2011 NFL season

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.09.2008.
Poruka: 774
12. rujna 2011. u 11:20
kako mi vikesi izgube fuj fuj.
mcnabb promasaj,bolje da klinca forsaju
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.09.2008.
Poruka: 774
12. rujna 2011. u 11:20
kako mi vikesi izgube fuj fuj.
mcnabb promasaj,bolje da klinca forsaju
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
12. rujna 2011. u 12:08
Danas još Patsi kod Dolphinsa i Raidersi kod Broncosa..termini u gluho doba noći,al bude se nekak pogledalo Patse,bar prvo poluvrijeme,treba vidjet nova pojačanja na djelu
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.09.2008.
Poruka: 774
12. rujna 2011. u 14:45
miami- ne ce biti dobar par.

biti ce zanimljivo vidjeti kako brady suradjuje sa 85 :D.
ovaj mora sutjeti sada kod belichika inace ce do 3 kola biti pa-pa.
vidim da je haynesworth bolestan, tako da ce i to biti zanimljivo.

miami ima odlicnu obranu po meni medju 5 u ligi.
dobili su dosta sa bushom,ali QB je totalno suck.
lagana prednost NE ali,jako lagana,minimalna
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
12. rujna 2011. u 16:15

idu li večerašnje tekme na espn america?


[uredio riki_mo - 12. rujna 2011. u 16:16]
Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
12. rujna 2011. u 16:23
Commodore je napisao/la:
miami- ne ce biti dobar par.

biti ce zanimljivo vidjeti kako brady suradjuje sa 85 :D.
ovaj mora sutjeti sada kod belichika inace ce do 3 kola biti pa-pa.
vidim da je haynesworth bolestan, tako da ce i to biti zanimljivo.

miami ima odlicnu obranu po meni medju 5 u ligi.
dobili su dosta sa bushom,ali QB je totalno suck.
lagana prednost NE ali,jako lagana,minimalna
Vidi cijeli citat

Ma Ochosinco se bude skockal kod Billa,nema mu druge..nema te barabe koju belichikov autoritet i disciplina ne bi doveli u red

Kladionice su dale prilično veliku,čak bi reko i ogromnu prednost Patsima, 3.20 na Dolphinse,malo previše makar ipak mislim da Patsi to dobivaju
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.863
12. rujna 2011. u 22:44
nadam se i da će chargersi daleko ove godine... ne mogu biti kriminalni kao lani... 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.11.2009.
Poruka: 323
13. rujna 2011. u 00:59
Sad mi nastupamo. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.11.2009.
Poruka: 323
13. rujna 2011. u 04:38
Brady Velicanstveni. 517 yds, na petom mjestu all-time.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
13. rujna 2011. u 08:35
  • Najnovije
  • Najčitanije