Reprezentacija Srbije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.11.2005.
Poruka: 4.644
10. lipnja 2007. u 00:28
jumbo je napisao/la:
i kako stoji rezultat.??
Vidi cijeli citat


zavrsilo 5:4 ...meni se cini za ekipu svijeta Confused

mladi portugalac kvaredzma LOL ..cini cuda po terenu !
Gogeta
Gogeta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.02.2007.
Poruka: 4.890
10. lipnja 2007. u 13:23
Jel može pitanje, što se dogodilo sa Pericom Ognjenovićem?
On je nekad bio extra talent, znam da je igrao za Crvenu Zvezdu i da ga je i Real Madrid uzeo i odjednom ni riječi o njemu, kao da je u zemlju propao.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.09.2006.
Poruka: 6.000
10. lipnja 2007. u 13:43
Igra u Ergotelisu...
Grčka, 1.liga...
Klub s Krete...
Zajedno sa našima Budimirom i Miladinom...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.02.2006.
Poruka: 2.657
10. lipnja 2007. u 22:25
percao je napisao/la:
Igra u Ergotelisu...
Grčka, 1.liga...
Klub s Krete...
Zajedno sa našima Budimirom i Miladinom...
Vidi cijeli citat


jednom recju..propao..Dead
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.02.2007.
Poruka: 6.831
13. lipnja 2007. u 13:35

Reprezentacija Srbije 22. ekipa sveta

Fudbalska reprezentacija Srbije popravila je svoj plasman na danas objavljenoj rang listi Svetske fudbalske federacije (FIFA) i sada je na 22. mestu

Srbiji je napredak od devet mesta u odnosu na prethodni mesec donela pobeda na gostovanju Finskoj od 2:0 u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2008. godine.

Aktuelni svetski šampioni fudbaleri Italije i dalje su na prvom mestu liste, dok je Francuska pretekla Brazil i Argentinu i sada je na drugoj poziciji.

Argentinu je pretekla i sada četvrtoplasirana reprezentacije Nemačke.

Selekciju Argentine slede Portugal, Španija, Engleska, Holandija i desetoplasirana Češka.

Reprezentacija SAD je napredovala za 13 mesta i sada je na 16 poziciji, dok su rekordne plasmane zabeležile i selekcije Bosne i Hercegovine i Severne Irske.

BiH je napredovala za 20 mesta i sada je 28. na svetu, dok je Severna Irska 29.

Najveći napredak ostvarile su reprezentacije Kanade, koja je sa 94. došla do 56. mesta, i Jermenije, koja je "skočila" 48. pozicija i sada je 80. na svetu.

Rerezentacija Crne Gore, koja je prošlog meseca postala članica FIFA i dalje je bez bodova, pošto je na svojim prvim zvaničnim utakmicama pretrpela poraze od Japana i Kolumbije.

Sledeća rang lista FIFA biće objavljena 18. jula.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
13. lipnja 2007. u 15:13
Gogeta je napisao/la:
Jel može pitanje, što se dogodilo sa Pericom Ognjenovićem?
On je nekad bio extra talent, znam da je igrao za Crvenu Zvezdu i da ga je i Real Madrid uzeo i odjednom ni riječi o njemu, kao da je u zemlju propao.
Vidi cijeli citat


ma supcina prepotentna, mislio je da svuda vodi glavnu rec kao u zvezdi, ali dodje Hierro i opali dva samara i mali ima da cuti. Ma seljaka se po raznoraznim ligama, usao je u 30, sad ce jos malo da se vrati u Srbiju i da najavi juris sa Zvezdom u Ligu sampionaLOL
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
13. lipnja 2007. u 15:14
e fuck otpao Krasic za U21 EURO

Sreda, 13 Jun 2007. | 12:40 | megafonija

Za Krasića završen Evropski šampionat

Da se povreda ne bi pogoršala fudbaleru moskovskog CSKA naređeno je da miruje 15 dana, što znači da bi mogao da zaigra tek u finalu, naravno ako Srbije dospe do te faze takmičenja.

Mlada reprezentacija Srbije igraće bez Miloša Krasića na Evropskom prvenstvu u Holandiji. Manje od pola sata meča protiv Italijana bilo je dovoljno da se jedan od naših najboljih igrača povredi, a iako je napustio igru zbog bolova u zadnjoj loži gajili smo nadu da će biti spreman za nastavak takmičenja.

Ipak pregledi magnetnom rezonancom i lekarski saveti onemogućili su Krasića da pomogne drugovima. Da se povreda ne bi pogoršala fudbaleru moskovskog CSKA naređeno je da miruje 15 dana, što znači da bi mogao da zaigra tek u finalu, naravno ako Srbije dospe do te faze takmičenja.

Njegova povreda na svu sreću se nije osetila na premijeri protiv "azura". Mladi Zoran Tošić koji je ušao umesto Krasića bio je jedan od najboljih na terenu i nadomestio izostanak A reprezentativca. 20-godišnji Tošić verovatno će početi drugu utakmicu na turniru koju “orlići" igraju u četvrtak u Najmegenu protiv Češke.

