2014 NFL Season

anunaki
anunaki
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.01.2011.
Poruka: 1.827
19. siječnja 2015. u 00:45
Tesko da slijedi otkaz nakon finala konferencije, valjda se nije dogodilo u povijesti, ali da imaju obraza podnijeli bi ostavke, zanima me Aronova reakcija na sve ovo
...vaja bit čovik...
anunaki
anunaki
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.01.2011.
Poruka: 1.827
19. siječnja 2015. u 00:45
Ako ostane mcsupak bit ce mi jako tesko zdusno navijat za GBP
[uredio anunaki - 19. siječnja 2015. u 00:49]
...vaja bit čovik...
ivor
ivor
Moderator
Pristupio: 05.02.2003.
Poruka: 7.826
19. siječnja 2015. u 00:46
usput, McCarthy je toliki konzervativni pussy da se kladim da bi ispucavao duboko i igrao na obrambeni 3&out u onoj situaciji u kojoj su 'Hawksi vratili onside kick, da su uloge bile obrnute...
⚜️⚜️⚜️
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.06.2012.
Poruka: 283
19. siječnja 2015. u 00:47
Nevjerojatno mi je da se u sportu koji je na svim razinama došao najbliže nekom potencijalnom savršenstvu u smislu uređenja, pravila, jednakih šansi za sve itd, utakmicu odluči prokletim bacanjem novčića... jednostavno se pod hitno MORA nešto napraviti po pitanju da druga ekipa ima pravo na još jedan drive, pa makar prva ekipa postigla TD. Odigraj 15 minuta normalnih, daj svakom jedan drive, nešto..sve osim ovoga.

Uvjerljivo najbolja utakmica koju sam ikad gledao.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.01.2014.
Poruka: 11.182
19. siječnja 2015. u 00:48
Koji sretnici ja ne mogu vjerovat. Od ovog guzičarskog festivala me najviše boli onaj šupački 2pt conversion. U tri minute najbolja momčad ove sezone upropasti sve. Nemoguće.
Joe Black
Joe Black
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.03.2013.
Poruka: 3.106
19. siječnja 2015. u 00:51
Ma jel to kišica pada
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.12.2014.
Poruka: 395
19. siječnja 2015. u 00:52
Nemogu vise za GB navijati nakon ovog..haha lako mjenjam ekipe u svim sportovima,supski hah ali jbg
A posto mi je Carr najdrazi QB poslije Rodgersa i Woodson najdrazi obrambeni igrac pocinjem navijati za njih
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.10.2012.
Poruka: 1.300
19. siječnja 2015. u 00:52
ova utakmica je najbolja reklama za nfl
Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.391
19. siječnja 2015. u 00:53
zdorja je napisao/la:
Nemogu vise za GB navijati nakon ovog..haha lako mjenjam ekipe u svim sportovima,supski hah ali jbg
A posto mi je Carr najdrazi QB poslije Rodgersa i Woodson najdrazi obrambeni igrac pocinjem navijati za njih
Vidi cijeli citat


Imam osjećaj da ćeš i njih brzo napustiti
227398
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.12.2014.
Poruka: 395
19. siječnja 2015. u 00:54
Konfuzije je napisao/la:
zdorja je napisao/la:
Nemogu vise za GB navijati nakon ovog..haha lako mjenjam ekipe u svim sportovima,supski hah ali jbg
A posto mi je Carr najdrazi QB poslije Rodgersa i Woodson najdrazi obrambeni igrac pocinjem navijati za njih
Vidi cijeli citat


Imam osjećaj da ćeš i njih brzo napustiti
Vidi cijeli citat


Ako nista drugo necu se zivcirati par godina
  • Najnovije
  • Najčitanije