prekro je napisao/la:
Fighting Irish je napisao/la:
jos jedna stvar vrlo vazna i bitna, vec sto puta izrecena, obrana ninersa je odlicna, ali
ofen line giantsa je vrhunski, mislim ja da nema boljeg u ligi.nisam gledao stats vec govorim vlastitim utiskom gledajuci utakmice, a gledam ih svako kolo barem 4.
Vidi cijeli citat
hmmmm...
da, jako dobro čuvaju Manninga,
ali su relativno loši u running game-u (ne otvaraju baš rupe za RB-ove)...ja bi ipak rekao da su o-line Saintsa i Broncosa bolje!
ali spomenuo bi jedan drugi faktor, koji mislim još nije spomenut...Giantsi su (uvjetno rečeno) lako dobili Packerse, nisu morali strepiti do zadnje sekunde, izvlačiti neke nevjerojatne drive-ove, poteze i slično! s druge strane, 49ersi su odigrali fantastičnu utakmicu, koja se lomila do zadnje sekunde...to te jednostavno isprazni (a to sam rekao i za Broncose nakon prolaza Steelersa)! vidli ste Vernona Davisa kako plače nakon TD-a, svi su bili emocionalni skoro ko da su SB osvojili...
moguće je da su oni svoju najbolju partiju već pokazali (protiv Saintsa)...teško da mogu bolje, samo je pitanje dal mogu zadržati ovu razinu (jer će im trebati protiv Giantsa, pogotovo ak ovi neće radit greške)!
Vidi cijeli citat
istina, kroz sesonu su bili kriminal, ali su bili i malo povredjeni.danas to izgleda respektabilno,i sigurno 40% bolje vuku po podu.
zato to kazem,ako dodas da su se poboljsali u tom segmentu,plus ruka Eli, mislim da se gadno pise ninersima.
gledaj,mozda nerealno gledam jer navijam za njih,ali vjeruj da se naoko vidi pomak u run game kod giantsa.
ono sto ocu da kazem kad podvucemo crtu, da giantsi dobijaju novo oruzje u run game posto ga dizu iz utakmice u utakmicu.
i sad je problem kod ninersa, na sto se orijentirati, dal da cekaju gresku Eli u pass i popustiti u branjenju rungame ili zatvoriti bradshaw da radi kilometrazu pa gurnit secondary 15 yds napred
delikatno!!! defintivno