Reprezentacija Srbije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
18. lipnja 2007. u 21:13
u jbte,cekaj prvi april je davno za nama,,,a bas sam se pitao zasto bi neka katalonka insistirala da joj sin igra za Spaniju..ebem li ga,samo da ga ne upropastimo.Puno se prica o njemu kao fudbaleru,supertalentovanom decku,itd..mislim da mladim ljudima kao sto je on najmanje treba da ga neko u Spaniji proziva zbog te eventualne odluke da igra za Srbiju.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.02.2007.
Poruka: 6.831
18. lipnja 2007. u 21:13
Vojislav je napisao/la:
sh1 je napisao/la:

Sport

„Blic“ saznaje u Barseloni

Krkić će igrati za Srbiju

Autor: I. Velimirović | 19.06.2007 - 19:30

Krkić%20će%20igrati%20za%20Srbiju

Španija ili Srbija? Čiji će reprezentativni dres poneti Bojan Krkić, najtalentovaniji mladi evropski fudbaler i velika budućnost Barselone. Presudnu ulogu u izboru državne selekcije doneće majka, Katalonka Marija Luiza Perez, a ona je nedavno na „Nou kampu“ izjavila: „Sine, igraj za Srbiju!“

Bilo bi to veliko i nenadano pojačanje za „orlove“. Nenadano, jer naslednik Ronaldinja, kako su ga već prozvali na Pirinejima, u mlađim kategorijama već nosi dres sa španskim grbom, ali to i nije konačna odluka Bojana juniora. Bojan senior, bivši fudbaler Crvene zvezde, bio je naš najjači adut, navijao je da sin ipak ponese majicu sa grbom zemlje u kojoj je rođen, trebalo je još samo da supruga Marija Luiza Perez kaže „da“. Katalonka po rođenju, sa suprugom Bojanom nedavno je ugostila u svom domu u Barseloni Miodraga Radulovića, selektora juniorske selekcije Crne Gore, koji je posredstvom UEFA bio gost na usavršavanju u najvećem katalonskom klubu.
- Tada je gospođa rekla: Ako moj Bojan ne može da igra za Kataloniju, neka igra za Srbiju, odakle mu je otac, mislim da smo blizu takve odluke - preneo je Radulović stav porodice Krkić.
Španska pokrajina Katalonija koja vekovima želi da se osamostali naravno nema svoju reprezentaciju, političko je pitanje je da li će i kada dobiti državu, što će, ispostavlja se, biti povoljna okolnost za Srbiju.
- Nemojte da otpisujete Krkića, verujem da još imamo šanse da Bojan igra za nas! Razgovarali smo, dečak ne zna srpski, ali malo na španskom i uz pomoć prevodioca bio je oduševljen što sam potegao iz Beograda da ga vidim i pozdravim u ime armije naših zaljubljenika u fudbal i njegove kvalitete. On voli da dođe u Srbiju, odakle mu je otac, da poseti rodbinu. Ništa nije završeno, još smo u igri da Krkić zaigra za našu reprezentaciju - rekao je nakon posete Barseloni Zvezdan Terzić, predsednik Fudbalskog saveza Srbije.

Opširnije u izdanju za utorak 19.jun 2007.

Vidi cijeli citat
A zasto je do sada igrao nego li za Spaniju? Kakva glupost! manite se coravog posla
Vidi cijeli citat
Confused Pa igrao je i Kuzmanovic za Svajcarsku.Wink
sh1
sh1
Dokazano ovisan
Pristupio: 31.01.2005.
Poruka: 10.616
18. lipnja 2007. u 21:15
Dimitrije BP je napisao/la:
P.S.: Sh1, je si li cist?Big%20smile
Vidi cijeli citat
 
Zasto?
Jah Bless
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.02.2007.
Poruka: 6.831
18. lipnja 2007. u 21:17
sh1 je napisao/la:
Dimitrije BP je napisao/la:
P.S.: Sh1, je si li cist?Big%20smile
Vidi cijeli citat
 
Zasto?
Vidi cijeli citat
Zajebancija...Wink
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
18. lipnja 2007. u 21:18
Dimitrije BP je napisao/la:
Vojislav je napisao/la:
sh1 je napisao/la:

