Serie A i talijanski nogomet 2026/27

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Blackorange
Blackorange
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2023.
Poruka: 479
19. lipnja 2026. u 17:05

diplomat je napisao/la:

Blackorange je napisao/la:

Blackorange je napisao/la:

Ima li ovdje na temi/ Forumu navijača simpatizera Cagliaria i Leccea?

 

Vidi cijeli citat


?

Vidi cijeli citat
Imao bi u problema i u Italiji da ih nađeš, a kamo li ne ovdje.

Vidi cijeli citat


Stvarno? Ništa od manjih klubova? Hvala ti.

provincijalac
provincijalac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.08.2024.
Poruka: 1.565
19. lipnja 2026. u 20:10

diplomat je napisao/la:

Blackorange je napisao/la:

Blackorange je napisao/la:

Ima li ovdje na temi/ Forumu navijača simpatizera Cagliaria i Leccea?

 

Vidi cijeli citat


?

Vidi cijeli citat
Imao bi u problema i u Italiji da ih nađeš, a kamo li ne ovdje.

Vidi cijeli citat
Za ovdje si vjerojatno u pravu, ali u Italiji tj. na Sardiniji i u Apuliji, sigurno ne bi. Zapravo, na Sardiniji bi prije imao problema pronaći navijače nekog drugog kluba. 

Omladino uzmi karabine, ljepši život svima će da sine
diplomat
diplomat
Mali dioničar
Pristupio: 24.02.2009.
Poruka: 5.946
20. lipnja 2026. u 00:54

Nisam ozbiljno mislio da u Italiji ne bi mogao naći navijače tih klubova, barem u regijama iz kojih dolaze, ali ovdje na forumu...

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.208
20. lipnja 2026. u 01:10

Stari ja san bice jedini lazial odi a kako ce tek onda Lecce ili Cagliari proci 😁

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
danchy
danchy
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 36.594
20. lipnja 2026. u 06:08

LazialZD je napisao/la:

Stari ja san bice jedini lazial odi a kako ce tek onda Lecce ili Cagliari proci 😁

Vidi cijeli citat

Nisi

Marva je marva, u trnju jede, u blatu spava, ali se nikada ne uprlja k'o čovjek!
provincijalac
provincijalac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.08.2024.
Poruka: 1.565
20. lipnja 2026. u 08:30

Meni je Inter uvijek bio kul. Zato što je Internazionale, pa kontam kako svi na svijetu imaju pravo navijati za njega. I imaju najljepše dresove ikad tj. najbolju kombinaciju boja. Nije sad da navijam za taj klub, ali ajmo reći da sam simpatizer, iako je i to nategnuto jer niti se osobito veselim njihovim uspjesima, a pogotovo ne tugujem zbog neuspjeha. 

Omladino uzmi karabine, ljepši život svima će da sine
mido
mido
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2010.
Poruka: 1.203
20. lipnja 2026. u 12:11

danchy je napisao/la:

LazialZD je napisao/la:

Stari ja san bice jedini lazial odi a kako ce tek onda Lecce ili Cagliari proci 😁

Vidi cijeli citat

Nisi

Vidi cijeli citat


Evo još jednog zagriženog!

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
20. lipnja 2026. u 13:51

Meni je Cagliari drag jer često idemo na Sardiniju, pa kod kuće imam dres, majicu i tako neke rekvizite i suvenire od kluba koje sam kupio na Sardiniji...(kad sam kupovao dres pitali su me baš u fan shopu otkud to da kupujem njihov dres i odakle sam itd)

Ali nije da navijam za njih, više u Italiji volim Cremonese, Vicenza, Salernitana, Siena i još par drugih klubova.

 

Sad čitam Ronaldinho potpisao za Ravenna...prvo sam mislio zajebancija...

LaznaDevetka
LaznaDevetka
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 1.131
20. lipnja 2026. u 13:57

ave lazio

Robin je šaren,al' je Batman crn.
ManchaVerde
ManchaVerde
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 942
20. lipnja 2026. u 14:09

allen je napisao/la:

Meni je Cagliari drag jer često idemo na Sardiniju, pa kod kuće imam dres, majicu i tako neke rekvizite i suvenire od kluba koje sam kupio na Sardiniji...(kad sam kupovao dres pitali su me baš u fan shopu otkud to da kupujem njihov dres i odakle sam itd)

Ali nije da navijam za njih, više u Italiji volim Cremonese, Vicenza, Salernitana, Siena i još par drugih klubova.

 

Sad čitam Ronaldinho potpisao za Ravenna...prvo sam mislio zajebancija...

Vidi cijeli citat


Trebao si im reci da su ti radi Duje Copa, ako ga se jos sjecaju 😁

Meni su i Cagliari i Lecce simpaticni kao nekakvi "tradicionalni" mali (i juznjacki) klubovi, ali da bi se deklarirao kao njihov navijac bi bilo previse...

  • Najnovije
  • Najčitanije