2011 NFL season

baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.863
18. siječnja 2012. u 21:34
inače, ekipe iz NFC Northa podbacile, nakon prošlogodišnjeg NFC finala, ove sezone izvisiše...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2012.
Poruka: 31
18. siječnja 2012. u 22:50
Nisam navijač patsa, nedaj boze :) , Giantsi u krvi preko desetljeća, posao odve u USA pa sam ostao na kraju.
Nadam se postat ponosni drzavljan dogodine, kad malo bolje naucim povijest (iako himnu znam , s obzirom da je svaku noc slusam barem jednom :) )

fighting irish zato jer imam dva luda izvorna irska prebjega stan do mene , od kojih jedan radi a drugi samo gleda : celtics,notre dame, soxe i naravno glasgow u nogometu i za to plaća majmun tv pretplatu jer ne zna upaliti laptop s obzirom da se ne trijezni a vjerojatno i ne moze do laptopa od limenki

iako sam na giantsima bio svega dvaputa, billse sam isao gledati kod familije 10-tak puta.
hvala ne vise, looseri bili looseri ostali
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2012.
Poruka: 31
18. siječnja 2012. u 22:53
ali da se vratim na playoff

Mojja je procena, giants - patriots.

giantsi - iskustvo, bolji qb, najbolji offensive line u konferenciji.
patsi - brady...belichick...brady...belichick
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.12.2005.
Poruka: 5.608
18. siječnja 2012. u 22:54
Ajde nek se naša mala enklava G-men fanova proširila 
prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
18. siječnja 2012. u 22:56
Fighting Irish je napisao/la:
Nisam navijač patsa, nedaj boze :) , Giantsi u krvi preko desetljeća, posao odve u USA pa sam ostao na kraju.
Vidi cijeli citat


odlično...evo, sad ima i par navijača Giantsa na forumu (mislim da nas je bilo 2-3 i prije tebe)! još malo pa smo jači o Patriotsa (pogotovo kad ih Giantsi opet dobiju u SB-u)

P.S. susjedi Irci
Rocky93
Rocky93
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.08.2011.
Poruka: 1.449
18. siječnja 2012. u 22:59
Dobio sam dojam da je Steelers fanova puno ovdje,ali ima i Ravensa,što mi je drago.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2012.
Poruka: 31
18. siječnja 2012. u 23:07
prekro je napisao/la:
Fighting Irish je napisao/la:
Nisam navijač patsa, nedaj boze :) , Giantsi u krvi preko desetljeća, posao odve u USA pa sam ostao na kraju.
Vidi cijeli citat


odlično...evo, sad ima i par navijača Giantsa na forumu (mislim da nas je bilo 2-3 i prije tebe)! još malo pa smo jači o Patriotsa (pogotovo kad ih Giantsi opet dobiju u SB-u)

P.S. susjedi Irci
Vidi cijeli citat


i to oni pravi, kikiriki piva i vredjanje,ali dobri dusi

ma mogu ja i patsa pogledat, ali kad vidim ove talijancice jets fanove , to je strasno.
ko da gledas good fellas, i samo joe namath joe namath, jadni ljudi jednog poluidiota proslavili sa par reklama koji doslovno ukrade superbowl i u njega se kunu vec 30 godina.

iskreno osim giantsa , najvise volim pogledat browns jer su to prava izvorska ekipa american footballa i verojatno najbolji navijaci u americi, a defintivno najlojalniji
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 664
18. siječnja 2012. u 23:16
Ja bi volio vidjeti Ravense i Ninerse u Indianapolisu.Iako su mi Giantsi i Patsi dragi jednsotavno bi volio vidjeti braću u borbi
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2012.
Poruka: 31
18. siječnja 2012. u 23:23
ovoga starijeg ne mogu progutati ,kakve on sebi coordinatore uzima, to moze samo budala.
mladji jebio pravi igrac, nije uzeo superbowl, steta, ali krive ekipe je birao.
prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
18. siječnja 2012. u 23:34
Fighting Irish je napisao/la:
ma mogu ja i patsa pogledat, ali kad vidim ove talijancice jets fanove , to je strasno.
Vidi cijeli citat


točno tako...Patriote volim pogledat, njihov napad mi je nekako puno zanimljiviji nego recimo napad Packersa ili Saintsa (iako su i oni atraktivni)

a Jetsi me jednostavno živciraju...ne znam zakaj, ali tako je...čak mi Rex nije tolko antipatičan, kolko su mi iritantni igrači (pogotovo očajni Sanchez)
  • Najnovije
  • Najčitanije