Zlatko Dalić, hrvatski izbornik

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.305
danas u 12:23

CoccoBill je napisao/la:

Mihael19 je napisao/la:

Koji ste vi majstori, smjenjujete izbornika par sati nakon pobjede i to izbornika koji nam je na zadnja 2 svjetska donio medalje, a i na trećem je na dobrom putu bar da prođe skupinu, ovo nema nigdje, samo u Hrvatskoj...

Vidi cijeli citat


A jbt kako si zakljucio da je i na trećem prvenstvu na dobrom putu da osvoji medalju.

Vidi cijeli citat


Nisam nigdje to napisao, čitaj sa razumijevanjem, želim reći da mi Hrvati ili bar veći dio nas ima kompleks niže vrijednosti, sve tuđe je bolje, sjećam se nakon prošlog EP kad su negdje na Indexu ili 24časa smjenjivali izbornika u nekoj anketi u ponudi stavili 10 imena, na prva 3 mjesta su bili Kek i Vaha iz "regiona" i nepoznati "stranac", da je bio Piksi u ponudi vjerojatno bi i on bio TOP3...

[uredio Mihael19 - 24. lipnja 2026. u 12:24]
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
danas u 12:41

ajoooj Nane...

pa kolko su ga pljuvali tu, jer je bio previse prijatelj sa igracima, pa sve isto, ko sa Dalicem, samo 17-18 godina prije

 

Domovine sin
Frank Wedekind
Frank Wedekind
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.08.2024.
Poruka: 410
danas u 12:43

Mihael19 je napisao/la:

Koji ste vi majstori, smjenjujete izbornika par sati nakon pobjede i to izbornika koji nam je na zadnja 2 svjetska donio medalje, a i na trećem je na dobrom putu bar da prođe skupinu, ovo nema nigdje, samo u Hrvatskoj...

Vidi cijeli citat
Ovo je prvenstvo na kojem je teže ispasti nego proći dalje. Ista je stvar bila i na zadnjem Euru. Ups.

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.925
danas u 12:52

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Dobro, ali gdje će Dalić nakon reprezentacije? Volio bih ga vidit u HNL-u iako to vjerojatno i nije nešto realno

Vidi cijeli citat


Hajduk i Dinamo ga ne bi htjeli. Rijeka - sumnjam

ostali klubovi mislim da bi mu bili ispod časti

sbk_ajme
sbk_ajme
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 21
danas u 12:56

ian wright je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Dobro, ali gdje će Dalić nakon reprezentacije? Volio bih ga vidit u HNL-u iako to vjerojatno i nije nešto realno

Vidi cijeli citat


Hajduk i Dinamo ga ne bi htjeli. Rijeka - sumnjam

ostali klubovi mislim da bi mu bili ispod časti

Vidi cijeli citat


Nijedan ozbiljan klub ga neće uzet, tip je vibes-only "trener" i to ne funkcionira u klupskom nogometu, bar ne u ligama i klubovima koji imaju ambicije. 

Realno, koliko novaca je ode zaradija a vjerojatno i na neke druge načine o kojima nećemo pričat, ne triba radit sekunde više u sportu nego ić po televizijama prosipat pamet.

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.045
danas u 13:00

Kritiziranje se na slucaju Dalic cesto prebacuje na otvorenu mrznju, kao i sa Cervarom.

 

Ne kuzim zasto pojedini takozvani hrvatski navijaci, ne vole uspjesne izbornike. Dalic je svakakav, ali ima rezultate u proslosti i valjda mrvicu postovanja zbog toga. Ali ne, uporno se udara po gospi, po gutanju samoglasnika i ostali dosta primitivni i niski napadi na osobnoj ravni.

Slicno se ide i na Modrica, dobijem napad panike u ove dvije utakmice koliko je los ali ne mozes takvu legendu pljuvati kao sto neki rade. Najvise index bojna, vec godinama uglavnom komentiraju njegov nos i fizicki izgled.

 

Nisam ljubitelj Dalica ali pretjeruje se malo je reci. 

 

I uvijek pljuvacina uspjesnih. Kao da neki ne vole sto je hrvatska u nekom sportu uspjesna. 

pasha77
pasha77
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.02.2025.
Poruka: 1.206
danas u 13:03

Bellygunner je napisao/la:

 

Bilić je postavija temelj za ono šta će se dogodit 12 godina kasnije. Uz to je i vratija kult reprezentacije koji se polako izgubija u godinama prije njega. Doduše izgubija se i u godinama nakon njega al to je druga priča. Povuka je iz U21 mlade momke koji su postali nosioci naredno desetljeće (neki i duže). Nama sad triba neko ka Bilić 2006.

Vidi cijeli citat


Ma daj me nemoj zezati. 

Biliću su često igrali braća Kovač, Miki, Šimić...

To su ti 4 senatora. 

Koja je razlika između Bilića i Dalića onda?

Kod Dalića igraju Kova, Modrić i Perišić. 

Sve ostalo su mladi momci. Šutalo, Gvardiol, Vuško, Stanišić, Sučić, Musa, Sučić, Baturina. 

Promovirao je 80 posto nove reprezentacije.

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.925
danas u 13:09

sbk_ajme je napisao/la:

Nijedan ozbiljan klub ga neće uzet, tip je vibes-only "trener" i to ne funkcionira u klupskom nogometu, bar ne u ligama i klubovima koji imaju ambicije. 

Realno, koliko novaca je ode zaradija a vjerojatno i na neke druge načine o kojima nećemo pričat, ne triba radit sekunde više u sportu nego ić po televizijama prosipat pamet.

Vidi cijeli citat


na ime bi ga mogao uzet neki Fenerbahce/Besiktas, kebabspor koji ne zna što će s novcima, a pale se na imena

inače će otići Arapima naplatit ime za 5x veću lovu, odradit dvije sezone i vrijeme za penziju

[uredio ian wright - 24. lipnja 2026. u 13:10]
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 93.748
danas u 13:10

pasha77 je napisao/la:

 

Ma daj me nemoj zezati. 

Biliću su često igrali braća Kovač, Miki, Šimić...

To su ti 4 senatora. 

Koja je razlika između Bilića i Dalića onda?

Kod Dalića igraju Kova, Modrić i Perišić. 

Sve ostalo su mladi momci. Šutalo, Gvardiol, Vuško, Stanišić, Sučić, Musa, Sučić, Baturina. 

Promovirao je 80 posto nove reprezentacije.

Vidi cijeli citat

pa ja ti izvucem postove iz 2008, pa tolko se Bilica pljuvalo, od onoga kad je izbacil iz ekipe Balabana, Srnu, i jos nekog treceg, kad su izasli van, gdje smo mu svi zapljeskali, pa onda se krenulo o senatorima isto, starim zaslugama, prijateljevanjem sa igracima, do ruganja s mucanjem, pa to ide tak kod nas, nista cudno, ista matrica i sad i onda

Domovine sin
ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.925
danas u 13:11

Ciferšlus je napisao/la:

I uvijek pljuvacina uspjesnih. Kao da neki ne vole sto je hrvatska u nekom sportu uspjesna. 

Vidi cijeli citat


to buraz. Tko ne razumije dalićarije, taj ne voli Hrvatsku. Neprijatelja vanjskih i unutarnjih nikad dosta

[uredio ian wright - 24. lipnja 2026. u 13:12]
  • Najnovije
  • Najčitanije