotadasnje rekorde romaria,ronalda,nistelroja itd itd
Kad je on mogao ...Lazovic ce tek ..nadam se

Njemu treba scena ..jak klub..jaki dueli ... zari za tim da izbori mjesto u prvih 11 ...i ovo mu je sada sansa ...mada je po meni vec zasluzio da zamjeni Pantelica u prvoj postavi ! On nema udarac sa distance kao Pantelic ali ima bolju kontrolu lopte ..kako u zraku tako i na tlu  .... a recimo da je stabilniji na nogama od Kezmana ! ...proci ce Wink
Vidi cijeli citat
 
U A mora sutit jer ima boljih od njega,dok je u vitesseu bio zvijezda,tako da ce se u psv morat privic na tim a ne oni na njega
kezman nemoze povuc loptu 5m a lazo pretrci 100m s loptom
Vidi cijeli citat


nemoj tako o kezmanu ...ipak je on najzasluzniji za odlazak na SP
davao je golove i bio efikasan ...ja sam jos uvjek misljenja da je za prva 4 napdaca srbije !  klasican golgeter!  zna on vise nego sto mislis ...pa nije bio dzaba srebrena kopacka evrope ... i najbolji strijelac u istoriji PSV !
Kezman je samo prepotentan i nije kolektivan igrac !
Vidi cijeli citat
To sto je on uradio u PSV-u je bilo pre TRI(3) sezone! Od tada Cezli 4 gola u prevenstvu, At.Madrid 10 golova, Fenerbahce ili gdje li je sad 9 ili 10 golova, u prevodu prosjek.
Vidi cijeli citat
 
zasto je on uopce otiso iz atletica ????zbog para ili cega??iz jake zemlje odes u slabiju,a fener je smjesan klub,bacaju pare ko englezi
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 6.676
09. lipnja 2007. u 15:01
d
 
Molim te....ajd...Portugal kao nije jači od Engleske!?Poljska od Rusije(ma koliko smešni ispali sa ArmenijomLOL).
 
Grupe su podjednake.....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.03.2005.
Poruka: 8.459
09. lipnja 2007. u 15:05
portugal je jaci-ali sjeti se penala lani
a polska jaca od rusa?neznam,izgubili doma od finaca,od armenaca...
a izrael je jaci  od belgije ,mozda i od finske
u nasoj grupi niko od ' velikih' nije kixao izgubio od malih
kod vas ste i vi i polaci izgubili od zemalja 4.klase
 
 
 
[uredio d - 09. lipnja 2007. u 15:06]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
09. lipnja 2007. u 15:08
d je napisao/la:
petric je zabio 4 gola za hrv
lazo 2 za srb
 
mada je vasa grupa neopisivo jaca s nogometnom kremom europe armenijom,kazakstanom i azerima
Vidi cijeli citat


opet ti sa nekim uporedjenjem ... sta ti je svega ti ??? LOL

Lazovic je odigrao skupa moza ...60min :=) !! ako ces da diskutujemo o igracima Srbije na ovoj temi ..ok ...necemo na ovoj temi o Petricu!

Grupe se nemogu uporedjivati ...ali je cinjenica da Zadnji u ovoj grupi uzima bodove prvima ! kontas???

Armenija je pobjedila Poljsku koju su svi vidjeli vec na EP ! ali nekontas ti to meni se cini nikako ! previse si subjektivan !

A kada bih ti rekao da su u ovoj grupi favoriti levati pa gube od autsajdera onda bi skontao , jelde ?? Big%20smile


Poljaci pociste Portugala (za mene najaca ekipa u evropi) sa 3:1 , onda isti ti Poljaci odu u Armeniju i izgube 1:0 !!
Srbija pobjedi Fince u gostima , one Fince koji su Razvalili Poljsku u gostima sa 3:1 a popusili od Azerbejdzana !
Dok Srbija pak izgubi od Kazakstana koji je igrao nerjeseno sa Belgijom u gostima ...sa Belgijom koja je nadigrala Portugala ali nesrecno izgubila !

... pa ti meni sada reci da je ova grupa laka !!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
09. lipnja 2007. u 15:09
Kezman je otisao radi LOVE !! 
  • Najnovije
  • Najčitanije