Statisticki Izet je napisao/la:
Osijek je jako puno novaca uložio i ima budžet primjeren i vjerojatno podjednak barem APOEL-u, a sigurno CSKA Sofiji.
Ako trener kao Bjelica u 2'ili tri godine ne moze nista, ocito to dalje nema bas nekog smisla jer je limit dosegnut.
Sto se Hajduka tice, nitko normalan ne misli da je debakl ispasti od Portugalaca, ali ako ponovo ispadnu na prvoj stepenici, jako puno forumasa ce imati djecu koja nisu vidjela hajdukov prolaz u dvomeču sa BILO KIME u Europi. Hajdukov prolaz sa Guimaraesom bi bio realno najveci prolaz kluba od 90-ih godina, a jedini prolaz da je iole usporediv je onaj sa Brondbyem. A to dovoljno govori kad u 20 godina toliko malo si postigao.
Dokad ce se tolerirat ovo podjebavanje ufino jer ovo nije prvi put.