pasivac je napisao/la:
redscro je napisao/la:
pasivac je napisao/la:
Nešto sam načuo da je Hrvatska pustila tekmu protiv Srbije. Da zato Balić i Čupić nisu igrali 2. pol i da su zato vratili naše navijače sa granice kući. Kao vračanje sa onog europskog kad su oni nama pustili u Sloveniji. Lako moguće
Vidi cijeli citat
Ošamari se dva-tri puta, zalij kantom hladne vode i udari tri puta glavom od zid. Možda se probudiš.
Vidi cijeli citat
Ne znam zašto nebi bilo moguće, i sami ti igrači su rekli novinarima da pitaju trenera zašto nisu igrali. Bolji smo od Srba Sigurno, al onakav pad 2. pouvrijeme je iskreno neobjašnjivo
Kolko ti godina imaš,iskreno reci? Možda nam to pojasni neke stvari..