2014 NFL Season

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
19. siječnja 2015. u 12:05
Kakav Super Bowl imamo. Doista dvije najbolje ekipe ove sezone.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
19. siječnja 2015. u 12:05
Kakav Super Bowl imamo. Doista dvije najbolje ekipe ove sezone.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
19. siječnja 2015. u 12:06
MaidenMadness je napisao/la:
Adam Schefter prica da 49ersi zele Lane Kiffina (bivci HC USCa i trenutacni OC Alabame) da im bude novi OC.
Vidi cijeli citat

lol
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 5.393
19. siječnja 2015. u 12:12
nakon što su prošle godine školovali Peytona ne bi bilo loše da ove godine Hawksi školuju Tomicu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
19. siječnja 2015. u 12:19
A za Lucka još nije vrijeme, daleko su oni i došli jer puno rupa ima ta ekipa Coltsa od RB-a do WR-a pa do skoro cijele obrane.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.08.2014.
Poruka: 1.362
19. siječnja 2015. u 12:19
A za Lucka još nije vrijeme, daleko su oni i došli jer puno rupa ima ta ekipa Coltsa od RB-a do WR-a pa do skoro cijele obrane.
ivor
ivor
Moderator
Pristupio: 05.02.2003.
Poruka: 7.826
19. siječnja 2015. u 12:26
Wilson je sinoć opet pokazao da je u stanju izvuć neke stvari iz dupeta i s realno i dosta sreće, i izvuć se na kraju neovisno o tome kako je igrao ranije...

karakteristika koju ima i još jedan inače stilom i načinom igre sasvim drugačiji QB, igra u NY, što ne vuče na dobru vijest za Patse u pogledu unaprijed prema Super Bowlu...
⚜️⚜️⚜️
mark_37
mark_37
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2006.
Poruka: 5.247
19. siječnja 2015. u 13:44
Kao što sam i lani rekao da je Seattle zaslužen osvojio, jer su tijekom cijele sezone igrali najbolje, ove godine imamo dvije najuvjerljivije ekipe u SB.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.03.2005.
Poruka: 5.393
19. siječnja 2015. u 14:23
http://www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24976543/report-nfl-investigating-patriots-for-deflating-footballs

Patsi - hah, nema zakona koje naš čovik ne može zajebat.

pozdrav ultrasima vk ma gdje bili
[uredio dbald - 19. siječnja 2015. u 14:25]
riki_mo
riki_mo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 06.08.2006.
Poruka: 36.861
19. siječnja 2015. u 14:57
MaidenMadness je napisao/la:
dbald je napisao/la:
http://www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24976543/report-nfl-investigating-patriots-for-deflating-footballs

Patsi - hah, nema zakona koje naš čovik ne može zajebat.

pozdrav ultrasima vk ma gdje bili
Vidi cijeli citat

I onda se npr riki cudi zasto toliko ljudi navija protiv Patsa.
Vidi cijeli citat



ljudi su pametniji od drugih, lukaviji... velika fora draft pikovi.

Čitajte http://generalposlijebitke.blogspot.com/BŽV!
  • Najnovije
  • Najčitanije