Sarma je napisao/la:
bravo za moju legiju stranaca... krenuli su u po 5 pobjeda koliko im je Franc zadao,nadam se da će ekipa ostat na okupu i da ću kad se oporavim od ozljede i ja uživati u rukometu i druženju sa stvarno super dečkima koji se polako uklapaju u dobru dobru klapu,kako na terenu,tako i van njega,šta je po meni i jedini pravi smisao ove naše 3. lige...uživanje u sportu koji nam teče venama i druženje posli treninga i utakmica!!!
Čestitke i preporođenim Pećinama sa Šoletom na čelu!!
sportski pozdrav svima!
Vidi cijeli citat
Da se razumijemo nisam ja nikom niš zado već sam rekao ukoliko ostvare 5 pobjeda to mogu smatrat uspjehom s obzirom kako su izgleali na jesen.
Inače jesu li tvom starom Talijani rasparali mreže?