2011 NFL season

baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.864
09. listopada 2011. u 19:48
AD rastura, 3 TD-a
aristotel
aristotel
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.11.2009.
Poruka: 1.370
09. listopada 2011. u 19:57
ne mo'š vjerovat, seahawksi vode u gostima..
Bol nestane. Komadi vole ožiljke. Slava- traje vječno!!
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.864
09. listopada 2011. u 20:02
obrana eaglesa je rupa bez dna ahahhahahaha
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.864
09. listopada 2011. u 20:05
koji smijeh na utakmici giants vs seahawks, pa tu samo fumbleaju...:D
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
09. listopada 2011. u 20:34
aristotel je napisao/la:
ne mo'š vjerovat, seahawksi vode u gostima..
Vidi cijeli citat


Da,i mene je iznenadilo jer ih imam na Preživaču..naravno,na Giantse sam odigral

A vidim da i Vikingsi napokon našli žrtvu,jest da im je protivnik skoro pa jednako loš ko i oni,ali bože moj
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
aristotel
aristotel
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.11.2009.
Poruka: 1.370
09. listopada 2011. u 21:09
baseggio22 je napisao/la:
obrana eaglesa je rupa bez dna ahahhahahaha
Vidi cijeli citat

nije da su u nju ulupali "masu milijuna" prije sezone pa da bude dobra 

vidim steelersima ide dosta dobro, što mene nimalo ne čudi.. što me čudi je kako su svi stručnjaci u Countdownu dali prednost Titansima u tom ogledu..
Bol nestane. Komadi vole ožiljke. Slava- traje vječno!!
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.864
09. listopada 2011. u 21:35
bravo saintsi...:(
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
09. listopada 2011. u 22:15
auuuu,TD Sihoksa 2 i pol minute do kraja...Baldwin ostao u zaleđu
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
09. listopada 2011. u 22:21
Još jedan TD Sihoksa,evo im prve gostujuće,najveće iznenađenje večeri..a odo ja iz preživača
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
coobah
coobah
Dokazano ovisan
Pristupio: 18.09.2004.
Poruka: 18.591
09. listopada 2011. u 22:22
Svi odoše....
Ceterum censeo HNLem esse delendam
  • Najnovije
  • Najčitanije