Reprezentacija Srbije

Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
20. srpnja 2007. u 08:35
Sa trasfermarketa :

Porto, the Pepper heir will be Stepanov
Posted 19.07   14.59 by Redazione TMW    -   read 23

Milan Stepanov (24) could be the heir of the Brazilian Pepper to Port. The Lusitanian leadership is following with attention the Serbian defender of Trabzonspor, that appeals also to Getafe.


Zigic towards the Villarreal
Posted 19.07   14.56 by Redazione TMW    -   read 51

After the departure of Forlan the Villarreal must reinforce just the attack. On the note-book of the technician Pilgrims there is the name of Nikola Zigic, high Serbian strikerm, 202 cm, and currently in force to Racing Santander. The player, that in Italy has been followed also from the Fiorentina, is estimated 18 million euro.

U današnjem "Žurnalu" je i vest da će Castillo igrati za Zvezdu samo do 3. kola kvalifikacija za CL (Ako se plasiramo u 3. kolo) jer onda prelazi u Juventus!Cry

Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
20. srpnja 2007. u 09:50
Stepanov i definitvno u Portu :

UFFICIALE: il Porto ingaggia Stepanov
20.07.2007 09.24 di Ilario Imparato    articolo letto 169 volte

Il Trazbonspor annuncia ufficialmente sul suo sito di aver ceduto il difensore serbo
Milan Stepanov al Porto.
Il giocatore arriva in Portogallo con un contratto quadriennale. Il costo dell’operazione non dovrebbe aver superato i 3 milioni di euro.
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
20. srpnja 2007. u 12:23
sjajna vest za stepanova...bravo milane legendo, pa da budes jos bolji i da se vratis u repklu...
Hitman
Hitman
Mali dioničar
Pristupio: 23.08.2004.
Poruka: 5.064
20. srpnja 2007. u 15:53

UEFA se žali na kaznu FSS-u
Petak, 20. jul 2007. 15:45

Evropska fudbalska unija podnela je zvaničnu žalbu na odluku sopstvene Disciplinske komisije kojom je Fudbalski savez Srbije kažnjen sa 40.000 evra zbog incidenata srpskih navijača na Evropskom prvenstvu za mlade u Holandiji.

UEFA je žalbu podnela, pre svega fokusirajući se na činjenicu da su srpski navijači na rasnoj osnovi vredjali pojedine engleske reprezentativce.

Saslušanje povodom ove žalbe biće održano 23. avgusta, a prema statutu, UEFA ima pravo da se žali na odluke sopstvene komisije.

Incident koji je podigao mnogo "prašine" dogodio se na utakmici izmedju Srbije i Engleske odigranoj 17. juna u Najmehenu, koju su Englezi dobili sa 2:0.

Pored ovog incidenta, meč je obeležilo još nekoliko nemilih scena, kada su Englezi odbili da izbace loptu dok je Slobodan Rajković ležao povredjan, a u nastavku akcije Met Derbišajer postigao je drugi gol za "gordi albion".

(MONDO)

Zemljo, otvori se DeadDeadDead
[uredio Hitman - 20. srpnja 2007. u 15:54]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
21. srpnja 2007. u 16:36
Subota, 21 Jul 2007. | 15:54 | megafonija

Rajković: PSV je veliki klub

           

Mlada zvezda Čelzija, kako ga oslovljavaju britanski mediji, Slobodan Rajković pridružio se pripremama holandskog šampiona PSV Ajndhovena.

18-godišnji štoper u PSV će provesti najmanje godinu dana na pozajmici, a na prvom pojavljivanju na traningu svog novog kluba Rajković je dao izjavu za klupsku televiziju PSV-a.

"Srećan sam zbog dolaska u PSV. Ovo je veliki klub i veoma sam srećan što ću igrati za njega. Znam skoro svakog fudbalera PSV-a, a naravno malo više pažnje obratiću na one koji igraju na mojoj poziciji", nažalio se mladi reprezentativac Srbije i jedan od najperspektivnijih štopera u Evropi.

Čelzi je 2005.godine kupio Rajkovića sa 5,5 miliona evra. On je prethodne dve sezone proveo kao pozajmljen igrač u matičnom OFK Beogradu, ali uoči nove sezone menadžer Čelzija Žoze Murinjo izrazio je želju da Rajković igra i napreduje u ligi koja je jača od Meridijan Superlige. Izbor je pao na PSV Ajndhoven sa kojim Čelzi ima dobru saradnju kada su u pitanju pozajmice.

Naime, Brazilac Aleks takođe je čelzijev igrač, ali zbog problema sa dobijanjem radne dozvole u Engleskoj poslednje dve godine proveo je u PSV-u.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.06.2003.
Poruka: 16.042
21. srpnja 2007. u 21:45

Milan Stepanov definitvno u Portu

Fudbalski reprezentativac srbije Milan Stepanov sledeže sezone nosiće dres šampiona Portugalije Porta. Kako B92 saznaje dogovor Porta i Trabzonspora postignut je u subotu, a Stepanov će u ponedeljak dobiti šengensku vizu i otputovati u Portugaliju.

Za ponedeljak veče i utorak ujutro planirani su lekarski pregledi, a ugovor će biti potpisan u utorak. Milan Stepanov je rođen 2. aprila 1983. godine. U januaru 2006. godine prešao je iz Vojvodine u Trabzonspor. Za A reprezentaciju Srbije odigrao je pet utakmica, a debitovao je 16. avgusta 2006. na premijernom nastupu Orlova.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 6.676
21. srpnja 2007. u 21:48

E ovo je lijepo lepa vest!

