Reprezentacija Srbije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
18. srpnja 2007. u 16:21
laki je napisao/la:
Onog trenutka kada se donese zakon o sportu i privatizuju klubovi, mozemo racunati na to da se nasi klubovi mogu ozbiljnije pozabaviti LS.
 
Naravno, preduslov je da klubove ne pokupuju lopovi poput Zecevica, Bjekovica, Peconija, Stanka Subotica ili nekog iz porodice Karic.
  
Vidi cijeli citat
 
takvi jedino imaju para da kupe klubove, ali oni nece uloziti pare, jer ih je strah da ih ne izgube posto ce morati da postuju zakon, a nisu navikli na to. Zecevic je glavni kocnicar donosenja zakona o sportu u Srbiji
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.11.2004.
Poruka: 8.657
18. srpnja 2007. u 16:21
Losmi, mislimo isto Big%20smile
Nothingman
Nothingman
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.04.2007.
Poruka: 1.358
18. srpnja 2007. u 16:33
losmi je napisao/la:
 
ukrajina je jedno deset puta veca od srbije i ima mnogo vecu bazu za mlade igrace, a u svakom sluacaju je mnogo bogatija, pogotovu ima mnogo vise milionera od Srbije. Ti milioneri su nasli interes da ulazu u fudbal, pa njihova liga vrvi od stranaca i imaju solidne rezultate.

Vidi cijeli citat


Ukrajina je nepunih pet puta veca od Srbije, GDP po stanovniku je skoro identican Srbiji, tako da ne stoji ni to da su mnogo bogatiji. Tacno je da imaju vise bogatasha. Ali imamo ih i mi dovoljno, ali kao sto vec rekoste niko nece da ulozi dok nije u stanju da kupi klub. Ne slazem se da je njihova baza mladih igracha od velikog uticaja, jer bi u tom slucaju imali mnogo bolje rezultate od nas na reprezentativnom planu (i seniori i mladi), a to nije slucaj.
Mi imamo dva glavna problema:
a) mafija koja ne dozvoljava privatizaciju (jos uvek)
b) nacin na koji se do sada radilo - dovedes klinca i prodas ga kao klinca, a sve bez ikakvog znanja o tome ko je koliko para dobio, bez placanja poreza i slicno

Ne treba ni podsecati da su a) i b) direktno povezani.
Zato i podrzavam dovodjenje stranaca, jer bar se nesto menja, a gore od onoga sto je bilo ne moze.
nikita: meni djoka lici na Roka
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.06.2003.
Poruka: 16.042
18. srpnja 2007. u 18:33
zar se neki ogranci sportsskog drustva partizan ne finansiraju od nis-a i slicno?banaka nekih i tako to?drzavni projekat Confused
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 6.676
18. srpnja 2007. u 22:30
A boga mu Losmi našao si kao navijač Partizana da kažeš kako je Zvezda sržavni protektorat!?A šta je molim te Partizan?
Klub koji je nastao kao zanimacija JNA i bivše vrhuške KPJ!
 
Da navijaš za bilo koji drugi klub još bi i uvažio tvoju tvrdnju ali kao navijača kluba koji predstavlja upravo sve što si gore naveo za Zvezdu je u krajnju ruku diskutabilno,usudio bi se reći smešno.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 6.676
18. srpnja 2007. u 22:30
državni a u k...i vrućina!
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
19. srpnja 2007. u 08:00

Srbija deklasirala Rusiju - 6:2

Omladinska fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je nacionalni tim Rusije rezultatom 6:2 u drugom kolu Evropskog prvenstva u Austrriji. Trijumf u Pašingu obezbedili su golovi Marjanovića u 11, Bosančića u 24, Tadića u 47. i 57. i Nenada Marinkovića u 80. i 88. minutu. Pogotke za Rusiju postigli su Djadjun u 42. i Karišik (autogol) u 60. minutu. Naša selekcija vratila se u borbu za polufinale posle poraza od Francuske u ponedeljak (2:5).

