2011 NFL season

baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.864
15. siječnja 2012. u 21:43
INT no. 2. Valjda će sad Flacco i co. završiti sada posao...
prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
15. siječnja 2012. u 21:44
e moj Ti Đej...nemreš spojit 2 dobra bacanja
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.09.2011.
Poruka: 371
15. siječnja 2012. u 21:49
jedina dobra stvar je da ravensi nikad ne igraju 2 tekme za redom lose, tak da ak prodju danas, bit ce zanimljivo vs NE
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
15. siječnja 2012. u 21:50

napokon boldin po sredini. jebogaja... nebi meni boldin vidio linije... jako bitan drajv.

nazalost texansi stvarno mogu zalit za ovom sezonom. da je ovdje schaub, mislim da bi ovakvu utakmicu sigurno dobili... tj je ocajan danas. jos su reedu ispala dva cista INT...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.09.2011.
Poruka: 371
15. siječnja 2012. u 21:52
zasto bi ikad callo pass play na 2nd and 5 3 minute do kraja
Rocky93
Rocky93
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.08.2011.
Poruka: 1.449
15. siječnja 2012. u 21:56
E sada obrana Ravensa mora obraniti ovaj rezultat.
prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
15. siječnja 2012. u 21:59
Yates je glupan...KUD, čovječe, KUD BACAŠ?!?!?!?
baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.864
15. siječnja 2012. u 21:59
ed "mf" reed
Rocky93
Rocky93
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.08.2011.
Poruka: 1.449
15. siječnja 2012. u 22:00
Reed riješio tekmu,sada napad mora pametno trošiti vrijeme.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.09.2011.
Poruka: 371
15. siječnja 2012. u 22:01
stvarno je najgori yates. ovako bacat prek pol terena vs reeda je samoubojstvo
  • Najnovije
  • Najčitanije