Inače jel se to meni čini ili će od sledeće godine da se meridijan super liga igrati u Portugalu?
Koji je ovo naš igrač po redu u zadnja 2 meseca?12-i!
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
23. srpnja 2007. u 12:40

Krstajić u Šalkeu do kraja karijere

goal.com
goal.com

Srpski reprezentativac Mladen Krstajić karijeru će završiti u Šalkeu, pošto je sa klubom iz Gelzenkirhena produžio ugovor do 2009. godine. "Čast mi je što smo produžili ugovor, pošto to pokazuje da sam do sada dobro radio... Želim da klubu u svojim poslednjim igračkim godinama pružim još mnogo toga", rekao je 33-godišnji Krstajić za klupski sajt.

Krstajić je u Šalke došao 2004. godine i za klub odigrao 84 utakmice na kojima je postigao četiri gola.

"Mladen je pravi profesionalac, primer za naše mlade igrače i važan deo našeg tima", rekao je direktor tima Andreas Miler.

Krstajić je prethodno nastupao i za Čelik iz Zenice, Kikindu, beogradski Partizan i Verder iz Bremena.
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
24. srpnja 2007. u 07:55

Srpski reprezentativci u žiži prelaznog roka

Erikson uz Žigića dovodi i Dragutinovića!


Nikola Žigić i Ivica Dragutinović bi narednih dana mogli da odu iz Španije! Razlog je interesovanje nekoliko klubova iz Premijer lige, među kojima je najuporniji Mančester siti kojeg od nedavno vodi bivši selektor Engleske Sven Goran Erikson.
Šveđanin, koji je u karijeri imao prilike da radi sa srpskim igračima poput Siniše Mihajlovića, umešao se u trku oko Žigića, koji je već viđen u dresu Viljareala. Čelnici Rasinga su proteklih dana oprezno vagali sve ponude kojih ima na pretek i činjenica je da traže najbolje rešenje. Zna se da je klub prethodno tražio 18 miliona evra, ali je pitanje koliko će dobiti.
- Za Žigića je stiglo dosta ponuda. Videćemo ko će biti u stanju da izađe u susret našim zahtevima - rekao je predsednik kluba Fransisko Pernija.
Viljareal je pokazao želju da dovede reprezentativca Srbije, pošto su propali pregovori u Italiji sa Juventusom i Fjorentinom. Međutim, novi trener Marselinjo Garsija Toral traži da klub sa „El Madrigala“ uz određenu novčanu sumu u Santander pošalje još dva igrača - Kazorlu i Lopeza Valjeha. Čeka se na odgovor jer „žuta podmornica“ mora što pre da nađe zamenu za Dijega Forlana koji je otišao u madridski Atletiko.
Predah u pregovorima iskoristili su Ostrvljani da ponovo tabliraju ponude. Žigića je i prošlog leta tražio veći broj klubova iz Premijer lige među kojima je bio i Vest Hem. Čini se da Alan Kurbišli traži zamenu za Karlosa Teveza u slučaju da se presudi u njegovu korist i da dobije dozvolu da pređe u Mančester junajted.

Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
25. srpnja 2007. u 12:20

Žigić u Mančester Sitiju?

Napadač Rasinga iz Santandera Nikola Žigić mogao bi da poptpiše ugovor sa Mančester Sitijem u narednih nekoliko sati, javlja španski dnevnik ’As’. Transfer bi trebalo da iznosi 20 miliona evra što je najveći iznos u istoriji španskog kluba. Pregovori čelnika dve ekipe su u toku i svakog časa bi mogao da se ozvaniči prelaz.

Vlasnik Mančester Sitija je milioner i bivši premijer Tajlanda Taksin Šinavatra, koji želi da klub postane ozbiljan rival velikim engleskim timovima. Zbog toga je na mesto trenera pre tri nedelje doveo Šveđanina Svena Gorana Eriksona. Nikola Žigić bi mogao da bude sledeće veliko pojačanje.

Marić potpisuje za Gent

Nekadašnji mladi reprezentativac Srbije i Crne Gore Miloš Marić, bivši igrač grčkog Olimpijakosa, potpisaće trogodišnji ugovor sa Gentom, saopšteno je iz tog belgijskog kluba. Marić će se tako ponovo sastati sa svojim nekadašnjim trenerom u Olimpijakosu Trondom Solidom.

"Miloš je snažan, višestran 'vezista', koji dosta trči. Ima evropskog iskustva sa reprezentacijom svoje zemlje... a sa Olimpijakosom je igrao i Ligu šampiona", navodi se u saopštenju Genta.

Dres Olimpijakosa 25-godišnji Marić nosio je u protekle tri sezone, a prethodno je nastupao za Zetu i Slobodu iz Užica.

Marić je bio uvršten u najbolji tim U-21 Evropskog prvenstva 2004. godine, na kome je reprezentacija Srbije i Crne Gore osvojila titulu vicešampiona.

Gent trenutno nastupa u Intertoto kupu. Belgijska ekipa je u prvoj utakmici trećeg kola odigrala nerešeno, 1:1, protiv danskog Alborga.

Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
  • Najnovije
  • Najčitanije