1.HRL (m) 2010./2011.
kale10 je napisao/la:
Evo još jedan dokaz o nekorektnosti ljudi iz Županje koji su nas doslovno poterali iz dvorane i fizički nasrtali na igrače i sportskog direktora...Vidi cijeli citat
Znas kak se kaze, tko o cemu nego kurva o postenju. Fizicko nasrtanje je nesto s cime ste jako dobro upoznati i sto znate prakticirati. Tu ne mislim konkretno na tebe, nego na vase sluzbene osobe s klupe.
RK ŽUPANJA - RK SPAČVA VINKOVCI 31 : 34 (13:13)
RK ŽUPANJA : Ivkić,Baković,Galović,Nađ 3,Jurković 4,Dušanić 5,Benaković,Milišić 9,Rajković,Pavičić,Lovrić 10,Huber,Vuković,Dropuljić,Mazalović,Dobrinkić-Perić.
RK SPAČVA VINKOVCI: Perlić 9,Šnajder,Marković,Ivanković 2,Gazić,Kalaica,Mišić 1,Klarić,Pahanić 4,Tomas 3,Tomić,Zubac,Šunda 6,Krupica,Pongračić 6,Kuže 3.
Gledatelja : 300
Suci : Gladović - Volenik
Nadzornik : Lozančić
RK ŽUPANJA : Ivkić,Baković,Galović,Nađ 3,Jurković 4,Dušanić 5,Benaković,Milišić 9,Rajković,Pavičić,Lovrić 10,Huber,Vuković,Dropuljić,Mazalović,Dobrinkić-Perić.
RK SPAČVA VINKOVCI: Perlić 9,Šnajder,Marković,Ivanković 2,Gazić,Kalaica,Mišić 1,Klarić,Pahanić 4,Tomas 3,Tomić,Zubac,Šunda 6,Krupica,Pongračić 6,Kuže 3.
Gledatelja : 300
Suci : Gladović - Volenik
Nadzornik : Lozančić
kale10 je napisao/la:
debela berta je napisao/la:
only one je napisao/la:
Županja- Spačva 31-34, zaslužena pobjedaVidi cijeli citat
moš mislit!
Vidi cijeli citat
Šta moš mislit,šta si time htio reći da su nam pustili..... e moj momak malo si se zajebo.Mislim da su više nego zasluženo pobjedili Županju koja je po meni odigrala utakmicu na nož koda joj ta tekma ovisi o svemu i stvarno su nam dobro parirali do poluvremena a u drugom poluvremenu se odvajamo na 5 razlike i to odrzavamo do kraja i još jednom zasluženo pobjeđujemo!!! Evo još jedan dokaz o nekorektnosti ljudi iz Županje koji su nas doslovno poterali iz dvorane i fizički nasrtali na igrače i sportskog direktora prilikom izlaska iz dvorane a po zavrsetku utakmice jedan gospodin napao šundu kad je utakmica završila tako da stvarno nije ispalo korektno od njih.Tako da tko god priča da mi slavonci kuhamo između sebe stvarno evo vam sad dokaz da to pada u vodu......
Vidi cijeli citat
Daj molim te, pa koga ti farbaš? Sve je to inscenirano. Pa i malo dijete zna da je Županja pustila Spačvi kako bi izborila prva dva mjesta, i da će isto tako Osijek pustiti Županji u slijedećem kolu bod ili dva kako bi se Županja spasila. I onda mi ti napišeš da vi Slavonci ne kuhate između sebe... ma daj molim te... Samo pratite rezultat iz Osijeka slijedeće kolo i sve će vam biti jasno...
Prvak2 je napisao/la:
|
I HMRL – REZULTATI 24.KOLA |
||
|
ĐAKOVO |
ĐAKOVO-K.ADRIACHEM (Kaštel S.) |
27:35 |
|
ŽUPANJA |
ŽUPANJA-SPAČVA (Vinkovci) |
31:34 |
|
PRELOG |
PRELOG-OSIJEK (Osijek) |
27:29 |
|
UMAG |
UMAG-ZADAR (Zadar) |
35:32 |
|
SENJ |
SENJ-IVANČICA (Ivanec) |
27:23 |
|
CRIKVENICA |
CRIKVENICA-BROD.KONST. (Sl.Brod) |
34:23 |
|
SPLIT |
HRVATSKI DR.-ML.RUDAR (Labin) |
29:29 |
…
|
I HMRL – NAKON 24.KOLA |
|||||||||
|
1. |
ADRIACHEM |
24 |
17 |
1 |
6 |
714 |
: |
597 |
35 |
|
2. |
SPAČVA |
24 |
14 |
5 |
5 |
791 |
: |
688 |
33 |
|
3. |
SENJ WALL. |
24 |
15 |
2 |
7 |
697 |
: |
643 |
32 |
|
4. |
BROD KONST. |
24 |
14 |
3 |
7 |
707 |
: |
690 |
31 |
|
5. |
OSIJEK |
24 |
13 |
1 |
10 |
610 |
: |
589 |
27 |
|
6. |
ĐAKOVO |
24 |
13 |
0 |
10 |
712 |
: |
696 |
26 |
|
7. |
CRIKVENICA |
24 |
11 |
2 |
11 |
628 |
: |
624 |
25 |
|
8. |
IVANČICA |
24 |
11 |
1 |
12 |
667 |
: |
705 |
23 |
|
9. |
UMAG |
24 |
10 |
1 |
13 |
676 |
: |
693 |
21 |
|
10. |
ŽUPANJA |
24 |
10 |
1 |
13 |
640 |
: |
660 |
21 |
|
11. |
MLADI RUDAR |
24 |
7 |
4 |
13 |
621 |
: |
637 |
18 |
|
12. |
HRVATSKI DR. |
24 |
8 |
2 |
14 |
676 |
: |
748 |
18 |
|
13. |
ZADAR |
24 |
7 |
3 |
14 |
657 |
: |
694 |
17 |
|
14. |
PRELOG |
24 |
3 |
3 |
18 |
675 |
: |
788 |
9 |
…
|
I HMRL – PAROVI 25.KOLA |
||
|
SPLIT |
HR.DRAGOVOLJAC-ĐAKOVO (Đakovo) |
|
|
LABIN |
ML.RUDAR-CRIKVENICA (Crikvenica) |
|
|
SLAVONSKI BROD |
BRODKONST.-SENJ W. (Senj) |
|
|
IVANEC |
IVANČICA-UMAG (Umag) |
|
|
ZADAR |
ZADAR-PRELOG (Prelog) |
|
|
OSIJEK |
OSIJEK-ŽUPANJA (Županja) |
|
|
VINKOVCI |
SPAČVA-ADRIACHEM K. (Kaštel S.) |
|
….
[/jel to kaštela stvarno nije primila gol u ovom kolu ?