U drugom meču drugog kola Nemačka je sa Francuskom igrala 1:1.

Rusi su zapretili na samom startu preko Salugina, ali nije bilo veće opasnosti za gol Danilovića. Nakon perioda grublje igre Rusa, Rodoljub Marjanović dovodi srpsku selekciju u vođstvo - Tadić je, posle kratko izvedenog kornera, ubacio loptu sa levog boka, a mladi napadač sprovodi loptu u mrežu. Miloš Bosančić je udvostručio prednost 'orlića' 13 minuta kasnije, kada je, nakon jedne duge lopte, staloženo poslao loptu u donji ugao golmana Borodina.

Tadić i Sulejmani su propustili da već u prvom poluvremenu obezbede trijumf Srbije, a kazna je stigla u 42. minutu, kada je Djadjun matirao Danilovića. Ipak, Tadić je dva minuta kasnije iskoristio neodlučnost odbrane Rusa i sprečio reprizu meča sa Francuskom - 3:1. Fubaler Vojvodine je u 57. minutu postigao novi gol i osigurao pobedu timu Zvonka Živkovića.

Srpski štoper Karišik nespretno je reagovao nakon centaršuta Salugina i poslao loptu u sopstvenu mrežu samo tri minuta nakon drugog gola Tadića. Fudbaler Partizana Nenad Marinković postigao je dva pogotka u poslednjih 10 minuta, pa je Srbija sačuvala šanse za plasman u polufinale.

U subotu će grupa dobiti rasplet, a selekcija Srbije igra sa Nemačkom od 20 časova. Za prolazak u polufinale našim igračima neophodna je pobeda.

Bravo!Bravo!Bravo!

Ova (Partizanova) generacija ja zaista sjajna....mislim da mogu jaaaako daleko....

Mislim da će Eurosport dati prenos utakmice sa Nemcima.

Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
19. srpnja 2007. u 11:06
ladja je napisao/la:
A boga mu Losmi našao si kao navijač Partizana da kažeš kako je Zvezda sržavni protektorat!?A šta je molim te Partizan?
Klub koji je nastao kao zanimacija JNA i bivše vrhuške KPJ!
 
Da navijaš za bilo koji drugi klub još bi i uvažio tvoju tvrdnju ali kao navijača kluba koji predstavlja upravo sve što si gore naveo za Zvezdu je u krajnju ruku diskutabilno,usudio bi se reći smešno.
Vidi cijeli citat
 
ladja
 
postoji razlika izmedju protektorata i projekta...nadam se da znas u cemu je...
 
partizan je bio drzavni projekat, ali vise odavno nije, jer da je tako onda ne bi bio prinudjen da prodaje svoje tinejdzere. Zvezde je trenutno aposlutno drzavni projekat, jer od kluba koji je proslu sezonu poceo sa pola miliona evra duga sada dovodi pojacanja od kojih samo Bronovicki vredi milion evra, tako su sami rekli...odakle im lova? od pretplatnih karataConfused, sponzora...nemojte se zezati, kao i u kosarci, parking servis, zika pauk
 i demokratska vlast, koje su samo pare dali za dovodjenje stranaca, jorovica, sakote (bio najplaceniji trener u zemlji), da ne govorim o ostalim kosarkasima...
 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
19. srpnja 2007. u 16:00
Ljuboja na meti Sijene...posle Boltona, Atletiko Madrida, Sosoa, dosao red i na neki italijanski klub, mada se ovaj nametao Napoliju, ali napolitanci nisu hteli ni da cuju
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 6.676
19. srpnja 2007. u 16:18
Ma nemam je ništa protiv toga da bilo Zvezda i Partizan budu proekat države nesmeta mi to nimalo čak šta više..
Eto npr.ovde u Hrvatskoj Dinamu je otpisan višetruko veći dug nego što ga je Zvezda imala,niko ni neskriva da država ili barem grad Zagreb financira klub..
  • Najnovije
  • Najčitanije