Ukoliko pobedi Češku mlada reprezentacija Srbije obezbediće plasman u polufinale i što je još važnije osigurati nastup na Olimpijskim igrama u Pekingu sledeće godine.

sh1
sh1
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2005.
Poruka: 10.616
18. lipnja 2007. u 21:07

Sport

„Blic“ saznaje u Barseloni

Krkić će igrati za Srbiju

Autor: I. Velimirović | 19.06.2007 - 19:30

Krkić%20će%20igrati%20za%20Srbiju

Španija ili Srbija? Čiji će reprezentativni dres poneti Bojan Krkić, najtalentovaniji mladi evropski fudbaler i velika budućnost Barselone. Presudnu ulogu u izboru državne selekcije doneće majka, Katalonka Marija Luiza Perez, a ona je nedavno na „Nou kampu“ izjavila: „Sine, igraj za Srbiju!“

Bilo bi to veliko i nenadano pojačanje za „orlove“. Nenadano, jer naslednik Ronaldinja, kako su ga već prozvali na Pirinejima, u mlađim kategorijama već nosi dres sa španskim grbom, ali to i nije konačna odluka Bojana juniora. Bojan senior, bivši fudbaler Crvene zvezde, bio je naš najjači adut, navijao je da sin ipak ponese majicu sa grbom zemlje u kojoj je rođen, trebalo je još samo da supruga Marija Luiza Perez kaže „da“. Katalonka po rođenju, sa suprugom Bojanom nedavno je ugostila u svom domu u Barseloni Miodraga Radulovića, selektora juniorske selekcije Crne Gore, koji je posredstvom UEFA bio gost na usavršavanju u najvećem katalonskom klubu.
- Tada je gospođa rekla: Ako moj Bojan ne može da igra za Kataloniju, neka igra za Srbiju, odakle mu je otac, mislim da smo blizu takve odluke - preneo je Radulović stav porodice Krkić.
Španska pokrajina Katalonija koja vekovima želi da se osamostali naravno nema svoju reprezentaciju, političko je pitanje je da li će i kada dobiti državu, što će, ispostavlja se, biti povoljna okolnost za Srbiju.
- Nemojte da otpisujete Krkića, verujem da još imamo šanse da Bojan igra za nas! Razgovarali smo, dečak ne zna srpski, ali malo na španskom i uz pomoć prevodioca bio je oduševljen što sam potegao iz Beograda da ga vidim i pozdravim u ime armije naših zaljubljenika u fudbal i njegove kvalitete. On voli da dođe u Srbiju, odakle mu je otac, da poseti rodbinu. Ništa nije završeno, još smo u igri da Krkić zaigra za našu reprezentaciju - rekao je nakon posete Barseloni Zvezdan Terzić, predsednik Fudbalskog saveza Srbije.

Opširnije u izdanju za utorak 19.jun 2007.

Jah Bless
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.02.2007.
Poruka: 6.831
18. lipnja 2007. u 21:11

Daj Boze da je istina!

P.S.: Sh1, je si li cist?Big%20smile
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
18. lipnja 2007. u 21:12
sh1 je napisao/la:

Sport

„Blic“ saznaje u Barseloni

Krkić će igrati za Srbiju

Autor: I. Velimirović | 19.06.2007 - 19:30

Krkić%20će%20igrati%20za%20Srbiju

Španija ili Srbija? Čiji će reprezentativni dres poneti Bojan Krkić, najtalentovaniji mladi evropski fudbaler i velika budućnost Barselone. Presudnu ulogu u izboru državne selekcije doneće majka, Katalonka Marija Luiza Perez, a ona je nedavno na „Nou kampu“ izjavila: „Sine, igraj za Srbiju!“

Bilo bi to veliko i nenadano pojačanje za „orlove“. Nenadano, jer naslednik Ronaldinja, kako su ga već prozvali na Pirinejima, u mlađim kategorijama već nosi dres sa španskim grbom, ali to i nije konačna odluka Bojana juniora. Bojan senior, bivši fudbaler Crvene zvezde, bio je naš najjači adut, navijao je da sin ipak ponese majicu sa grbom zemlje u kojoj je rođen, trebalo je još samo da supruga Marija Luiza Perez kaže „da“. Katalonka po rođenju, sa suprugom Bojanom nedavno je ugostila u svom domu u Barseloni Miodraga Radulovića, selektora juniorske selekcije Crne Gore, koji je posredstvom UEFA bio gost na usavršavanju u najvećem katalonskom klubu.
- Tada je gospođa rekla: Ako moj Bojan ne može da igra za Kataloniju, neka igra za Srbiju, odakle mu je otac, mislim da smo blizu takve odluke - preneo je Radulović stav porodice Krkić.
Španska pokrajina Katalonija koja vekovima želi da se osamostali naravno nema svoju reprezentaciju, političko je pitanje je da li će i kada dobiti državu, što će, ispostavlja se, biti povoljna okolnost za Srbiju.
- Nemojte da otpisujete Krkića, verujem da još imamo šanse da Bojan igra za nas! Razgovarali smo, dečak ne zna srpski, ali malo na španskom i uz pomoć prevodioca bio je oduševljen što sam potegao iz Beograda da ga vidim i pozdravim u ime armije naših zaljubljenika u fudbal i njegove kvalitete. On voli da dođe u Srbiju, odakle mu je otac, da poseti rodbinu. Ništa nije završeno, još smo u igri da Krkić zaigra za našu reprezentaciju - rekao je nakon posete Barseloni Zvezdan Terzić, predsednik Fudbalskog saveza Srbije.

Opširnije u izdanju za utorak 19.jun 2007.

Vidi cijeli citat
A zasto je do sada igrao nego li za Spaniju? Kakva glupost! manite se coravog posla
  • Najnovije
  • Najčitanije