[uredio Perica Ačanski - 01. svibnja 2011. u 14:21]
Vidi cijeli citat
soecc je napisao/la:
kale10 je napisao/la:
debela berta je napisao/la:
only one je napisao/la:
Županja- Spačva 31-34, zaslužena pobjedaVidi cijeli citat
moš mislit!
Vidi cijeli citat
Šta moš mislit,šta si time htio reći da su nam pustili..... e moj momak malo si se zajebo.Mislim da su više nego zasluženo pobjedili Županju koja je po meni odigrala utakmicu na nož koda joj ta tekma ovisi o svemu i stvarno su nam dobro parirali do poluvremena a u drugom poluvremenu se odvajamo na 5 razlike i to odrzavamo do kraja i još jednom zasluženo pobjeđujemo!!! Evo još jedan dokaz o nekorektnosti ljudi iz Županje koji su nas doslovno poterali iz dvorane i fizički nasrtali na igrače i sportskog direktora prilikom izlaska iz dvorane a po zavrsetku utakmice jedan gospodin napao šundu kad je utakmica završila tako da stvarno nije ispalo korektno od njih.Tako da tko god priča da mi slavonci kuhamo između sebe stvarno evo vam sad dokaz da to pada u vodu......
Vidi cijeli citat
Daj molim te, pa koga ti farbaš? Sve je to inscenirano. Pa i malo dijete zna da je Županja pustila Spačvi kako bi izborila prva dva mjesta, i da će isto tako Osijek pustiti Županji u slijedećem kolu bod ili dva kako bi se Županja spasila. I onda mi ti napišeš da vi Slavonci ne kuhate između sebe... ma daj molim te... Samo pratite rezultat iz Osijeka slijedeće kolo i sve će vam biti jasno...
Vidi cijeli citat
evo vidiš da nemaš pojma kada budu igrali u osijeku jeli važi da se ispričaš cijelokupnom forumu i da kažeš oprostite ja sam najveće govno a ako bude drugačije ja ću to napraviti molim potvrdu od tebe da bi bio spreman to napraviti ako bude rezultat kako ti kažeš.
Mislim da si shvatio šta sam želio reći ako osijek izgubi moja je dužnost da kažem cijelom forumu ja sam najveće govno na ovom forumu i pojma nemam o rukometu, ukoliko osijek pobjedi to je tvoja dužnost da kažeš, ja sam najveće govno na ovom forumu i pojma nemam o rukometu, molim da se izjašniš o svom stavu i dali si spreman to reći, evo vidiš ja sam spremen to napraviti. Ja gledam to ovako da je Osijek kvalitetnija ekipa i da županja nema tamo šta tražiti. Molim soecc-a da se izjasni dali je spreman to učiniti čekam odgovor.
whyc je napisao/la:
kale10 je napisao/la:
Evo još jedan dokaz o nekorektnosti ljudi iz Županje koji su nas doslovno poterali iz dvorane i fizički nasrtali na igrače i sportskog direktora...Vidi cijeli citat
Znas kak se kaze, tko o cemu nego kurva o postenju. Fizicko nasrtanje je nesto s cime ste jako dobro upoznati i sto znate prakticirati. Tu ne mislim konkretno na tebe, nego na vase sluzbene osobe s klupe.
Vidi cijeli citat
Kale ajde ne seri nasrtao je jedan čovjek na vašeg sportskog direktora i to je sve, uopće nisi realan, nitko nije napao niti jednog igrača
Liga prvaka u novom formatu: Zagreb i Podravka izvukli teške skupine
Barcelona nadigrala Fuchse i osvojila 13. naslov europskog prvaka
Hrvatski rukometaši neće imati jednostavan posao na Svjetskom prvenstvu, poznati protivnici u skupini
Zagreb i Podravka saznali moguće protivnike u Ligi prvaka i Ligi prvakinja
Tkaczyk je napisao/la:
