2011 NFL season

Caracalla
Caracalla
Dokazano ovisan
Pristupio: 09.06.2003.
Poruka: 13.003
15. siječnja 2012. u 02:23
odlicna utakmica. 49ersi su odlican tim sto su i danas pokazali. Oni su takva ekipa da ce uvijek biti u izjednacenoj utakmici ma koliko lopti uzeli ili izgubili i danas su odigrali solidno u odbrani i napadu i zasluzeno dobili.A za NO, trebaju odbranu popraviti kao i run igru. ne moze brees sve sam. da nemaju njega, bili bi kao indianapolis bez peytona.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.06.2011.
Poruka: 816
15. siječnja 2012. u 02:24
18 utakmica zaredom u play-off-u sa Bradyevim TD-om. Za skidanje Favrea fale mu još samo 3 PO utakmice. Ovo je njegov 31 utakmica sa TD-om u PO, i stigao je na 4.mjesto svih vremena
dinamo007
dinamo007
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.05.2010.
Poruka: 1.656
15. siječnja 2012. u 02:24
Marko Marušić je napisao/la:
dinamo007 je napisao/la:
Pa zaslužili su je na temelju tuđih pogrešaka..šta ti tu nije jasno.. ;)

Vidi cijeli citat
isto ko sto je zadnji TD saintsa dosao nakon greske obrane... takva je igra.

sto bi rekli talijani savrsena utakmica je 0-0 jer nitko nije pogrijesio


Vidi cijeli citat

greške obrane u pokrivanju..to nije isto što i fumble na 20y od svoje end zone ili turnovera..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
15. siječnja 2012. u 02:25
nadajmo se jos jednoj knap utakmici...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
15. siječnja 2012. u 02:26

dinamo007 je napisao/la:

greške obrane u pokrivanju..to nije isto što i fumble na 20y od svoje end zone ili turnovera..

Vidi cijeli citat

safety je promasio cisti tackle dok je ovaj bio u zraku s loptom u rukama. ako ti nije greska, neznam sto je...


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.06.2011.
Poruka: 816
15. siječnja 2012. u 02:28
Bravo Patsi, vrlo dobra obrambena reakcija
dinamo007
dinamo007
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.05.2010.
Poruka: 1.656
15. siječnja 2012. u 02:29
Marko Marušić je napisao/la:

dinamo007 je napisao/la:

greške obrane u pokrivanju..to nije isto što i fumble na 20y od svoje end zone ili turnovera..

Vidi cijeli citat

safety je promasio cisti tackle dok je ovaj bio u zraku s loptom u rukama. ako ti nije greska, neznam sto je...


Vidi cijeli citat

ma dobro..slažem se ja da to nije greška..al nemožeš to usporedjivati sa fumbleom na 20y ili turnovereom..to meni jednostavno nije isto..
vezano uz NE-DE..Brady će razoriti denver..šteta što steelersi nisu prošli pa da ova tekma bude zanimljiva..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.09.2008.
Poruka: 1.062
15. siječnja 2012. u 02:30
nece danas ovaj tebow klecat na koljenima, neka neka!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.06.2011.
Poruka: 816
15. siječnja 2012. u 02:35
Brady već 2 TD-a, 8/8 u pasevima
totti2
totti2
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2005.
Poruka: 3.794
15. siječnja 2012. u 02:38
Josip90 je napisao/la:
Brady već 2 TD-a, 8/8 u pasevima
Vidi cijeli citat


bojim se da će ovaj zadnji bit promjenjen u inc.

EDIT. ipak ne 
[uredio totti2 - 15. siječnja 2012. u 02:39]
http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10914159_754538234642792_1838166452_n.jpg
  • Najnovije
  • Najčitanije