Pristupio: 19.10.2004.
Poruka: 11.758
19. kolovoza 2016. u 19:14
Utakmica za odbojkaške sladokurce.

Prvi set SAD ima set pod kontrolom, hrpu set lopti, jednu od njih Talijani izvlače tako da bude prebačena u ležećem položaju i na kraju u velikom stilu peokretom uzimaju set

Drugi set jednako lud. Ovaj put talijani imaju kontrolu, vode 21-18 i američki srednji bloker Holt( strašan igrač) radi seriju blokada i SAD prvi dolazi do set lopte na 24-23, Italija do druge na 25-24, ali odličan prolaz Andersona i novi blok donose novu set loptu Amerima koji naposljetku uzimaju treću set loptu i s 28-26 set je njihov.

Ludilo od utakmice, sjajne epizode i visoka kvaliteta odbojke.
19. kolovoza 2016. u 19:32
18-4 za Amere u trećem setu, ovakav rez dugo nisam vidio na ovoj i sličnoj razini
Life is tough, get a helmet man! Be offended!

19. kolovoza 2016. u 20:30
Kakva tekma, kakav sport, imali su Ameri sve u 4. setu, 22-19 i dominaciju, a onda na scenu stupa Zaytsev i donosi servisima peti set Talijanima, u kojemu se odvajaju na 8-6, što Ameri više ne stižu.

Svaka čast i jednima i drugima, šteta što je netko morao izgubiti
nik
nik
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 16.726
19. kolovoza 2016. u 21:33
meni jednostavno ne ide u glavu da mi ne mozemo konsolidirati savez i napraviti postenu ekipu...kad je malevic to probal bili smo na odlicnom putu, bili smo na EP, igrali egal s najjacima i tocno je trebalo par godina da prelomimo. I onda kita....steta, a nije da nemamo igrace. Ako nis drugo imali smo ih i oni su mogli napraviti taj jedan iskorak....
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Pristupio: 07.08.2012.
Poruka: 1.618
19. kolovoza 2016. u 21:39
šta je najgore, ne moramo ni konsolidirati savez. dovoljno bi bilo dat odriješene ruke maleviću i bili bi barem sudionik svjetskih prvenstava.
nik
nik
19. kolovoza 2016. u 21:45
istina, tak nekak je i bilo, lik je iz svojeg dzepa platil pripreme na bjelolasici....ali, ta prica je gotova, a gotov je i pokusaj da se odbojka pokrene...

nadam se da budu cure nekaj uspjele napraviti, na dobrom su putu
Papa Bear
Papa Bear
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.089
19. kolovoza 2016. u 22:01

Hrvatska ima poprilično malu bazu, a visoke hrvatske muškarce više zanimaju kontaktni sportovi poput rukometa, košarke i vaterpola, od beskontaktne odbojke za koju mnogi misle da je "pičkast" sport.

Dakle, odbojku treba ponajprije razvijati kod ženskog dijela populacije, jer tu zaista možemo konkurirati, ako ništa barem na europskoj razini, a ako se slučajno pogodi kakva talentirana muška generacija poput one Omrčenove, tim bolje.
Caracalla
Caracalla
Pristupio: 09.06.2003.
Poruka: 12.837
20. kolovoza 2016. u 04:55
Nisam gledao nista danas nego sve snimao. Mislim jebo bolta i manchester united, idem odbojku pogledati. Jako dobra odluka. Koja strasna utakmica. Za anale. Zaytsev je strasna igracina, a Ameri mogu samo sebe kriviti za poraz. U prvom setu tri poena prednosti i 5 set lopti ispustili. U cetvrtom setu opet dva poena prednosti u samoj zavrsnici ispustili. Holt je imao utakmicu karijere ali vidilo se da su se mladji ameri prepali prilike u kljucnim trenucima. Gianeli isto izgleda zvijezda a jos se ni poceo brijati nije. Ako drugi polufinale bude i pola ovoga bit ce fenomenalna utakmica.