show-program u Županji na kraju tekme u predvorju dvorane....moje mišljenje je da županjcima zbilja takvo šta netreba....spačva je trenutno igrački puno kvalitetnija od županje, no županja je klub koji ima svoju povijest i tradiciju....i to što se trenutno nalaze u malo težoj poziciji, ne daje im pravo da se tako ponašaju van terena...spačva je trenutno u uzletu, a vidit ćemo svi koliko će taj uzlet trajati ako uđu u premijer ligu....Vidi cijeli citat
Tvoja priča nije baš istinita igraći i trener Županje pokušali su pobjediti, niti u jednom trenutku nisu nasrtali na igrače i klupu, to si mogao napisati, a za duel dva čovjeka koji su u zavadi i nisu akteri utakmice netreba trošiti riječi na forumu o rukometu, još jednom zaslužena pobjeda iskusnije Spačve.
only one je napisao/la:
Tkaczyk je napisao/la:
show-program u Županji na kraju tekme u predvorju dvorane....moje mišljenje je da županjcima zbilja takvo šta netreba....spačva je trenutno igrački puno kvalitetnija od županje, no županja je klub koji ima svoju povijest i tradiciju....i to što se trenutno nalaze u malo težoj poziciji, ne daje im pravo da se tako ponašaju van terena...spačva je trenutno u uzletu, a vidit ćemo svi koliko će taj uzlet trajati ako uđu u premijer ligu....Vidi cijeli citat
Tvoja priča nije baš istinita igraći i trener Županje pokušali su pobjediti, niti u jednom trenutku nisu nasrtali na igrače i klupu, to si mogao napisati, a za duel dva čovjeka koji su u zavadi i nisu akteri utakmice netreba trošiti riječi na forumu o rukometu, još jednom zaslužena pobjeda iskusnije Spačve.
Vidi cijeli citat
To je ono što se želi čuti i da drugi znaju Županja skupa sa trenerom pokušali su pobjediti i da nije pušteno Spačvi, to moraju i drugi znati, Recite svima ni u ludilu nebi pustili spačvi oni su naši susjedi i ne volimo baš da su oni ispred nas, sad se vidi kakvi se ljudi nalaze u županji svaka čast igračima a uprava nimalo nemaju ljudskosti ja sam se osobno radovao županjskim uspjesima i išao sam u bjelovar kada je županja igrala kvalifikacije za premijer ligu i na kraj pameti mi ne bi bilo da bi oni toliko jala imali prema spačvi ja sam se radovao njihovim uspjesima ali oni nemaju nimalo poštovanja prema nikome i vidim da ih boli što je spačva preuzela primat na cijeloj županiji i u mlađim uzrastima pogledajte ljestvicu u kadetskim uzrastima pa ćete vidjeti da se u spačvi radi i da nije istina da spačva nema potencijala, joj kada čujem od pojedinaca u spačvi sve stranci a đakovačka škola osiječka škola a ja gledam osijek evo recimo grgić iz slatine skaramuc vukovar begonja privlaka mišić ivankovo juzbašić županja i još neki ne znam baš sve ali je ovo dovoljno da pobijem neke teze. Znači malo po malo doći će sve na svoje i nije slučajno što se to dešava u spačvi tko vodi spačvu polako su skupljali saznanja i načine kako doći do cilja i u tome za sada uspjevaju i nije to slučajno što se neki ne mogu s tim pomiriti to je njihova stvar ali spačva je mnogima pokazala kako se treba raditi nadam se da će to i dokazat i a ako i ne uspiju treba im odati priznanje. Znam da to mnogima ne štima ali jbga to je tako.Pozdravlja vas sve Levi
- Najnovije
- Najčitanije


