Serie A i talijanski nogomet 2026/27

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.202
20. lipnja 2026. u 14:53

LaznaDevetka je napisao/la:

ave lazio

Vidi cijeli citat

Hebote kolko nas ima 😁

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
Kracho
Kracho
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 1.663
20. lipnja 2026. u 15:06

Nekoć davno - Piacenza, prošle sezone s guštom sam pogledao pokoju utakmicu Coma, a ove će se uz Como, pratiti i Venezia

Ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
20. lipnja 2026. u 15:17

Kracho je napisao/la:

Nekoć davno - Piacenza, prošle sezone s guštom sam pogledao pokoju utakmicu Coma, a ove će se uz Como, pratiti i Venezia

Vidi cijeli citat


I meni je draga Piacenza jos iz 90ih, napokon se vraćaju sada u Serie C

Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.184
20. lipnja 2026. u 19:57

jesi siguran da piacenza ulazi u C

spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
Split1912
Split1912
Dokazano ovisan
Pristupio: 10.09.2008.
Poruka: 16.184
20. lipnja 2026. u 19:59

Taranto ugasen , turris isto, spal izbacen ovi talijani svake godine ugase par dobrih klubova

spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
Blackorange
Blackorange
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2023.
Poruka: 479
20. lipnja 2026. u 20:37

diplomat je napisao/la:

Nisam ozbiljno mislio da u Italiji ne bi mogao naći navijače tih klubova, barem u regijama iz kojih dolaze, ali ovdje na forumu...

Vidi cijeli citat


Baš pitam, možda da nije netko zagriženi navijač....

Blackorange
Blackorange
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2023.
Poruka: 479
20. lipnja 2026. u 20:37

LazialZD je napisao/la:

Stari ja san bice jedini lazial odi a kako ce tek onda Lecce ili Cagliari proci 😁

Vidi cijeli citat


Hahaha 

Blackorange
Blackorange
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2023.
Poruka: 479
20. lipnja 2026. u 20:40

allen je napisao/la:

Meni je Cagliari drag jer često idemo na Sardiniju, pa kod kuće imam dres, majicu i tako neke rekvizite i suvenire od kluba koje sam kupio na Sardiniji...(kad sam kupovao dres pitali su me baš u fan shopu otkud to da kupujem njihov dres i odakle sam itd)

Ali nije da navijam za njih, više u Italiji volim Cremonese, Vicenza, Salernitana, Siena i još par drugih klubova.

 

Sad čitam Ronaldinho potpisao za Ravenna...prvo sam mislio zajebancija...

Vidi cijeli citat


Baš gledam njihove dresove,grb. Odličan...

Kracho
Kracho
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 1.663
20. lipnja 2026. u 21:34

@allen Ja sam ih počeo simpatizirati zato što su, u vrijeme kad su bila dozvoljena tri stranca, oni igrali isključivo s Talijanima

[uredio Kracho - 20. lipnja 2026. u 21:35]
Ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem
Kracho
Kracho
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 1.663
20. lipnja 2026. u 21:37

Split1912 je napisao/la:

jesi siguran da piacenza ulazi u C

Vidi cijeli citat

Pobijedili su u finalu playoffa seria D, trebali bi ući. 

Ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem
  • Najnovije
  • Najčitanije