2011 NFL season

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
04. listopada 2011. u 22:50
taj wes je valjda najpodcijenjeniji igrač u NFL-u, kad god se slaže neka top lista WR-ova njega nigdje, a lik je čudovište
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
04. listopada 2011. u 22:55
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 5.393
04. listopada 2011. u 23:02
Commodore je napisao/la:
steelersi su pa-pa
velika cistka ih ceka,prestari su i prespori jednostavno.
nazalost svih nas mislim da nas ceka slom jedne velike generacije

slijedi decenija Gbaya......i mozda Lionsa :S
Vidi cijeli citat


mislim da je ipak glavni problem barem do sada bio O-line. Istina, obrana nije na onom standardnom nivou, a tamo su ti "starci" koje spominješ, ali glavni razlog lošijeg starta je očajan broj turnovera koje je uzrokovala navala koja je osim Warda, Roethlisbergera i Millera ustvari izuzetno zelena.
Offensive line je u totalnom rasulu i desetkovana ozljedama, a obrana je ipak dopustila samo 6 TD u 4 utakmice.

totti2
totti2
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2005.
Poruka: 3.794
04. listopada 2011. u 23:33
randy_moss je napisao/la:
Sto se New Englanda tice, injury bug nas nije ujeo, nego nas je unakazio...
Hernandez ne igra od tekme protiv Chargersa, kao ni Bodden ni Dowling (slot corner i CB no.2), Haynesworth je na statusu moze-ne moze zbog ledja, startni RT Vollmer (ledja), DL Mike Wright (potres mozga), C Koppen je vani jos mozda 5 tekmi zbog slomljenog zgloba, DL Pryor je vec na IR.
Da ne bi bilo malo povreda, LB Mayo (sprained MCL - 6 sedmica), RB Woodhead (ankle, unclear) su se povrijedili u Oaklandu.
Chung i Barrett igraju sa nekom vrstom poveza na palčevima.
Puno je sto jest, jest...
Vidi cijeli citat



poslali ga na IR kad i Pryora
P.S. i DL Love je protiv raidersa imal nekakvu ozljedu. najgore je kaj je većina ozljeda u obrani gdi su patsi ionak tanki. bojim se da im se loše piše.
[uredio totti2 - 04. listopada 2011. u 23:34]
http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10914159_754538234642792_1838166452_n.jpg
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.09.2008.
Poruka: 774
06. listopada 2011. u 14:13
zanimljivo nas ceka u bufalu.ak dream team ne dobije.papa plejof.gusto u detr
oitu nas ceka.bice lomova.
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.864
06. listopada 2011. u 19:18
Henne's season over
Dolphins QB Chad Henne will opt for season-ending shoulder surgery... 
evo malo nade i za Dolphinse...bit će zadnji i pokupit Lucka :D
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.06.2011.
Poruka: 816
06. listopada 2011. u 21:56
U nedjelju nas očekuje derbi Patsi vs Jetsi
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.09.2008.
Poruka: 774
06. listopada 2011. u 23:53
jaca tekma ce biti lajons - bers i veci derbi definitivno
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.06.2011.
Poruka: 816
07. listopada 2011. u 00:25
Commodore je napisao/la:
jaca tekma ce biti lajons - bers i veci derbi definitivno
Vidi cijeli citat


Ma znam da je ali ja sam Pats fan
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.09.2008.
Poruka: 774
07. listopada 2011. u 01:24
heheh
pa  to nema veze dal je tekma derbi ili ne 
i ja navijam za jacksonville :) al mi nemamo derbi :P
  • Najnovije
  • Najčitanije