2011 NFL season

baseggio
baseggio
Dokazano ovisan
Pristupio: 05.08.2009.
Poruka: 11.863
22. siječnja 2012. u 22:03
također, nije se pojavio zasad ni ray rice..

edit: ipak se lijepo probio za 1st down...
i imamo Ravens TD...
[uredio baseggio22 - 22. siječnja 2012. u 22:09]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.02.2006.
Poruka: 35.530
22. siječnja 2012. u 22:08
priznajem nisam ocekivao ovako kvalitetan drajv.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 10.254
22. siječnja 2012. u 22:09
fala dobri ljudi
Rocky93
Rocky93
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.08.2011.
Poruka: 1.449
22. siječnja 2012. u 22:09
TD Ravens
zrinkec
zrinkec
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 36.201
22. siječnja 2012. u 22:09
Brzinski povratak Ravensa očekivao sam manje poena, ali se igra brzo i efikasno
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.09.2011.
Poruka: 371
22. siječnja 2012. u 22:10
2 jako dobra drivea za ravense
prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
22. siječnja 2012. u 22:13
prvo me raspizdi rukomet, a onda se svi živi streamovi brejkaju...koji je to racku?!

uglavom, 10-10...bit će zanimljivo
randy marsh
randy marsh
Mali dioničar
Pristupio: 29.05.2011.
Poruka: 9.679
22. siječnja 2012. u 22:29
sorry na off-u, imate li vi u HR neku televiziju koja prenosi NFL?
...jedna po jedna prsnu pod nogom!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2012.
Poruka: 31
22. siječnja 2012. u 22:33
"law firm" igra odlicno,kako su mu kacigu skinuli i sva sreca ne dobie po glavi :)
sad se i flacco zagrijo tako da ocekujem napet 2nd half
totti2
totti2
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.03.2005.
Poruka: 3.794
22. siječnja 2012. u 22:33
randy marsh je napisao/la:
sorry na off-u, imate li vi u HR neku televiziju koja prenosi NFL?
Vidi cijeli citat


ak imaš maxtv onda je na areni 1
http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/10914159_754538234642792_1838166452_n.jpg
  • Najnovije
  • Najčitanije