Reprezentacija Srbije

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
06. kolovoza 2007. u 13:52
molim da se obrati paznja na podebljani potpis ispod slikeClap
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
06. kolovoza 2007. u 16:26
losmi je napisao/la:
molim da se obrati paznja na podebljani potpis ispod slikeClap
Vidi cijeli citat

To znaju svi koji prate premijer ligu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
06. kolovoza 2007. u 16:28
losmi je napisao/la:
ma gde 22 miliona to je mnogo
Vidi cijeli citat

Ne radi se o tome jeli puno ili ne. Koliko je meni poznato postoji obestecnje u ugovoru, a to je da mu je cijena minimun 20 milion evra.
undying
undying
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.11.2005.
Poruka: 14.023
06. kolovoza 2007. u 16:38

zigic ako ode u fener vjerovatno postaje bivsi ! to vam nikako ne bi valjalo, bolje da ostane u rasingu nego ici u jebenu tursku ! +cifre od 22 miliona necega su smijesne, henry je dobio 24 a henry je svemir za zigica. mislim da bi zigicu odlicno lezala engleska liga i ako ode mislim da bi englezi pogodili ali ako ode u tursku vjerovatno cao..

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
06. kolovoza 2007. u 16:47
undying je napisao/la:

zigic ako ode u fener vjerovatno postaje bivsi ! to vam nikako ne bi valjalo, bolje da ostane u rasingu nego ici u jebenu tursku ! +cifre od 22 miliona necega su smijesne, henry je dobio 24 a henry je svemir za zigica. mislim da bi zigicu odlicno lezala engleska liga i ako ode mislim da bi englezi pogodili ali ako ode u tursku vjerovatno cao..

Vidi cijeli citat

Prelazi izgledau Valenciju, eto imate na sportskojcentrali
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.11.2005.
Poruka: 4.977
06. kolovoza 2007. u 16:48

Sve je na Žigiću
06.08.07. 11:10

Posle dosta neizvesnosti i "promena pravca" na Nikoli Žigiću je da odluči da li će svoju karijeru nastaviti u Valensiji i iz Sitroena sesti u Tojotu.

Pročitajte celu vest  
undying
undying
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.11.2005.
Poruka: 14.023
06. kolovoza 2007. u 16:53

ako predje u V. onda je to pravi klub za njega

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
06. kolovoza 2007. u 17:20
Ivanovic: Juventus move would be fantastic
tribalfooball.com - August 06, 2007

Lokomotiv Moscow defender Branislav Ivanovic is excited by interest from Juventus.

Corriere dello Sport says a Juve intermediary tabled Lokomotiv a £3.5 million offer for Ivanovic yesterday.

"The prospect of pulling on the Bianconero shirt is fantastic," said Serbia international Ivanovic.

 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
06. kolovoza 2007. u 17:21
Vojislav je napisao/la:
losmi je napisao/la:
molim da se obrati paznja na podebljani potpis ispod slikeClap
Vidi cijeli citat

To znaju svi koji prate premijer ligu.
Vidi cijeli citat
 
naravno da to svi znaju, a upuceno je onima koji tu cinjenicu ne mogu da podnesu, nadam se da si razumeoTongue
 
bila je tu jedna rasprava ranije... da ne spamujem sad
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.10.2004.
Poruka: 9.948
06. kolovoza 2007. u 17:33
Rangers move for Portsmouth defender Stefanovic
tribalfooball.com - August 06, 2007

Portsmouth boss Harry Redknapp may allow defender Dejan Stefanovic to leave before the start of the season.

Stefanovic, with less than a year left on his contract, is a target for Rangers, says the Sunday Mirror.

  • Najnovije
  • Najčitanije