Zagreb i Podravka saznali moguće protivnike u Ligi prvaka i Ligi prvakinja
1 dan•Liga prvaka

Španjolska u dramatičnoj završnici zaustavila hrvatske rukometašice na pijesku
2 dana•Reprezentacija

Hrvatski rukometaši na pijesku dominantno prošli u drugi krug SP-a
2 dana•Reprezentacija

Kuzmanović se oprostio od Gummersbacha: 'Zauvijek ću pamtiti ove trenutke'
2 dana•Njemački rukomet

Zagreb i Podravka osigurali nastup u EHF Ligi prvaka
5 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši osvojili Jarun, rukometašice stigle do bronce
5 dana•Reprezentacija

Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
12 dana•Hrvatski rukomet

KRONOLOGIJA: Egipat - Iran 1:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
10 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Novi Zeland - Belgija 1:5 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
10 sati•Nogomet

Drago Ćosić najavljuje 17. dan SP-a: Je li vrijeme da Zlatko Dalić povuče malo hrabrije poteze
5 sati•Originalno

KRONOLOGIJA: Norveška - Francuska 1:4 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
18 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
3 dana•Nogomet

Como produljio ugovor s Hrvatom: 'On ima mentalitet kakav želimo izgraditi u klubu'
21 sat•Nogomet

Egipat - Iran 1:1: Od mirne završnice do ludnice, ipak je završilo remijem
8 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Senegal - Irak 5:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
18 sati•Nogomet