Sport

„Blic“ saznaje u Barseloni

Krkić će igrati za Srbiju

Autor: I. Velimirović | 19.06.2007 - 19:30

Krkić%20će%20igrati%20za%20Srbiju

Španija ili Srbija? Čiji će reprezentativni dres poneti Bojan Krkić, najtalentovaniji mladi evropski fudbaler i velika budućnost Barselone. Presudnu ulogu u izboru državne selekcije doneće majka, Katalonka Marija Luiza Perez, a ona je nedavno na „Nou kampu“ izjavila: „Sine, igraj za Srbiju!“

Bilo bi to veliko i nenadano pojačanje za „orlove“. Nenadano, jer naslednik Ronaldinja, kako su ga već prozvali na Pirinejima, u mlađim kategorijama već nosi dres sa španskim grbom, ali to i nije konačna odluka Bojana juniora. Bojan senior, bivši fudbaler Crvene zvezde, bio je naš najjači adut, navijao je da sin ipak ponese majicu sa grbom zemlje u kojoj je rođen, trebalo je još samo da supruga Marija Luiza Perez kaže „da“. Katalonka po rođenju, sa suprugom Bojanom nedavno je ugostila u svom domu u Barseloni Miodraga Radulovića, selektora juniorske selekcije Crne Gore, koji je posredstvom UEFA bio gost na usavršavanju u najvećem katalonskom klubu.
- Tada je gospođa rekla: Ako moj Bojan ne može da igra za Kataloniju, neka igra za Srbiju, odakle mu je otac, mislim da smo blizu takve odluke - preneo je Radulović stav porodice Krkić.
Španska pokrajina Katalonija koja vekovima želi da se osamostali naravno nema svoju reprezentaciju, političko je pitanje je da li će i kada dobiti državu, što će, ispostavlja se, biti povoljna okolnost za Srbiju.
- Nemojte da otpisujete Krkića, verujem da još imamo šanse da Bojan igra za nas! Razgovarali smo, dečak ne zna srpski, ali malo na španskom i uz pomoć prevodioca bio je oduševljen što sam potegao iz Beograda da ga vidim i pozdravim u ime armije naših zaljubljenika u fudbal i njegove kvalitete. On voli da dođe u Srbiju, odakle mu je otac, da poseti rodbinu. Ništa nije završeno, još smo u igri da Krkić zaigra za našu reprezentaciju - rekao je nakon posete Barseloni Zvezdan Terzić, predsednik Fudbalskog saveza Srbije.

Opširnije u izdanju za utorak 19.jun 2007.

Vidi cijeli citat
A zasto je do sada igrao nego li za Spaniju? Kakva glupost! manite se coravog posla
Vidi cijeli citat
Confused Pa igrao je i Kuzmanovic za Svajcarsku.Wink
Vidi cijeli citat
Kuzmanovic prica Srpski i nije iz mijesanog braka
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.02.2007.
Poruka: 6.831
18. lipnja 2007. u 21:19

Videcemo, Vojislave, videcemo...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.03.2006.
Poruka: 22.201
18. lipnja 2007. u 21:21
sto je tu cudno? zna se vec dugo da u spanjolskoj svatko gleda svoj interes. kataloncima nije tako vazno. stoga....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
18. lipnja 2007. u 21:22
Dimitrije BP je napisao/la:

Videcemo, Vojislave, videcemo...

Vidi cijeli citat
Daj Boze da grijesim, ali ovo mi djeluje kao novinarska patka. Nelogicno....
miha1
miha1
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 17.489
18. lipnja 2007. u 21:24
Ma kakav Krkić čekajte samo da mi dobijemo Rakitića....neće vam ni 100 Krkića pomoćiWinkBig%20smile.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 16.12.2005.
Poruka: 11.280
18. lipnja 2007. u 21:38
Vojislav je napisao/la:
Dimitrije BP je napisao/la:

Videcemo, Vojislave, videcemo...

Vidi cijeli citat
Daj Boze da grijesim, ali ovo mi djeluje kao novinarska patka.
Vidi cijeli citat
 
i meni.sve srpske novine su postale zuto(tabloidno) smece i nista im ne verujem..i ovaj blic se prodao davnih dana,izmedju njih i kurira u sustini nema neke razlike
  • Najnovije
  • Najčitanije